044 364 10 01

Телефонуйте нам!

Телефонуйте нам! гаряча лінія

044 364 10 01
Запитання до спеціаліста

Поплавець Олена Володимирівна

Поплавець Олена Володимирівна

Лікар-офтальмолог дитячий

 • лікар-офтальмолог вищої категорії;
 • досвід роботи – 21 рік.

Спеціалізація: лазерна хірургія сітківки, ортокератологія, загальна та інструментальна діагностика, терапія захворювань очей, підбір склеральних лінз.

Поради лікаря
Освіта та досвід роботи

Олена Володимирівна Поплавец в 1999 році закінчила Національний Медичний Університет ім. А.А. Богомольця (м. Київ) за спеціальністю «Лікувальна справа». З 1999 протягом 3-х років проходила спеціалізацію за фахом «Офтальмологія» в Академії післядипломної освіти ім. П.Л. Шупика в Києві.

Після закінчення спеціалізації працювала в якості лікаря-офтальмолога в центральній поліклініці Подільського району м.Києва.

З 2002 року протягом 9 років продовжувала свою роботу в хірургічному відділенні Федорівського офтальмологічного Центру «Зір» (Українська філія МНТК ім. С.М. Федорова). У цей період часу спеціалізувалася в питаннях патології переднього відділу ока і глаукоми.

З 2010 року працює в медичному центрі АЙЛАЗ.

У 2012 році отримала вищу категорію.

Спеціалізації

 • Оптометрія та контактна корекція. Київ, 2002 р.
 • Мікрохірургія ока з методами імплантації штучного кришталика. Київ, 2004 р.
 • Ортокератологія. Київ, 2010 р.
 • Лазери в офтальмології: курс підвищення кваліфікації через стажування на робочому місці в «Інституті очних хвороб і тканинної терапії ім. В.П. Філатова НАМН України ».

Участь в конференціях, дипломи за 2012-2018 роки

 • тематичні курси «Глаукома» – Національна медична академія післядипломної освіти імені П.Л. Шупика (сертифікат), Київ, 2012 р.;
 • курси підвищення кваліфікації за фахом «Офтальмологія» – Національна медична академія післядипломної освіти імені П.Л. Шупика, Київ, 2012 р.;
 • 25.05.2012 – присвоєно вищу категорію за спеціальністю «Офтальмологія»;
 • науково-практична конференція «Новітня офтальмохірургія та сучасні можливості діагностики та лікування очної патології» – Київ, 2013 р.;
 • спеціалізація «Лазерне лікування патології сітківки» – Одеса, ін-т Філатова (диплом);
 • конференція «Інновації в офтальмології» – Київ, жовтень 2015 р.;
 • міжнародна конференція «Ophthalmic Hub» (учасник) – Київ, 2018.03.30-31;
 • Науково-практична конференція у Філатовськой школі з проблеми «Оптимізації допомоги пацієнтам з порушенням зору внаслідок патології сітківки» – Одеса, 2018.05.22;
  XIV з'їзд офтальмологів України – Одеса, 2018.05.23-25;
 • 1-й Східноєвропейський Симпозіум Глобальної програми з вивчення сітківки (GRNP) «Поліпшення рівню надання допомоги пацієнтам з порушеннями зору унаслідок захворювань сітківки – докази та досвід повсякденної практики» (учасник) – Київ, 2018.11.10.

Область інтересів

Діагностика та лікування захворювань сітківки і переднього відрізка ока, рефракційна терапія.

Відгуки пацієнтів Залишити відгук

Анастасія02.07.2021 (e-mail: [email protected], тел.: 0673638126)

Розкрити

Раніше залишала туту відгук про роботу адмінстратора: що мене просили передзвонити за пару тижнів, щоб дізнатись за операцію. Мол адміністратори міняються, тому дзвоніть самі. Від клініки був дуже адекватний зворотній зв'язок - передзвонили, вибачились (особисто телефонував хтось з керівництва, на жаль ПІБ не запам'ятала), запропонували зручні дати та час для проведення операції. Приємно, що тут клієнт на першому місці. Так тримати! Учора зробила операцію на укріплення сітківки. Хочу подякувати лікарю Олені Володимирівні, яка оглядала, розповіла про всі нюанси і пост-операційний догляд. І за чуйний підхід лікаря та медсестри окреме дякую: під час операції стало не дуже добре - видно я перенервувала, але мене заспокоїли й за 3 хвилинки ми продовжили. Все пройшло успішно і тепер я спокійна за свої очі)

Елена Владимировна Поплавец - врач, которой смело можно доверить свои глаза! Это врач – профессионал , который любит свою работу и своих пациентов. Я благодарна Елене Владимировне за компетентность, честность ,прекрасное отношение и помощь. СПАСИБО! Искренне желаю вам здоровья и профессиональных достижений!

Я. Е.29.07.2020 (e-mail: [email protected], тел.: 097 375 85 27)

Розкрити

Благодарю врача Аверьянову Оксану Сергеевну за высокий профессионализм, внимательное и чуткое отношение ко мне. Также благодарю врача Поплавец Е.В. за проведенную быстро и безболезненно лазерную иридотомию, чуткое отнгшение ко мне . Морально готовлю себя для проведения операции по замене хрусталиков. С уважением Яковлева Е.Г.

Особиста інформація

Заміжня.

Діти: Дмитро – студент; Данило – учень.

Ваше хобі: подорожі, кулінарія.

Головне якість лікаря: професіоналізм.

Як Ви вибрали медицину: сімейна династія – мама і бабуся лікарі.

Ваша улюблена література: романи.

Яку музику любите: поп, естрада.

Чи займаєтеся спортом: зараз ні.

Чи любите Ви подорожі: дуже люблю.

Де були в останній раз: Гоа, Шрі-Ланка, Венеція.

Найближчі плани: професійне зростання.

Що Ви цінуєте в АЙЛАЗі: відносини в колективі, можливість працювати з сучасним обладнанням та освоювати сучасні методики лікування.

Записатися на прийом
Послуга (за бажанням)
Лікар (за бажанням)
Вам відправлений СМС з кодом підтвердження запису на прийом