- Про «АЙЛАЗ»
-
Методи лікування
Лазерна корекція Лікування катаракти Лікування короткозорості Ортокератологія (нічні лінзи Precilens, Paragon) Корекція астигматизму Лікування глаукоми Внутрішньоочні (факічні) контактні лінзи Лікування захворювань сітківки Лікування кератоконусу Лікування кератитів Лікування косоокості Лікування сухого ока IPL Контактні лінзи Апаратні методи лікування зору Оптика
- Хвороби очей
- Запитання та відгуки
- Контакти
09.09.2024 Звіт про проходження реабілітаційно-відновлювальних послуг бійця ЗСУ Олександра Севрюгіна
26.08.2024 Шкільний Рік – 2024: зір дитини як підготовка до навчання
23.08.2024 З Днем Незалежності, Україно!
19.08.2024 Звіт про проходження реабілітаційно-відновлювальних послуг бійця ЗСУ Андрія Залевського
- Головна »
- Про «АЙЛАЗ» »
- Публікації фахівців »
- Шеремет Світлана Володимирівна: публікації »
- Як правильно організувати робоче місце для школяра
Як правильно організувати робоче місце для школяра
Робоче місце школяра має бути добре освітлене. Письмовий стіл для занять потрібно розмістити біля вікна. Увечері, крім загального освітлення, слід скористатися настільною лампою з непрозорим абажуром. Світло від лампи має падати ліворуч і лише на робочу поверхню.
Найприйнятнішим варіантом світильника залишається настільна лампа зі звичайною лампочкою розжарювання потужністю 60W, краще матовою. При цьому світлові промені повинні падати на робочу поверхню, але в жодному разі не падати в очі дитини. Важливо, щоб поверхня столу не відбивала світлових променів (поліроване покриття).
Тривалість роботи з комп’ютером, що рекомендується:
- дітям віком 6 років – не більше 15 хвилин,
- 7-9 років – не більше 20 хвилин безперервної роботи закомп’ютером протягом дня,
- у старшому віці –до 30 хвилин протягом одного заняття або по 20 хвилин при двогодинному занятті.
Монітор комп’ютера має бути встановлений на відстані 50-70 см від очей, при цьому центр екрана розташований на 10-15 см нижче рівня очей. Освітленість екрана повинна дорівнювати освітленості приміщення, а контрастність між зображенням на екрані та фоном екрана бути максимальною. Через 30-40 хв необхідно робити 5-хвилинну перерву та зробити гімнастику для очей, що зміцнює м’язи очей для профілактики зорової втоми.
Діти мають дотримуватися режиму дня, гуляти на свіжому повітрі, займатися спортом. Для профілактики захворювань очей і при спазмі акомодації та короткозорості рекомендовано такі види спорту: бадмінтон, теніс, настільний теніс, волейбол, метання, спортивне орієнтування.
Сон – щонайменше 8-10 годин.
Залишити відгук про клініку «АЙЛАЗ» , 05.09.2021 18:19:00
Шановні пацієнти! Ви можете залишити відгук про ваше відвідування клініки «АЙЛАЗ» і про роботу наших фахівців.