044 364 10 01

Телефонуйте нам!

Телефонуйте нам! гаряча лінія

044 364 10 01
Ми лікуємо
Запитання до спеціаліста

Корекція астигматизму

Корекція астигматизму, усунення астигматизму

Астигматомія – це хірургічна процедура усунення астигматизму.

Сутність операції полягає в тому, що за допомогою строго дозованих і розрахованих мікронасічок в області крайньої периферії рогівки проводиться послаблення більш сильного меридіану рогівки і за рахунок цього усувається астигматизм.

Мікронасічки для усунення астигматизму застосовувались з кінця 70-х років минулого століття, однак до останнього часу ці операції не давали бажаної точності результатів. Пов’язано це було з двома причинами.

По перше – не було діагностичного обладнання, що давало б можливість скласти топографічну карту рогівки, яка давала б точну картину всіх особливостей заломлюючої сили рогівки та її товщини в усіх точках. Сьогодні таке обладнання є. ORBISCAN дає можливість безконтактно за 3 секунди отримати повну та точну (з точністю до 1 мікрона) карту рогівки.

По друге – до останнього часу ця процедура виконувалась вручну.

Сьогодні в Україні з’явилось спеціальне обладнання для астигматомії – аркутом Палікаріса. Ось уже більш ніж 15 років цей прилад успішно використовується в усьому світі для корекції астигматизму.

Медичний центр АЙЛАЗ, дотримуючись своїх принципів впровадження нових технологій в офтальмології, сертифікував аркутом Палікаріса і вперше в Україні застосовує його у своїй практиці.

Аркутом Палікаріса – це прецизійний прилад, який забезпечено спеціальними діамантовими мікролезами. Автоматика приладу дає можливість дуже точно виконати послаблюючі мікронасічки на точно задану глибину і в точно необхідних меридіанах. Зроблені послаблюючі мікронасічки дають можливість протягом кількох тижнів послабити «сильний» меридіан і усунути астигматизм.

Кому показана астигматомія?

  • людям з високим астигматизмом, який не може бути усунений за допомогою лазерної корекції зору (астигматизм більше 6 діоптрій);
  • людям з астигматизмом і тонкою рогівкою, у кого неможливо виконувати лазерну корекцію зору;
  • астигматомія має абсолютне показання – змішаний астигматизм;
  • людям, які готуються до операції заміни кришталика, якщо у них є астигматизм.

Астигматомія може бути виконана не тільки дорослим людям, але і дітям, якщо вони не переносять окулярну корекцію астигматизму.

Усунення астигматизму у дітей може попередити розвиток амбліопії (стійкого та незворотного погіршення зору через невикористання або неповного використання ока в зоровому процесі).

Процедура проводиться амбулаторно, займає близько 5 хвилин на одне око та зовсім безболісна.

Після процедури протягом 2-4 годин відчувається помірна запорошеність ока. Покращення зору пацієнти відмічають вже наступного дня, яке продовжується протягом місяця аж до повного усунення астигматизму.

Аркутом Палікаріса

Аркутом Палікаріса – це прецизійний прилад, який забезпечено спеціальними діамантовими мікролезами. Автоматика приладу дає можливість дуже точно виконати послаблюючі мікронасічки на точно задану глибину і в точно необхідних меридіанах. Зроблені послаблюючі мікронасічки дають можливість протягом кількох тижнів послабити «сильний» меридіан і усунути астигматизм.

Астигматомія робиться на основі номограм, які побудовано на базі оптичної пахіметрії ока та відповідних топограм.

З якою ціллю виконується астигматомія?

  • Зменшити або усунути астигматизм для подальшого комфортного використання контактних лінз;
  • Зменшити астигматизм для можливості подальшого виконання лазерної корекції;
  • Усунення змішаного астигматизму та покращення зору.

Астигматомія може бути виконана не тільки дорослим людям, але і дітям, якщо вони не переносять окулярну корекцію астигматизму.

Найбільш поширені питання з астигматомії
Чи можливе проведення астигматомії в дитячому віці?

Астигматомія може бути виконана не тільки дорослим людям, але і дітям, якщо вони не переносять окулярну корекцію астигматизму. Висока безпечність методу, можливість повторних втручань, відсутність потоншення рогівки дають можливість використовувати цей метод для корекції високого астигматизму у дітей. Як результат, після проведення астигматомії діти краще переносять окулярну або контактну корекцію зору. При цьому, усунення астигматизму у дітей може попередити розвиток амбліопії (стійкого та незворотного погіршення зору через невикористання або неповне використання ока в зоровому процесі).

Кому показана астигматомія?

Людям з високим астигматизмом, який не може бути усунений за допомогою лазерної корекції зору (астигматизм більше 6 діоптрій); людям з астигматизмом і тонкою рогівкою, у кого неможливо виконати лазерну корекцію зору; астигматомія має абсолютне показання – змішаний астигматизм; людям, які готуються до операції з заміни кришталика, якщо у них є астигматизм.

Що таке астигматомія?

Астигматомія – хірургічний метод виправлення астигматизму шляхом нанесення в рогівці непроникаючих мікронасічок. В результаті астигматомії відбувається зменшення кривизни сильного меридіану з одночасним деяким збільшенням кривизни слабкого меридіану, що описується як «здвоєний ефект» (coupling effect) астигматомії. Таким чином, рогівка набуває симетричну форму та рогівковий астигматизм знижується.

Відгуки пацієнтів Залишити відгук

Перцевая Галина Васильевна, 20.05.2012 18:55

Розкрити

Вся наша семья выражает искреннюю благодарность сотрудникам центра АИЛАЗ за проффесиональное и эффективное лечение, которое позволило вернуть зрение нашей маме, бабушке Перцевой Галине Васильевне. Огромное спасибо всем сотрудникам центра. Хотим выразить отдельную признательность лечащим врачам и медсестрам: Ковалеву Андрею Ивановичу, Аверьяновой Оксане Сергеевне, Василеге Инне Анатольевне, Абаниной Ольге Михайловне. С уважением, семья Соловьевых, Перцевых, г. Славутич
+380952118819
[email protected]

Вартість астигматомії
Лікування
Вартість
Автоматизована астигматомія – міопічний і гіперметропічний астигматизм Одне око
5800 грн.
Корекція астигматизму під час рефракційної заміни кришталика Одне око
2250 грн.
Автоматизована астигматомія – змішаний астигматизм Одне око
8100 грн.

У лазерну корекцію входять медикаменти після операції та спостереження протягом 1 місяця.

Діють знижки за дисконтними картками.
Важлива юридична інформація: ознайомитися.

Записатися на прийом
Послуга (за бажанням)
Лікар (за бажанням)
Вам відправлений СМС з кодом підтвердження запису на прийом