044 364 10 01

Телефонуйте нам!

Телефонуйте нам! гаряча лінія

044 364 10 01
Методи лікування
Запитання до спеціаліста

Вікова далекозорість

Пресбіопія (вікова далекозорість)

Для того, щоб розгледіти близько розташовані предмети, оку необхідно посилити свою заломлюючу силу – сфокусуватись. Зазвичай це робиться за рахунок посилення оптичної сили кришталика.

З віком еластичні властивості кришталика погіршуються та послаблюється діяльність м’язового апарата ока, виконуючого фокусування ока на близьку відстань. Тому навіть ті люди, які завжди добре бачили, після 40-45 років починають відчувати складнощі під час читання.

Такий стан називається віковою далекозорістю або пресбіопією. Коригується вікова далекозорість призначенням окулярів для близької відстані, які посилюють заломлюючу силу.

Особливо страждають від вікової далекозорості ті, хто і раніше мав проблеми з зором. Тим, хто страждав від далекозорості, значно раніше, ніж звичайно, необхідні окуляри для читання.

Короткозорі люди з настанням вікової далекозорості (пресбіопії) не можуть користуватись своїми окулярами при читанні, їм доводиться їх знімати, а при високих ступенях короткозорості необхідно мати для читання окрему пару окулярів.

Ті, хто звик носити м’які контактні лінзи, змушені користуватись для читання ще й окулярами!

Уникнути появи вікової далекозорості неможливо, це нормальний віковий процес.

Види корекції пресбіопії:

Центр АЙЛАЗ спеціалізується з питань корекції зору, ми маємо в розпорядженні саме сучасне та точне обладнання для діагностики. Наші лікарі мають достатній досвід та бажання допомогти вам обрати саме той вид корекції, який буде для вас найбільш безпечним і комфортним з урахуванням особливостей саме ваших очей.

 

Записатися на прийом

Вам відправлений СМС з кодом підтвердження запису на приймання.
Звертаємо Вашу увагу, що запис вважається підтвердженим лише після дзвінка реєстратора кол-центру. Будь ласка, дочекайтеся дзвінка реєстратора.