044 364 10 01

Телефонуйте нам!

Телефонуйте нам! гаряча лінія

044 364 10 01
Ми лікуємо
Підписка на новини

Запитання до спеціаліста

Політика конфіденційності та користувальницька угода

1. Терміни та визначення

У цій Угоді та Політиці конфіденційності (далі – «Угода») використовуються наступні терміни та визначення: 

1.1. Користувач – фізична особа, яка здійснює користування Сайтом. Юридична особа здійснює функції Користувача через свого представника. 

1.2. Користування Сайтом – доступ на Сайт, навігація по ньому та інші правомірні та сумлінні дії Користувача без прав адміністрування Сайту. 

1.3. Замовник – Користувач, який має намір замовити, замовляє або замовив надання певних послуг у Виконавця. 

1.4. Виконавець – Товариство з обмеженою відповідальністю «Айлаз», ідентифікаційний код 40580541, місцезнаходження 04073, м. Київ, проспект Степана Бандери, 17/1. Засоби зв’язку: тел. (044) 364-10-01, ел.адреса [email protected]

1.5. Сторони – Користувач, Виконавець і Замовник. 

1.6. Сайт – Інтернет-ресурс Виконавця, розташований за адресою в мережі Інтернет www.ailas.com.ua.

 Для цілей термінології цієї Угоди до поняття «послуги» також включено поняття «роботи». 

2. Загальні засади 

2.1. Користувач здійснює користування Сайтом на умовах, викладених у цій Угоді. При здійсненні користування Сайтом вважається, що Користувач попередньо ознайомився із цією Угодою, прийняв її умови та надав свою згоду на її виконання. Угода є обов'язковою у відносинах між Користувачем (у передбачених випадках – Замовником) і Виконавцем. Предметом Угоди є надання Користувачеві доступу до використання Сайту та його функціоналу.

2.2. За допомогою Сайту забезпечується інформування та взаємодія Сторін за віддаленою формою (без особистої безпосередньої присутності Сторін) – з використанням програмного забезпечення, електронних сервісів та інструментів, розміщених (наданих) на Сайті. 

2.3. Користування Сайтом регулюється цією Угодою, додатками до неї, умовами використання окремих сервісів, а також умовами договорів між Замовником і Виконавцем. 

2.4. Сайт не є засобом масової інформації. Сайт не містить інформації, що завдає шкоди здоров'ю, а також іншої інформації, обмеженої або забороненої для поширення відповідно до законодавства України. Сайт та інформація на ньому не замінює прийом та консультації лікаря. Будь-які матеріали та інформація, поширені на Сайті, є лише засобом інформування Користувачів про послуги Медичного центру та про необхідність своєчасного звернення за медичною послугою чи допомогою.

2.5. Порядок спрямування звернень

2.5.1. Користувачі мають право надсилати своє звернення до Виконавця у формі запитань, відгуків, побажань, пропозицій, претензій, скарг тощо за допомогою заповнення форми зворотного зв'язку «Задати питання», «Записатися на прийом», «Записатися на діагностику», «Написати нам» тощо на Сайті або шляхом надсилання електронного листа на електронну пошту Виконавця, вказану в розділі «Контакти».

2.5.2. Якщо Користувач хоче отримати на своє звернення письмову відповідь у паперовій формі, Користувач зобов'язаний направити своє звернення за допомогою направлення листа за адресою: 04073, м. Київ, проспект Степана Бандери, 17/1.

2.5.3. Відповідь на звернення, на яке Користувач забажав отримати письмову відповідь, надсилається Виконавцем Користувачеві протягом 10 (десяти) календарних днів з дати отримання.

2.5.4. Відповіді на звернення Користувачів можуть містити медичну інформацію, але не замінюють очну консультацію лікаря.

2.5.5. Виконавець залишає за собою право не давати відповіді на анонімні звернення, звернення, що не належать до тематики Сайту та/або Послуг, що надаються.

2.5.6. Виконавець має право розміщувати на Сайті звернення, виражені у формі питань, отримані від Користувачів, а також видаляти їх зі сторінок Сайту на власний розсуд.

2.5.7. При написанні відгуків забороняється:

2.5.7.1. використання відгуків інших користувачів, скопійованих з будь-яких джерел;

2.5.7.2. розміщення гіперпосилань на будь-які Інтернет-ресурси;

2.5.7.3. розміщення у відгуках інформації, що містить: комерційні пропозиції, рекламу та антирекламу;

2.5.7.4. інформацію, що має незаконний характер, включаючи інформацію, що порушує честь та гідність, права та охоронювані законом інтереси громадян;

2.5.7.5. інформацію, що порушує авторські та суміжні права третіх осіб;

2.5.7.6. неправдиву інформацію, наклеп;

2.5.7.7. нецензурні висловлювання, непристойні чи образливі висловлювання;

2.5.7.8. матеріали, що сприяють розпалюванню національної ворожнечі, що закликають до скоєння насильства над будь-якою особою або групою осіб, жорстокого поводження з тваринами, що містять інструкції щодо протиправної діяльності, у тому числі роз'яснюють порядок застосування зброї;

2.5.7.9. рекламу чи пропаганду наркотичних засобів;

2.5.7.10. інформацію, яка порушує права неповнолітніх осіб;

2.5.7.11. матеріали, розміщення або передача яких заборонена законодавством України або порушує загальноприйняті норми моралі та моральності; матеріали та фотографії порнографічного характеру.

2.5.8. Виконавець має право розміщувати повідомлення, питання або відгуки Користувачів на власний розсуд. Виконавець не несе відповідальності за можливе порушення прав Користувача внаслідок розповсюдження персональних даних та/або медичної інформації останнього у випадку, коли такі відомості зазначені Користувачем у тексті повідомлення, питання чи відгуку. 

2.5.9. У разі порушення Користувачем п.2.5.7. цієї Угоди відгуки Користувачів розміщенню на Сайті не підлягають. 

3. Користування Сайтом 

3.1. Користувачем Сайту є фізична особа, яка досягла віку, допустимого відповідно до законодавства України для акцепту цієї Угоди, яка має відповідні повноваження, набуває статусу Користувача за фактом здійснення доступу (входу) на Сайт, чим конклюдентно констатує ознайомлення з Угодою в повному обсязі, без будь-яких застережень і винятків. У разі незгоди з Угодою повністю або в її окремій частині, Користувач зобов'язаний негайно припинити користування Сайтом і втрачає свій статус Користувача. 

3.2. Фізична особа має право отримати статус Замовника лише у разі досягнення такою особою повної дієздатності відповідно до законодавства України. 

3.3. Користувач несе самостійну відповідальність за безпеку та конфіденційність при користуванні Сайтом. Користувач зобов'язаний негайно повідомити Виконавця про будь-який випадок несанкціонованого (не дозволеного Користувачем) доступу до сервісів Сайту з використанням персональних даних Користувача та/або про будь-яке порушення (підозри про порушення) умов конфіденційності. З метою безпеки Користувачеві рекомендується користуватися антивірусними програмами та дотримуватись загальних правил безпеки доступу до сайтів у мережі Інтернет. 

3.4. Виконавець має право встановлювати обмеження, що не дискримінують, у використанні сервісів для всіх Користувачів, або для окремих категорій Користувачів (залежно від місця перебування Користувача, мови, якою надається сервіс тощо). Виконавець має право заборонити автоматичне звернення до сервісів Сайту, а також припинити прийом будь-якої інформації, згенерованої автоматично (наприклад, поштового спаму).

3.5. Виконавець має право заборонити Користувачеві користування Сайтом або його певними сервісами без пояснення причин, у тому числі в будь-якому з наступних випадків:

порушення Користувачем умов Угоди або умов інших документів, передбачених Угодою; 
вчинення Користувачем дій, що спричинили або здатні спричинити шкоду Сайту та/або Виконавцю. 
3.6. Виконавець має право надсилати Користувачеві інформаційні повідомлення електронною поштою, текстовим повідомленням, за допомогою месенджера, у соціальних мережах, залежно від того способу, інформацію про який Користувач надав Виконавцю під час користування Сайтом, зверненням електронною поштою, зверненням через call-центр Виконавця або безпосередньо при зверненні до Медичного центру, в тому числі за допомогою терміналів самообслуговування. 

 3.7. Користувачі можуть залишити коментарі або поділитись ідеями щодо покращення сервісів Сайту. Надаючи будь-яку ідею, Користувач погоджується з тим, що його пропозиція є безоплатною, добровільною та необмеженою, і не обтяжить Виконавця довірчими чи іншими зобов'язаннями. Користувач визнає, що, приймаючи його ідею, Виконавець має право використовувати схожу, аналогічну ідею, раніше відому Виконавцю, розроблену його співробітниками або отриману з інших джерел. 

3.8. При користуванні Сайтом Користувачеві забороняється: 

• діяти несумлінно, допускати зловживання правом; 

• здійснювати дії, які несуть або можуть нести невиправдане чи непропорційно велике навантаження на інфраструктуру Сайту, використовувати роботів, програм-павуків, програм-скраперів та інших автоматичних засобів доступу на Сайт; 

• без попередньої письмової згоди Виконавця копіювати, відтворювати, розповсюджувати (оплатно або безоплатно), змінювати, показувати, публічно виконувати, готувати або використовувати для комерційних або некомерційних цілей зміст Сайту. Користувач не має права використовувати вміст Сайту на будь-якому іншому сайті або комп'ютері з мережевим оточенням для будь-яких цілей (крім власного перегляду);

• втручатися (намагатися втручатися) у роботу Сайту або будь-які дії, що провадяться на Сайті; 

• обходити заходи, які Виконавець може використовувати для запобігання або обмеження доступу до Сайту або будь-яких підрозділів Сайту, включаючи пристрої, які запобігають або обмежують використання, або копіювання будь-якого матеріалу або накладають обмеження на використання Сайту або матеріалу, що міститься на ньому; 

• розповсюджувати спам, повідомлення, що містять прохання переслати це повідомлення іншим Користувачам або іншу небажану або заборонену законом інформацію; 

• намагатися втрутитися або ставити під загрозу цілісність системи або безпеку, декодувати будь-яку передачу від сервера, що обслуговує Сайт; 

• завантажувати віруси, трояни чи інші шкідливі програми на Сайт або через нього; 

• збирати та зберігати персональні дані третіх осіб, записи за допомогою технологій або засобів, відмінних від тих, що надані або офіційно дозволені Виконавцем; 

• при користуванні Сайтом використовувати контент, який є незаконним, шкідливим, наклепницьким, ображає моральність, демонструє (або є пропагандою) насильства та жорстокості, порушує права інтелектуальної власності, пропагує ненависть та/або дискримінацію людей за расовою, соціальною, етнічною чи будь-якою іншою ознакою, містить образи на адресу будь-яких осіб чи організацій, містить елементи (чи пропаганду) порнографії, зокрема, дитячої, є рекламою (чи пропагандою) послуг сексуального характеру (зокрема, під виглядом інших послуг), роз'яснює порядок виготовлення, застосування чи іншого використання наркотичних речовин чи його аналогів, вибухових речовин чи іншого зброї, та будь-яку іншу інформацію, обмежену чи заборонену для поширення відповідно до законодавства України; 

• порушувати права Виконавця та/або третіх осіб; 

• видавати себе за іншу людину чи представника організації та/або спільноти без достатніх прав, а також застосовувати будь-які інші форми та способи незаконного представництва інших осіб в мережі Інтернет, а також вводити Виконавця в оману щодо властивостей і характеристик будь-яких суб'єктів або об'єктів; 

• здійснювати використання Сайту іншим способом, крім через стандартний інтерфейс; 

• іншим чином порушувати норми законодавства, зокрема норми міжнародного права.

 3.9. Користувач самостійно несе відповідальність, в тому числі перед третіми особами, за свої дії та наслідки, пов'язані з користуванням Сайтом, інформацією, розміщеною на сайті, у тому числі, якщо такі дії та/чи використання інформації призведуть (можуть призвести) до порушення прав і законних інтересів Користувача та/чи третіх осіб, а також за дотримання законодавства при користуванні Сайтом. 

3.10. Надання інформації на Сайті, у тому числі при користуванні сервісами Сайту, призначене для інформування Користувачів про послуги Виконавця, забезпечення підготовчої взаємодії Сторін і не є публічною офертою щодо послуг Виконавця, надання яких підлягає погодженню Сторонами у договірному порядку з визначенням усіх істотних умов.

3.11.  Замовник і Виконавець, які досягли угоди про надання тих чи інших послуг, у тому числі за допомогою обміну інформацією з використанням сервісів Сайту, укладають між собою відповідні договори надання послуг та інші аналогічні за змістом договори (далі — Договір) на свій вибір. 

4. Умови конфіденційності та обробка персональних даних. Політика використання файлів cookie (Кукі-файлів). 

4.1. У цьому розділі визначається, в тому числі, політика Виконавця щодо обробки персональних даних і відомості про вимоги до захисту та забезпечення конфіденційності персональних даних у зв'язку з використанням Сайту. 

4.2. Цілями обробки персональних даних є: 

- Надання медичної допомоги пацієнтам; 

- виконання центром зобов'язань і реалізації центром повноважень щодо укладених з контрагентами договорів, у тому числі, договорів про надання платних медичних послуг із пацієнтами та організаціями; 

4.3. Принципи обробки персональних даних у центрі: 

- Законність цілей і способів обробки персональних даних; 

- відповідність цілей обробки персональних даних цілям, визначеним і заявленим при зборі персональних даних, а також повноваженням центру; 

- відповідність обсягу та характеру оброблюваних персональних даних, способів обробки; 

- точність, достатність та актуальність стосовно цілей обробки персональних даних, неприпустимість обробки надлишкових персональних даних стосовно цілей, заявлених при зборі персональних даних; 

- неприпустимість об'єднання центром баз даних, що містять персональні дані, обробка яких здійснюється в цілях, несумісних між собою. 

4.4. Обробка персональних даних здійснюється лише посадовими особами центру, які безпосередньо використовують їх у службових цілях. Особи, уповноважені на обробку персональних даних, мають право отримувати ті персональні дані, які необхідні їм для виконання своїх посадових обов'язків. Решта працівників центру мають право на повну інформацію, що стосується лише власних персональних даних. 

4.5. Способи обробки персональних даних змішані, з використанням та без використання засобів автоматизації. 

4.6. При обробці персональних даних здійснюється: збирання, систематизація, накопичення, зберігання, уточнення (оновлення, зміна), використання, розповсюдження (у тому числі передача), знеособлення, блокування, знищення з метою укладання договорів, їх виконання, поступки прав за даними договорами третіми особам або залучення третіх осіб для надання допомоги у виконанні за ними. 

4.7. Перелік персональних даних, що обробляються. 

Під персональними даними Користувача розуміється будь-яка інформація, що прямо або опосередковано відноситься до встановленої або такої, що встановлюється, фізичної особи (суб'єкта персональних даних), в тому числі: прізвище, ім'я, по батькові, контактні телефони, адреса електронної пошти, місце проживання /перебування/реєстрації, відомості про паспортний документ, дані платіжної банківської картки. 

4.8. Ці відомості є конфіденційними. Режим конфіденційності персональних даних знімається у випадках знеособлення або після закінчення терміну зберігання, якщо інше не визначено законом. 

4.9. При наданні Сайту та/чи Виконавцю інформації про себе або особу, яку він представляє, Користувач гарантує її достовірність. Якщо Користувач не надає необхідну інформацію, надає недостовірну інформацію або якщо Виконавець матиме підстави вважати, що надана Користувачем інформація неповна або недостовірна, Виконавець має право на свій розсуд відмовити у взаємодії з Користувачем та/або Замовником, відмовити їм у використанні сервісів Сайту або укладанні/виконанні угод та інших юридично значимих зобов'язань. Виконавець має право запросити у Користувача підтвердження даних, надісланих ним Виконавцю у зв'язку з користуванням Сайтом, та запросити у зв'язку з цим документи, що їх підтверджують. 

4.10. Користувач не має права здійснювати розміщення на Сайті будь-якої інформації, якщо інше не погоджено Виконавцем. 

4.11. При використанні певних сервісів Сайту (наприклад, модуля «Задати питання», «Замовити зворотній дзвінок», «Записатися на прийом», «Записатися на діагностику», «Написати нам») можлива обробка (збір, зберігання, використання тощо, як це визначено вище) персональних даних Користувача/Замовника, в обсягах, необхідних для виконання цієї Угоди та забезпечення виконання запитів Користувача за допомогою зазначених сервісів, про що Користувач надає свою згоду, продовжуючи використання зазначеними сервісами.

4.12. Проставляючи галочку про згоду з політикою конфіденційності Користувач/Замовник підтверджує факт ознайомлення з Політикою конфіденційності та дає згоду на обробку персональних даних. 

4.13. У будь-якому випадку фактом користування сервісами Сайту Користувач/Замовник вільно, своєю волею та у своєму інтересі висловлює конкретну, поінформовану та свідому згоду Виконавцю на надання та обробку персональних даних, у тому числі на змішану обробку з використанням та без використання засобів автоматизації своїх персональних даних, включаючи їх збирання, систематизацію, накопичення, зберігання, уточнення (оновлення, зміна), використання, поширення (у тому числі передачу), знеособлення, блокування, знищення для цілей укладання з ним або в його інтересах договорів, їх виконання, поступки прав за даними договорами третім особам або залучення третіх осіб для надання допомоги в отриманні виконання за ними. Зазначеними персональними даними є: прізвище, ім'я, по батькові, дані паспортного документу, контактний телефон, адреса місця проживання/перебування/реєстрації,  електронної пошти, дані платіжної банківської картки. У разі незгоди на надання та обробку персональних даних Користувач/Замовник не користується відповідними сервісами Сайту та не надає відповідних персональних даних. 

4.14. В межах взаємодії Сторін під час користування Сайтом, Виконавець у жодному разі не здійснює обробку персональних даних, що стосуються расової, національної належності, політичних поглядів, релігійних чи філософських переконань, стану здоров'я, інтимного життя, біометричних персональних даних, а також не здійснює транскордонну передачу персональних даних. 

4.15. Персональні дані Користувача/Замовника, надані Виконавцю у зв'язку з користуванням певними сервісами Сайту, не поширюються, а також не надаються третім особам без згоди Користувача/Замовника (за винятком передбачених законом випадків, на вимогу суду, правоохоронних органів, надання інформації страховим компаніям і третім особам, що залучаються Виконавцем до надання послуг) та використовуються Виконавцем виключно для виконання цієї Угоди, у тому числі для оплати послуг, надання доступу до функціоналу Сайту, перевірки, досліджень та аналізу даних, що дозволяють підтримувати та покращувати функціонал і розділи Сайту, інформувати Користувача / Замовника про Сайт та послуги Виконавця, а також укладання та виконання договорів з Користувачем / Замовником та поступки прав (вимог) за ними. Зберігання зазначених персональних даних здійснюється безстроково, якщо інше не встановлено законом або волевиявленням Користувача / Замовника. 

4.16. Виконавець вживає, зокрема, наступних заходів, спрямованих на забезпечення виконання обов'язків, передбачених законом і прийнятими відповідно до нього нормативними правовими актами, у тому числі реалізує такі вимоги до захисту персональних даних: 

а) призначає відповідальних за організацію обробки персональних даних із числа працівників Виконавця; 

б) затверджує актом керівника Виконавця порядок обробки персональних даних, перелік посад працівників Виконавця, заміщення яких передбачає здійснення обробки персональних даних або здійснення доступу до персональних даних, типову заяву-зобов'язання працівника Виконавця, що безпосередньо здійснює обробку персональних даних, у разі розірвання з ним трудового договору припинити обробку персональних даних, які стали відомими йому у зв'язку з виконанням посадових обов'язків; 

в) з метою здійснення внутрішнього контролю відповідності обробки персональних даних встановленим вимогам, організує проведення періодичних перевірок умов обробки персональних даних;

г) здійснює ознайомлення працівників Виконавця, які безпосередньо здійснюють обробку персональних даних, з положеннями законодавства про персональні дані (у тому числі з вимогами до захисту персональних даних), локальними актами з питань обробки персональних даних та (або) організує навчання зазначених працівників. 

4.17. Виконавець залишає за собою право в будь-який час змінити умови політики конфіденційності без будь-якого спеціального повідомлення. 

5. КУКІ / COOKIES 

5.1. "Cookie" (cookie-файли) (також відомі як HTTP cookie, веб-cookie або cookie браузера) – це невеликі дані, які зберігаються у вигляді текстових файлів на комп'ютері Користувача, коли Користувач відвідуєте певні сайти. Їх звичайною метою є допомогти сайтам “запам'ятовувати” деякі дії Користувача, які він виконує під час їх відвідування. Наприклад, кукі можуть відслідковувати, коли Користувач увійшов на сайт, які сторінки відвідав та які кнопки натиснув. 

5.2. Сайт використовує кукі для покращення взаємодії з Користувачем. У багатьох випадках, кукі необхідні для деяких функцій сайту. 

5.3. Наприклад, на Сайті ми використовуємо cookie, щоб: 

• знати, коли Користувач заходив на сайт;

• знати, які спливаючі вікна Користувач вже подивився, щоб не показувати їх повторно;

• зберігати налаштування користувача, пошукові дії та обране;

• відстежувати використання сайту за допомогою Google Analytics©;

• відслідковувати успіхи наших рекламних кампаній. 

5.4. Кукі не можуть зашкодити Користувачеві або комп'ютеру Користувача. Вони не можуть містити віруси, не можуть встановлювати шкідливе програмне забезпечення та не можуть пошкодити комп'ютер. Хоча кукі використовуються для збирання зашифрованої інформації з метою покращення взаємодії з Користувачем, цю інформацію не можна персонально ідентифікувати. 

5.5. Ми не використовуємо cookie для зберігання конфіденційної інформації, такої як ім'я, адреса або контактні дані. 

5.6. Продовжуючи використання нашого Сайту, ви погоджуєтесь з умовами застосування кукі, зазначеними у цих правилах. 

5.7. Якщо Ви хочете вимкнути або видалити кукі, необхідно переглянути розділ “Допомога” Вашого браузера або мобільного пристрою. Кожен браузер або пристрій по-різному працює з cookie, тому необхідно звернутися до відповідної документації “Допомога”, щоб знати, як їх відключити. Однак, як уже згадувалося, треба розуміти, що кукі необхідні для правильної роботи деяких функцій Сайту. 

6. Виключні права 

6.1. Доменне ім'я Сайту www.ailas.com.ua, всі об'єкти, доступні на Сайті, в тому числі елементи дизайну, текст, графічні зображення, ілюстрації, відео, скрипти, програми для ЕОМ, бази даних, програмований код, який є частиною Сайту або сервісів Сайту, музика, звуки та інші об'єкти (далі – зміст Сайту), а також будь-який інший контент, розміщений на Сайті, є об'єктами виключних прав Виконавця або інших відповідних правовласників. 

6.2. Виконавець та інші правовласники результатів інтелектуальної діяльності та засоби індивідуалізації зберігають весь обсяг прав щодо всіх засобів індивідуалізації, патентних прав, авторського права та суміжних прав, прав на секрет виробництва (ноу-хау), комерційних таємниць та інших прав, що стосуються відповідних об'єктів. 

6.3. Використання об'єктів, розміщених на Сайті, можливо тільки в рамках функціоналу, запропонованого Сайтом. Жодні зазначені об'єкти не можуть бути використані іншим чином без попереднього дозволу правовласника. Під використанням маються на увазі, у тому числі: відтворення, копіювання, переробка, декомпіляція, розповсюдження на будь-якій основі, відображення у кадрі і т.д. Виняток становлять випадки, що прямо передбачені законодавством або умовами користування Сайтом. 

7. Гарантії. Відповідальність. 

7.1. Сервіси Сайту надаються за умов «як є». Відповідальність Виконавця настає лише у разі прийняття такої самим Виконавцем, виходячи з відповідних договорів із Замовником чи з прямої вказівки закону. Виконавець не бере на себе відповідальності за відповідність Сайту суб'єктивним цілям та очікуванням Користувача. 

7.2. За винятком випадків, погоджених Виконавцем і Замовником у рамках укладеного між ними договору, Виконавець не несе відповідальності та не гарантує, що: Сайт та його сервіси відповідають/відповідатимуть вимогам Користувача та очікуваному ним результату; доступ до Сайту надаватиметься безперервно (24 години на добу щодня). 

7.3. Будь-які інформацію та/або матеріали, доступ до яких Користувач отримує з використанням Сайту, Користувач використовує на свій ризик і самостійно несе відповідальність за можливі наслідки використання зазначених інформації та/або матеріалів, у тому числі за збитки, які це може заподіяти життю, здоров’ю, майну, комп'ютеру Користувача або третіх осіб, за втрату даних або будь-яку іншу шкоду. 

7.4. Якщо інше не передбачено імперативними нормами законодавства, відповідальність Виконавця обмежена 5000 грн. і покладається на Виконавця лише за наявності у його діях вини. За відсутності своєї вини, Виконавець не несе відповідальності за будь-які види збитків, що виникли внаслідок використання Користувачем сервісів Сайту або окремих частин/функцій сервісів.

8. Сервіси, сайти та контент третіх осіб

8.1. Сайт може містити посилання на інші сайти та сервіси в мережі Інтернет (сайти та сервіси третіх осіб), включаючи рекламу, послуги онлайн-спілкування (чат, електронна пошта, скайп тощо). Зазначені треті особи та їх контент не перевіряються Виконавцем на відповідність тим чи іншим вимогам (достовірності, повноти, законності тощо). Виконавець не несе відповідальності за будь-яку інформацію, матеріали, розміщені на сервісах та сайтах третіх осіб, до яких Користувач отримує доступ з використанням сервісів Сайту, у тому числі, за будь-які думки чи твердження, висловлені на сервісах та сайтах третіх осіб, рекламу тощо, а також за доступність таких сервісів і сайтів або контенту та наслідки їх використання Користувачем. Доступ і використання таких сайтів, сервісів, ресурсів та послуг регулюються умовами та політикою відповідного сайту, ресурсу або виконавця даних послуг. 

8.2. Посилання (у будь-якій формі) на будь-який сайт, продукт, послугу, будь-яку інформацію комерційного чи некомерційного характеру, розміщену на Сайті, не є схваленням або рекомендацією даних продуктів (послуг, діяльності) з боку Виконавця, за винятком випадків, коли на це прямо вказується Виконавцем. 

9. Прикінцеві положення 

9.1. Ця Угода має юридичну силу з моменту розміщення на Сайті, містить всі істотні умови та стає обов'язковою для кожного окремо взятого Користувача з моменту вираження таким Користувачем згоди з умовами Угоди у порядку, передбаченому Угодою. 

9.2. Угода може бути у будь-який час змінена Виконавцем в односторонньому порядку без будь-якого спеціального повідомлення. Нова редакція Угоди набирає чинності з її розміщення на Сайті, якщо інше не передбачено новою редакцією Угоди. 

9.3. Повідомлення для Виконавця, які мають юридичну силу щодо цієї Угоди, повинні бути надіслані в письмовій формі та доставлені за адресою реєстрації Виконавця. 

9.4. Ця Угода регулюється та тлумачиться відповідно до законодавства України. Питання, не врегульовані цією Угодою, підлягають вирішенню відповідно до законодавства України. 

9.5. Усі можливі суперечки, які виникають з відносин, регульованих цією Угодою, вирішуються у порядку, встановленому чинним законодавством України. 

9.6. Норми законодавства України про захист прав споживачів не застосовуються до послуг, що надаються в рамках цієї Угоди безоплатно. 

9.7. Ніщо в Угоді не може розумітися як встановлення між Користувачем і Виконавцем юридичних відносин товариства, партнерства, відносин по спільній діяльності (зі створенням юридичних осіб або без такого), трудових відносин, цивільно-правових відносин, в тому числі, предметом яких є відносини авторського замовлення, відчуження або надання права використання об'єктів інтелектуальної власності, або якісь інші відносини, прямо не передбачені Угодою. 

9.8. Якщо з тих чи інших причин одне або кілька положень цієї Угоди будуть визнані недійсними, це не впливає на дійсність інших положень цієї Угоди. 

9.9. Додатки та доповнення до цієї Угоди є її невід'ємними частинами. Загальні положення цієї Угоди застосовуються до її додатків та доповнень, якщо умовами останніх не передбачено інше.