044 364 10 01

Телефонуйте нам!

Телефонуйте нам! гаряча лінія

044 364 10 01
Методи лікування
Запитання до спеціаліста

Діагностика зору

Діагностика зору

Діагностика – це основа ефективного та правильного лікування.

Наш центр забезпечений найбільш сучасними діагностичними комплексами останнього покоління компаній Bausch & Lomb, Quantel Medical, Reichert, Keeler, Heine, Topcon,Oculus, HAAG-STREIT Diagnostics та іншими. Все перераховане нижче обладнання має сертифікати якості та зареєстровано в Україні. Все обладнання проходить щорічний метрологічний контроль, який забезпечує точність досліджень, що проводяться. Все лазерне обладнання знаходиться на сервісному обслуговуванні інженерів компаній виробників.

Усі прилади сконцентровані в кабінетах діагностичного відділення, що дозволяє максимально зручно та швидко провести основні та додаткові (за потребою) обстеження.

Це дозволяє врахувати всі особливості ваших очей, нюансів та деталей вашого зору, а отже, запропонувати вам оптимальний метод лікування та досягти найкращих результатів.

Всі дослідження (за винятком спеціального розрахунку кришталиків та внутрішньоочних лінз) проводяться безконтактно, що забезпечує для вас максимальний комфорт. Після дослідження вам не знадобиться час на адаптацію. Ви одразу ж зможете повернутись до звичного способу життя.

Дігностика зоруВсе починається з кабінету лікаря, де знаходиться робоче офтальмологічне місце, в якому вже зібрана така кількість приладів, що допомагають за короткий час отримати велику кількість інформації про ваші очі, а саме:

ФороптерФороптер (Німеччина, компанія Reichert) – дає можливість визначити суб’єктивну рефракцію, максимально точно підібрати корекцію, враховуючи особливості будови обличчя людини, специфіку роботи

 

АуторефкератометрАуторефкератометр (Topcon TRK-1P) – визначає рефракцію ока, центральної та парацентральної зон рогівки, вимірює радіус кривизни рогівки, відстань між зіницями (при погляді вдалеч та зблизька). Особливість саме цієї моделі в її можливості оцінювати коефіцієнт світлорозсіювання, що  має важливе значення при плануванні лазерної коррекції або заміни кришталика

 

Проектор знаківПроектор знаків (TSTrialLensSet, Німеччина, компанія Reichert) – використовується для визначення гостроти зору та цілого ряду тестів, що визначають характер та якість зору

 

Апланаційний тонометр ГольдманаАпланаційний тонометр Гольдмана (PT100 PortableNon-ContactTonometer, Німеччина, компанія Reichert) – класичний інструмент вимірювання внутрішньоочного тиску, «золотий стандарт точності»

 

Щілинна лампаЩілинна лампа (XCEL 400 Slit Lamp, Німеччина, компанія Reichert) – прекрасна оптика, володіє високою розподільною здатністю, освітлювач холодного світла з великим вибором світлофільтрів дають можливість диференціювати найдрібніші деталі переднього та заднього відділів ока.

 

Далі, в залежності від результатів попереднього огляду, формується план потрібного подальшого обстеження в наших діагностичних кабінетах, а саме на таких аппаратах:

OCULUS Pentacam® AXL – справедливо визнається золотим стандартом безконтактного вимірювання та аналізу переднього сегменту ока, довжини ока та розрахунку інтраокулярних лінз (ІОЛ) при хірургії катаракти. Ми бачимо топографічну карту всієї передньої та задньої поверхонь рогівки, її товщину (пахіметрію) від лімбу до лімбу. Це дає змогу виявити патологічні зміни рогівки (кератоконус) ще до клінічних проявів захворювання та зниження зору. Аналіз переднього сегменту включає в себе розрахунок кута передньої камери, об’єм та глибину передньої камери. Модель ока, відтворена на екрані, може бути повернута в будь-якому напрямку, з можливістю бачити поверхні рогівки, райдужку, передню та задню поверхні кришталика, дізнатися ступінь прозорості кришталика (денситометрія).

Діагностична платформа

Медичний центр АЙЛАЗ забезпечено унікальною діагностичною платформою (США, компанія Bausch&Lomb), що об’єднує в єдине ціле три діагностичних прилади: Orbscan – рогівковий топограф, Zywave – аберрометр, і Treatment Planner – програму, що об’єднує та аналізує дані всіх обстежень.

Діагностична платформа ZYOPTIX дає можливість досконало обстежити всю оптичну систему ока, обробляти та аналізувати отримані дані та пропонувати оптимальні варіанти лазерної корекції.

WaveLight® ALLEGRO Topolyzer™ VARIO

WaveLight® ALLEGRO Topolyzer™ VARIO – ще один сучасний  кератотопограф на основі системи кілець Плацидо. Інформація про поверхню рогівки, пупіллометрія (вимірювання зіниць та їх реакції на світло), надходить з цього аппарату до операційної для підготовки программи лазерної корекції. Цей пристрій доповнює попередні та розширює можливості діагностики.

ОСТ – комп'ютерна когерентна томографія

ОСТ – комп'ютерна когерентна томографія – одна з останніх технологій вивчення стану зорового нерву та сітківки. Медичний центр АЙЛАЗ має в своєму розпорядженні найсучасніше обладнання ОСТ  RTVue американської компанії Optovue.

ОСТ – RTVue дає можливість провести 26 000 сканувань сітківки в секунду (!) та отримати 3-Д зображення сітківки з розподільною здатністю в 5 мікрон! Це дає можливість провести дуже детальне та точне обстеження сітківки та виявити найменші зміни в сітківці та зоровому нерві.

ОСТ – RTVueДослідження застосовується для діагностики макулодистрофії, діабетичної ретинопатії, глаукоми, макулярного набряку та макулярних розривів, тощо. За допомогою даного методу можна не тільки дуже чітко вивчити всі деталі зміненої сітківки, але і визначити розміри цих змін.
При глаукомі ОСТ – RTVue дає можливість визначити товщину нервових волокон навколо диску зорового нерву, площі та об’єми структур диску зорового нерву. Вважається, що саме оптична когерентна томографія є найбільш чутливим методом у виявленні перших ознак глаукоми. 

ОСТ – RTVueДуже важливою перевагою OCT – RTVue є можливість отримувати об’єктивні дані про динаміку процесу протягом лікування або спостереження. Всі зміни проводяться в мікронах і дуже точно відображають найменші зміни в сітківці.

 

ОСТ – RTVueЗа допомогою OCT – RTVue можна провести й пошарове вивчення рогівки та кута передньої камери, визначити товщину рогівки та структур переднього відрізку ока, оцінити розповсюдженість та глибину осередку ураження.

Ці дані дуже важливі при вирішенні питань щодо лікування запальних захворювань рогівки, кератоконусу, глаукоми.

Комп’ютерний периметр

Комп’ютерний периметр (OCTOPUS 900, Haag-Streit Diagnostics) – дослідження поля зору, виявлення найтонших порушень чутливості сітківки, спеціальні тести для виявлення глаукоми на ранніх стадіях, динамічне спостереження за пацієнтами.

Найбільш універсальний периметр з існуючих. Це єдиний периметр такого типу, що дозволяє виконувати периметрію чотирма методами на одному приборі (методи «біле на білому», «блакитне на жовтому», скринінгові швидкі програми та повні порогові, кінетична периметрія, SWAP – короткохвильова автоматизована периметрія).

Sonomed VuMax HD – найсучасніша ультразвукова система дослідження ока

Sonomed VuMax HD  найсучасніша ультразвукова система дослідження ока.  Можливе використання усіх ультразвукових методів – А-, В-сканування та режиму UBM – ультразвукової біометрії.

Ця система застосовується у величезному спектрі діагностики: розрахунок ІОЛ (А-сканування), УЗД – відеореєстрація та знімки скловидного тіла, поверхні сітківки та судинної оболонки ока, орбіти, можливість виміряти будь-які деталі та відслідкувати їх динаміку в майбутньому (В-сканування заднього сегменту ока).

UBM – ультразвукова біометрія, В-сканування переднього сегменту ока – специфічна контактна методика обстеження, що допомагає побачити приховані структурі ока для інших більш розповсюджених методів дослідження – циліарне тіло та його можливі патології (кісти, пухлини, посттравматичні стани), стан циннових звязок, деталі положення кришталика, райдужки та анатомії кута передньої камери. Також цей метод дослідження незамінний для максимально точного розрахунку при плануванні імплантації внутрішьноочних задньокамерних факічних лінз.

Biometer/Pachymeter AP2000  (Micrо Medical Devices, США) – комбінований прилад для ультразвукового аксіального дослідження ока, розрахунку лінз і пахіметрії рогівки (частота 20-56 Грц).

Ендотеліальний мікроскоп SP-1P (Topcon)

Ендотеліальний мікроскоп SP-1P (Topcon) – безконтактний прилад, призначений для аналіза шару ендотеліальних клітин рогівки. Ендотеліальний шар знаходиться на внутрішній поверхні рогівки і відповідає за збереження прозорості рогівки та надходження поживних речовин. Аналіз стану ендотелію необхідний таким категоріям пацієнтів:

  • при підготовці до операції зприводу катаракти чи рефракційної заміни кришталика;
  • при патології рогівки (зокрема, дистрофії Фукса).

Фундус-камера

Фундус-камера (Topcon TRC-NW8F) – прилад для проведення фото- та відеореєстрації очного дна та проведення флуоресцентної ангіографії сітківки.

PALMSCAN T2000 (Micro Medical Devices) – портативний контактний тонометр, що дозволяє виміряти внутрішньоочний тиск в ситуаціях, коли інші тонометри не реагують (занадто крута чи пласка рогівка, посттравматичні зміни рогівки – рубці, набряк, кератоконус тощо). 

Пневмотонометр Rodenstock NCT-800Пневмотонометр Rodenstock NCT-800 – автоматично вимірює внутрішньоочний тиск, не торкаючись поверхні ока, за допомогою направленого повітряного імпульсу.

Фотощілинна лампа

Фотощілинна лампа – мікроскоп з можливістю фотореєстрації патології переднього сегменту ока.

Набір скелець з пробною оправоюНабір скелець з пробною оправою (PhoroptorRefractingInstrument, Німеччина, компанія Reichert) – дає можливість здійснити підбір окулярів, якщо з будь-яких причин підбір на форопторі неможливий

 

Зворотний офтальмоскоп HAINEЗворотний офтальмоскоп HAINE – має великий набір світлофільтрів, дає можливість детально вивчити найдрібніші деталі очного дна, включаючи диск зорового нерву, судини, макулярну область та периферію сітківки.

Дослідження також можна виконати за бажанням чи потребою в процесі лікування та оцінити ефективність лікування.

Подивіться відеоролики про медичний центр «АЙЛАЗ».

Всі обстеження проводяться висококваліфікованими спеціалістами, які мають багатий клінічний досвід.

Відгуки пацієнтів Залишити відгук

Татьяна, 18.11.2019 14:59

Розкрити

Добрый день!!! Хочу поблагодарить врача - офтальмолога Волошина Ярослава Игоревича и выразить ему огромную благодарность, за проявленное внимание и установленный правильно диагноз, и не боюсь написать за спасение моих глаз от операции и неправильного лечения. Перед посещением врача я очень сильно переболела орви и был коньюктивит, по рекомендации знакомой я поехала на приме к заведующей глаукомного отделения Военного госпиталя г. Киева. В госпиталь приехала с мыслью, что сильно переболела и дало возможно осложнения на глаза, а возможно просто лопнули сосудики. Но меня ждал "сюрприз", мне сама заведующая поставила диагноз глаукома двух глаз с вгд 38 и с видом, что всё Вам уже ничего не поможет, Вы милочка можете ослепнуть, сказала приехать через неделю. я уже наученная опытом не доверять врачам с громкими именами, попросила мужа меня записать в клинику Айлайз. Меня смогли принять уже на следующий день и мне был назначен врачом Волошин Я.И. Ярослав Игоревич вместе с ассистенткой проведя все нужные процедуры, полностью сделав все обследования моих глаз, задав много вопросов на тему "чем вы ранее болели, были ли жалобы, какие препараты принимали и так далее поставил мне диагноз "синдром сухого глаза" . Пропив всего 1 день аскорутин и закапав 2 раза глаза Хило-Кеа, я проснулась с практически здоровым глазом, прошла краснота, исчезли практически все лопнувшие сосудики, и как оказалось мое вгд 22. Буду и дальше пить аскорутин как прописал врач и обязательно его посещать раз в год. Всем рекомендую данную клинику и этого молодого, но очень перспективного врача!!!! Ещё раз Вам большое спасибо за мои здоровые голубые глаза!!! Вам успехов и крепчайшего здоровья!!!

Марина, 10.10.2019 18:49

Розкрити

Так как на мой негативный отзыв был ответ,считаю правильный и честным написать ещё один отзыв.Администрация клиники отреагировала моментально,уже на следующей день мне перезвонили(если честно,чему я была крайне удивлена).Выслушали меня внимательно,сказали о том что сообщат об этом директору и предложили решение этой ситуации.С чего я делаю выводы,что клиника все таки дорожит своей репутацией,и это очень приятно!Надеюсь что мой вопрос решим уже совместно и без конфликтов.А, администрации спасибо за то что не удаляют комментарии и быстро реагируют на них!

Відповідь клініки АЙЛАЗ

Уважаемая Марина
Я знаю о Вашем случае, доктор Левицкий подходил ко мне с Вашей карточкой в день обследования. По причине того, что я так же была занята на приёме, я не смогла сразу уделить ему внимание и только через время (минут 30) мы смогли обсудить с ним Ваш случай. Как Вы сами знаете, он не простой. Я не буду обсуждать его на интернет-просторах. Но ситуация требовала консиллиума (хотя бы заочного) для принятия решения.
Ряд последовательных исследований и заключение (которые были выполнены в разных клиниках страны) на протяжении года или более были противоречивыми и не подтверждали один другой. Это всегда усложняет ситуацию и именно поэтому Вас направил Ваш врач в нашу клинику. Нам необходимо провести Вам ещё одно исследование, которое по Вашему решению перенесено на позже.
Доктор пока назначил Вам лечение, направленное на улучшение состояния поверхности глаза (что улучшит точность диагностики). Мы надеемся, что нам удастся определить точный диагноз и помочь Вам.
Директор Аверьянова

Марина, 09.10.2019 23:40

Розкрити

Надеюсь мой отзыв опубликуют.Я была записана на 16.00,ушла с клиники19.00,за эти три часа мне было уделено времени от силы минут 20-30.Все остальное время я только и слышала "ждите"!!!Это простите как называется?Пока врач меня отправил на дообследование которое занимает минут пять,он начал принимать других клиентов.И я снова ждала.Больше всего я была удивлена словами врача:"Вот надо сделать ещё одно обследование,на которое надо записаться на другой день,а потом я Вам напишу заключение" Ни чего конкретного я не услышала,кроме того о что мне ещё несколько раз надо прийти. Я очень не довольна!Я отдала 860грн,за три часа своего времени,которое я провела в пустую!!!!

Галерея
Перевірте ваш зір онлайн
Перевірте ваш зір онлайн

Перевірте ваш зір онлайн з допомогою декількох тестів прямо у нас на сайті.

Звертаємо вашу увагу, що тести зору онлайн не здатні замінити професійного обстеження зору у офтальмолога в клініці.

Вартість діагностики зору
Лікування
Вартість
Первинне офтальмологічне обстеження
860 грн.
Повторне офтальмологічне обстеження
430 грн.
Комп'ютерна периметрія
430 грн.
Фотореєстрація
250 грн.
Оптична когерентна томографія сітківки (ОСТ)
550 грн.
Ультразвукова біометрія ока (UBM)
550 грн.
Флюоресцентна ангіографія сітківки Два ока
850 грн.
Записатися на прийом
Загальна інформація
Вам відправлений СМС з кодом підтвердження запису на прийом