044 364 10 01

Телефонуйте нам!

Телефонуйте нам! гаряча лінія

044 364 10 01
Запитання до спеціаліста

Калашнікова Ольга Олегівна

Калашнікова Ольга Олегівна
 • Лікарка-офтальмолог, лікарка діагностичного відділення

Освіта та досвід роботи

Ольга Олегівна у 2019 році закінчила Вінницький національний медичний університет ім. М.І. Пирогова за спеціальністю «Лікувальна справа». Отримала кваліфікацію лікарки.

Навчаючись в університеті, займалася науковою роботою, брала участь у міжнародних конгресах і науково-практичних конференціях, займала І місце.

З 2019 по 2021 рік проходила інтернатуру за спеціальністю «Офтальмологія» на базі Вінницької міської клінічної лікарні №3 при кафедрі очних хвороб Вінницького національного медичного університету ім. М.І. Пирогова та в Хмельницькій обласній лікарні Хмельницької обласної ради, в офтальмологічному відділенні, центрі травми ока.

З 2021 року працює в медичному центрі «АЙЛАЗ» на посаді лікарки-офтальмолога.

Конференції за останні роки

 • ХХI Міжнародний медичний конгрес молодих вчених – 2017 р.;
 • науково-практична конференція з міжнародною участю «OphtalmicHub 2019»;
 • науково-практична конференція «Філатовські читання» – 2019 р.;
 • науково-практична конференція з міжнародною участю «Рефракційний пленер 2019»;
 • науково-практична конференція OphtalmicLight «Офтальмохірургія в Україні 2019»;
 • обласна науково-практична конференція «Сучасні підходи та лікування хворих з травмою органа зору» – Україна, Вінниця, 2019 р.;
 • науково-практична конференція «Офтальмологічна весна 2020: без консервантів»;
 • науково-практичний симпозіум «Помилки в менеджменті патології переднього відрізка ока» – 2020 р.;
 • науково-практичний симпозіум «Діабетична ретинопатія при ЦД 2-го типу: мультидисциплінарний підхід до діагностики та лікування»;
 • науково-практичний семінар з онлайн-трансляцією «Ophthalmic iSchool: в фокусі катаракта» – 2021 р.;
 • фахова школа «Ophtalmic iSchool» – 2021 р.;
 • «Офтальмологічна школа для лікарів» –2022 р.;
 • майстер-клас «Акантамебні кератити: клініка, діагностика та лікування» – Україна, Одеса, 2022 р.;
 • майстер-клас «Травматичні пошкодження органа зору: діагностика і надання допомоги. Ускладнення при довготривалому перебуванні металічного внутрішньоочного стороннього тіла» – 2022 р.;
 • науково-практична конференція «Офтальмологічна весна 2022: без консервантів»;
 • одноденний тренінг з оволодіння практичними навичками «Від рогівки до сітківки» – Україна, Київ, 2022 р.;
 • Scientific-practical conference «Practical Ophtalmology» – Латвія, Рига, 2022 р.

Наукові статті

Адаптовані переклади наукових публікацій, підготовлені спеціалісткою, доступні в інтернет-журналі «Світ офтальмології» за посиланням.

Дипломи, сертифікати, ліцензії

Особиста інформація

Сімейний стан: це конфіденційна інформація.

Діти: в мріях як мінімум троє.

Ваше хобі: професійно та з великою любов’ю займаюся вокалом. Присвятила багато років життя цьому, є переможницею міжнародних і всеукраїнських конкурсів. Заспіваю на корпоративі чи весіллі (за ціною домовимось). У вихідні на студії викладаю уроки вокалу дітям і дорослим. Іноді можу зіграти імпровізовану мелодію душі на фортепіано чи намалювати картину (і навіть ваш портрет). Пишу пісні, музику. Люблю ловити рибку, а ще фотографувати світанки, які можна зловити в цей час. Іноді можу показати характер у великому тенісі та навіть у більярді.

Яка головна якість лікаря: виокремити одну якість дуже важко, адже ця професія занадто вимоглива, але можу з впевненістю сказати, якими ключовими рисами володіють лікарі клініки «АЙЛАЗ» – це клінічне мислення, стресостійкість, людяність, співчуття, ввічливість, порядність, педантичність, оптимістичність. Саме тому наш заклад вважається одним із кращих.

Як Ви обрали медицину: все почалося з дитячих років. Оскільки частково виросла в родині лікарів, я часто ходила на чергування з ними, лікувала пацієнтів своїми методами. Мені завжди подобалися білі накрохмалені, нагладжені халати на лікарях, а ще більше те, з якою повагою пацієнти відносилися до дідуся, мами, бабусі – ще тоді я відчула престижність професії. Офтальмологія в моє життя прийшла значно пізніше, коли я вже навчалася в університеті та мені запропонували взяти участь у конференції.

Ваша улюблена література: наукова література, мистецькі видання, детективи на реальних подіях, класика.

Яку музику любите: для мене це особливий пункт, без якого неможливе моє існування. Вона заповнює мене протягом усього життя. Я меломан, у якого плейлист ділиться на сніданок, обід, вечерю та пори року, погоду й колір плаття.

Чи займаєтеся спортом: на сьогодні ходжу в спортзал, зранку люблю пробігтися стадіоном та привітатися зі всіма сусідами, які не сплять. З дитинства займалася бальними та спортивними танцями, зараз цікавлюся танцями pol dance, high heels, що тримають мене в тонусі. Обожнюю велоспорт, великий теніс і гірські лижі. Відкрила для себе дайвінг і сапсерфінг.

Чи любите подорожувати? Де були в останній раз? Тема, про яку я можу говорити та слухати 24/7. Процитую одного мудреця: «Ніхто не повертається з подорожей таким, яким він був раніше». Подорожі відкривають у нас нові горизонти, мотивують на нові звершення, надихають на творчий порив. Остання країна, що мене здивувала своїми краєвидами та красою природи  – Чорногорія. У своїх відмітках маю ще не одну країну світу...

Мрія Вашого життя: хочу, щоб всі мої рідні були поруч. І мої менші брати стали великими людьми. А ще будиночок біля моря в країні, де немає знайомих.

Найближчі плани: звичайно, я, як молодий спеціаліст, маючи прекрасну професію, що люблю, хочу досягнути тих висот і цілей, які я собі поставила, а це потребує багато часу та плідної праці, над чим я і працюю.

Що Ви цінуєте в «АЙЛАЗі»: насамперед можливості, що відкриваються у цій клініці, широкомасштабний спектр послуг, якісне сучасне обладнання, за допомогою якого можна поставити точний діагноз, підготувати пацієнта до оперативного втручання.  Взагалі «АЙЛАЗ» – це велика сім’я, де батьки – чудові керівники, а наш дружній колектив – діти.

Записатися на прийом
Послуга (за бажанням)
Лікар (за бажанням)
Вам відправлений СМС з кодом підтвердження запису на прийом