044 364 10 01

Телефонуйте нам!

Телефонуйте нам! гаряча лінія

044 364 10 01
Запитання до спеціаліста

Про клініку АЙЛАЗ. Політика у сфері якості

Товариство з обмеженою відповідальністю «АЙЛАЗ» – це новий проект, що з’явився у 2017 році.

У 2005 році було засноване ТОВ АІЛАЗ, що спеціалізувалось на відновленні зору, де висококваліфіковані фахівці на сучасному офтальмологічному обладнанні, що відповідає міжнародним стандартам, проводили діагностику та лікування офтальмологічних захворювань. ТОВ АІЛАЗ здобуло вищу категорію, сертифікат ISO і відповідало міжнародним вимогам сучасного офтальмологічного центру.

Постійний розвиток медичного центру, розширення його можливостей і збільшення кількості пацієнтів, які бажають пройти обстеження та лікування в нашому центрі, обгрунтували потребу в розширенні та подальшому розвитку клініки.

Саме тому в 2017 році з’явився проект АЙЛАЗ.

Медичний центр ТОВ «АЙЛАЗ» спеціалізується в напрямках:

Головною метою медичного центру ТОВ «АЙЛАЗ» при визначенні політики у сфері якості є не тільки впровадження в Україні сучасних технологій діагностики та лікування, а і дотримання нових стандартів медичного обслуговування, що базуються на індивідуальному підході, взаємоповазі та довірі.

Створена в медичному центрі система управління якістю є надійною основою для підвищення професійного потенціалу співробітників, якості та безпеки послуг, забезпечення високої результативності всіх етапів, починаючи з діагностики та закінчуючи реабілітацією після лікування.

Керівництво гарантує, що весь персонал медичного центру ТОВ «АЙЛАЗ» залучений до системи контролю якістю і буде дотримуватися міжнародних стандартів діагностики та лікування.

Підприємство бере на себе зобов’язання підтримувати та вдосконалювати свою систему управління якості для того, щоб максимально задовольнити вимоги та очікування наших пацієнтів, яким потрібні сучасна діагностика та якісне лікування органів зору.

Медичний центр ТОВ «АЙЛАЗ» направить всі необхідні ресурси на здійснення власної політики у сфері якості.

Нашими пріоритетами є і будуть:

  • розширення та  збільшення асортименту медичних послуг в сфері офтальмології, що потребують наші пацієнти,
  • розвиток і впровадження в українській офтальмології новітніх технологій, що дозволять поліпшити рівень лікування важких захворювань ока,
  • чітке дотримання міжнародних стандартів діагностики та лікування очних хвороб,
  • розвиток диспансерної служби, що дозволить поліпшити нагляд за пацієнтами з хронічними захворюваннями очей,
  • створення умов для розвитку якості медичних послуг,
  • максимальне використання знань та творчого потенціалу кожного співробітника для забезпечення якісних медичних послуг для кожного пацієнта, який звернувся до лікувального закладу за допомогою.
Відеоекскурсія по центру АЙЛАЗ
Відгуки пацієнтів