044 364 10 01

Телефонуйте нам!

Телефонуйте нам! гаряча лінія

044 364 10 01
Запитання до спеціаліста

Офтальмологічний центр повного циклу «АЙЛАЗ»

29.01.2021

Товариство з обмеженою відповідальністю «АЙЛАЗ» це новий проект, що з’явився у 2017 році.

У 2005 році був заснований медичний центр «АІЛАЗ», що спеціалізувався у рішенні діагностичних, лікувальних та хірургічних питань в офтальмології.

Медичний центр «АІЛАЗ» отримав вищу кваліфікаційну категорію, сертифікат ISO і протягом усіх років роботи відповідав як міжнародним вимогам сучасного офтальмологічного центру, так і очікуванням пацієнтів.

Постійний розвиток медичного центру, розширення його можливостей і зростання числа пацієнтів, які бажають пройти обстеження і лікування в нашому центрі, викликали необхідність розширення. Одночасно ми ставили перед собою завдання розвитку нових напрямків, яких потребували пацієнти України.

Саме тому в 2017 році з’явився проект «АЙЛАЗ».

Сьогодні ми спеціалізуємося в таких напрямках:

Головною метою медичного центру «АЙЛАЗ» при визначенні політики в сфері якості є не тільки впровадження в Україні сучасних технологій діагностики та лікування, а й дотримання нових стандартів медичного обслуговування, що базуються на індивідуальному підході, взаємоповазі та довірі.

У новому проекті «АЙЛАЗ» продовжує існувати обраний в 2005 році курс на впровадження в Україні нових сучасних технологій діагностики та лікування та залишається вірний високим стандартам медичного обслуговування.

Створена в медичному центрі система управління якістю є надійною основою для професійного зростання медичного персоналу, підвищення якості та безпеки послуг, забезпечення високої результативності на всіх етапах, починаючи з діагностики і закінчуючи реабілітацією після лікування.

Керівництво медичного центру «АЙЛАЗ» гарантує, що весь персонал центру залучений в систему контролю якості та дотримується міжнародних стандартів діагностики і лікування.

Підприємство бере на себе зобов’язання підтримувати та вдосконалювати свою систему управління якістю для того, щоб максимально задовольняти вимоги і очікування наших пацієнтів, які потребують якісного лікування органів зору.

Нашими пріоритетами є:

  • розширення та збільшення асортименту медичних послуг в сфері офтальмології, яких потребують наші пацієнти;
  • розвиток і впровадження в українську офтальмологію новітніх технологій, що дозволять поліпшити рівень лікування важких захворювань ока;
  • чітке дотримання міжнародних стандартів діагностики та лікування хвороб ока;
  • розвиток диспансерної служби, що дозволяє поліпшити спостереження за пацієнтами з хронічними захворюваннями очей;
  • створення умов для розвитку якості медичних послуг;
  • максимальне використання знань та творчого потенціалу кожного співробітника для забезпечення медичних послуг високої якості по відношенню до кожного пацієнта, який звернувся до лікувального закладу за допомогою.
Відеоекскурсія по центру АЙЛАЗ
Відгуки пацієнтів Залишити відгук

Галина Кучма, 23.09.2021 09:20

Розкрити

Все чудово,привітно,професійно.Консультацію і рекомендації отримала,все було чітко,зрозуміло.Задоволена,що відвідала саме цю клініку.Рекомендую!!!

Філіпчук Оксана, 19.09.2021 10:56

Розкрити

Дякуємо лікарям та персоналу за проведену операцію сину. Все пройшло успішно, привітний персонал, чудові умови для пацієнтів.

Єрмошкін Віктор Едуардович, 18.09.2021 18:32

Розкрити

Візитом цілком задоволені. Обслуговування якісне, професійне. Лікар консультувала професійно, зрозуміло. Сестра супроводжувала під час обстеження, допомагала. Ставлення дуже уважне. Будемо рекомендувати вас знайомим. Питання: чи потрібно записуватись на здачу аналізів на 1 поверсі, чи можна прийти в зручний час та здати? Якщо записуватись, то за яким телефоном?

Відповідь клініки АЙЛАЗ, 29.01.2021

Шановний Вікторе Едуардовичу! Дякуємо Вам за оцінку нашої роботи. Щиро бажаємо Вам міцного здоров’я!
Запис на здачу аналізів попередній за номером тел. 044 333 48 85.
З повагою,
адміністрація клініки «АЙЛАЗ»