044 364 10 01

Телефонуйте нам!

Телефонуйте нам! гаряча лінія

044 364 10 01
Запитання до спеціаліста

Офтальмологічний центр повного циклу «АЙЛАЗ»

Товариство з обмеженою відповідальністю «АЙЛАЗ» це новий проект, що з’явився у 2017 році.

У 2005 році був заснований медичний центр «АІЛАЗ», що спеціалізувався у рішенні діагностичних, лікувальних та хірургічних питань в офтальмології.

Медичний центр «АІЛАЗ» отримав вищу кваліфікаційну категорію, сертифікат ISO і протягом усіх років роботи відповідав як міжнародним вимогам сучасного офтальмологічного центру, так і очікуванням пацієнтів.

Постійний розвиток медичного центру, розширення його можливостей і зростання числа пацієнтів, які бажають пройти обстеження і лікування в нашому центрі, викликали необхідність розширення. Одночасно ми ставили перед собою завдання розвитку нових напрямків, яких потребували пацієнти України.

Саме тому в 2017 році з’явився проект «АЙЛАЗ».

Сьогодні ми спеціалізуємося в таких напрямках:

Головною метою медичного центру «АЙЛАЗ» при визначенні політики в сфері якості є не тільки впровадження в Україні сучасних технологій діагностики та лікування, а й дотримання нових стандартів медичного обслуговування, що базуються на індивідуальному підході, взаємоповазі та довірі.

У новому проекті «АЙЛАЗ» продовжує існувати обраний в 2005 році курс на впровадження в Україні нових сучасних технологій діагностики та лікування та залишається вірний високим стандартам медичного обслуговування.

Створена в медичному центрі система управління якістю є надійною основою для професійного зростання медичного персоналу, підвищення якості та безпеки послуг, забезпечення високої результативності на всіх етапах, починаючи з діагностики і закінчуючи реабілітацією після лікування.

Керівництво медичного центру «АЙЛАЗ» гарантує, що весь персонал центру залучений в систему контролю якості та дотримується міжнародних стандартів діагностики і лікування.

Підприємство бере на себе зобов’язання підтримувати та вдосконалювати свою систему управління якістю для того, щоб максимально задовольняти вимоги і очікування наших пацієнтів, які потребують якісного лікування органів зору.

Нашими пріоритетами є:

  • розширення та збільшення асортименту медичних послуг в сфері офтальмології, яких потребують наші пацієнти;
  • розвиток і впровадження в українську офтальмологію новітніх технологій, що дозволять поліпшити рівень лікування важких захворювань ока;
  • чітке дотримання міжнародних стандартів діагностики та лікування хвороб ока;
  • розвиток диспансерної служби, що дозволяє поліпшити спостереження за пацієнтами з хронічними захворюваннями очей;
  • створення умов для розвитку якості медичних послуг;
  • максимальне використання знань та творчого потенціалу кожного співробітника для забезпечення медичних послуг високої якості по відношенню до кожного пацієнта, який звернувся до лікувального закладу за допомогою.
Відеоекскурсія по центру АЙЛАЗ
Відгуки пацієнтів Залишити відгук

Юлія, 06.08.2020 14:36

Розкрити

Доброго дня! Була на діагностиці зору у лікаря Ковальова Андрія Андрійовича. Так як це моя перша в житті консультація, і саме у цій клініці радили саме Андрія Андрійовича, то результатом я задоволена. Ставлення медсестричок під час огляду теж достатньо хороше і ненав'язливе. Що мені сподобалось, що лікар не переконував робити корекцію, щоб заробити на мені, а навпаки, розповів усі мінуси та плюси. Чітко відповів на всі питання. Корекцію зору я поки не готова робити (це моє внутрішнє рішення), хоча як раз для операції в мене все добре і підходить любимй метод. Але я дуже задоволена, що зробила діагностику і тепер 100% знаю, що в мене все, що треба прозоре і нічого ніде не розвиваєтсья, просто є маленький мінус в 2,5 :)

Ксенія, 04.08.2020 12:49

Розкрити

Хочу подякувати клініці Айлаз за чудовий професіоналізм та доброзичливість. Та особливо лікарю Жихарєву Анатолію Юрійовичу, справжній професіонал та чудова людина. Провів комплексний огляд, чудово все пояснив та дав чіткі рекомендації. Дуже уважний, позитивний та чуйний.

Володимир, 29.07.2020 14:27

Розкрити

Класна клініка. Особлива подяка Анні Олександрівні Баріновій. Після двох років з двоїнням в очах я як на світ народився завдяки операції, яку провела Анна Олександрівна. Щира Вам подяка. Володимир.