044 364 10 01

Телефонуйте нам!

Телефонуйте нам! гаряча лінія

044 364 10 01
Ми лікуємо
Підписка на новини

Запитання до спеціаліста

Яка реальна вартість операції з видалення катаракти? На чому не можна заощаджувати?

Вартість будь-якої операції складається з витрат на обслуговування обладнання, витратних матеріалів і роботи спеціалістів.

Можна використовувати різні витратні матеріали, більш-менш дорогі. Звичайно, якість операції багато в чому визначається саме цим. Наприклад, при операції видалення катаракти використовуються ультразвукові прилади, що подрібнюють каламутний кришталик та аспірують його з ока. Ультразвук має певну травматичну дію на задню поверхню рогівки та її необхідно захищати від відповідного впливу. Для цього використовуються спеціальні стерильні гіалуронові гелі та їх ціна дуже різниться. Чим щільніше кришталик і чим потужніші будуть використовуватися енергії ультразвуку, тим більш в’язкі та дорогі потрібні гелі. Це підвищує вартість операції, але це покращує результати. Тому уникнути цих витрат неможливо.

Деякі клініки обслуговують обладнання власними ресурсами. У клініці «АЙЛАЗ» професійну техніку обслуговують лише представники компанії-виробника. Причому обслуговування проводиться не за фактом ламання, а як регулярний сервісний контроль. І це теж витрати, що, на нашу думку, є обов’язковими – це елемент надійності.

Робота хірурга, залежно від його кваліфікації та стажу, досвіду та кількості проведених операцій, оцінюється також по-різному. В «АЙЛАЗі» оперують хірурги вищої категорії зі стажем роботи понад 30 років, які проходили та постійно продовжують підвищувати свою кваліфікацію в найкращих клініках світу. Навчання – дорогий процес, що також є обовязковим.

Операції виконуються в операційному блоці та у різних клініках він організований по-різному. Стерильність приміщення та ідеальна чистота інструментів – запорука безпеки операції та її успіху. Є клініки, що організовані у пристосованих приміщеннях, іноді це навіть виділені із житлового фонду площі. І це одна ціна, але й порушення стерильності набагато вищі. Адже на 20 поверсі, в туалеті, зливається вода та йде загальною каналізаційною системою, а на першому поверсі, в клініці, та сама каналізаційна система проходить поряд з операційною!

«АЙЛАЗ» – це клініка, в якій дотримані всі вимоги та принципи госпітальної гігієни. Це означає, що ми контролюємо все, що відбувається у будівлі в цілому, а системи каналізації та водопостачання не перетинаються. І це дуже важливо, але й водночас дорого.

У клініці «АЙЛАЗ» в операційних залах встановлено систему ламінарних потоків. Це означає, що на все операційне поле, включаючи пацієнта, інструменти, обладнання та помічників, подається потік стерильного повітря, що виключає попадання нестерильного повітря ззовні.

Це дуже дорога система, але саме так мають бути влаштовані операційні. Сьогодні операційна клініка «АЙЛАЗ» – унікальна серед офтальмологічних операційних в Україні.

Стерилізація інструментів – це окрема тема. Вона також може бути організована по-різному. Важливо не тільки забезпечити стерильність інструменту, але й повну апірогенність (відсутність продуктів метаболізму мікроорганізмів): інструмент має бути ідеально очищений за допомогою дистильованої води та ультразвуку. Це дорогі системи очищення, що ми використовуємо.

У клініці, що оперує, дорогим процесом є організація реанімаційної та анестезіологічної служби. І хоча очні операції проводяться під місцевою анестезією, супровід досвідчених анестезіологів необхідний. Ми в нашій клініці готові до будь-яких поворотів подій, і якщо вони трапляться, ми зможемо допомогти будь-якому пацієнтові за будь-яких ситуацій. Тому у нас робляться очні операції пацієнтам зі складним і важким загальним станом здоров’я. У нашій клініці є стаціонар, що може знадобитися для таких випадків. А це також вкладення інвестицій.

Під час операції, при підготовці до неї та під час її виконання ми вважаємо за необхідне забезпечити комфорт пацієнта. З кожним пацієнтом в операційній працюють 8 осіб. Це людські ресурси, які забезпечують точну роботу та комфорт для пацієнта. Всі ці люди пройшли спеціальну підготовку, навчання та знають свою справу.

Операція видалення катаракти – відповідальний захід, вона робиться один раз і потрібно забезпечити найвищий рівень безпеки, точності та комфорту.

Ми не можемо собі дозволити хибну економію.

Не слід ризикувати здоровям пацієнтів заради солодкого слова «Знижка»!