044 364 10 01

Телефонуйте нам!

Телефонуйте нам! гаряча лінія

044 364 10 01

«Лідер галузі 2020» – підтвердження ефективності ТОВ «АЙЛАЗ»

24.05.2021

22 травня 2021 року офтальмологічна клініка «АЙЛАЗ» отримала незалежну бізнес-нагороду «Лідер галузі 2020». Підґрунтям для нагородження стали результати рейтингу суб’єктів господарювання України. Статус лідера відображає ефективність роботи підприємства, внесок у розвиток підприємництва та економіки, підвищення рівня добробуту громадян нашої країни.

ТОВ «АЙЛАЗ» визнано серед висококонкуруючих підприємств Київської області за показниками позитивних відгуків, рівня облаштованості клініки, а також наявності обладнання та кількості можливих послуг, що ним надається. Звісно, вся технологічна база нашого медичного центра не мала б жодного сенсу без фахівців найвищого класу, які вдало оперують оснащенням та якісно комунікують з пацієнтами. Цей комплекс чинників створив сервіс лідера, гідний такого звання.

Цього року комісія чимало звертала увагу на рівень безпеки підприємства. Пишаємося, що наші дизайнери та архітектори були готови і до цього. Філософія нашої роботи полягає, в першу чергу, в наданні безпечної та комфортної допомоги пацієнтам – щоб жодне обстеження чи консультація не викликали жодного дискомфорту, а операційні втручання були на максимально якісному рівні.

«Нагорода „Лідер галузі 2020“ для всього нашого колективу  це еквівалент наших сумісних зусиль і любові до своєї професії», – наголошує Авер’янова Оксана Сергіївна, кандидат мед. наук, директор клініки «АЙЛАЗ».

Рейтинг підприємств будується на основі даних фінансової звітності, а тому його результати об’єктивні й показують реальних лідерів у кожній галузі.

Національний бізнес-рейтинг в Україні вже шістнадцять років проводить дослідження діяльності вітчизняних підприємств, надає їм інформаційну підтримку та маркетингові інструменти. Лідери рейтингів отримують можливості й ексклюзивні інструменти для подальшого розвитку та зростання.