Сімейний проєкт для батьків
«Гарний зір
на все життя»

Лазерна корекція дійсно допомагає людям бачити краще. Після лазерної коррекції людина отримує результат хорошого зору на все життя, то ж процедура стає все більш полулярною.

Записатись на діагностику

Лазерна корекція — це:

Свобода від лінз, за якими потрібен догляд
Свобода від окулярів та обмежень у спорті
Впевненість у навчанні, роботі та хобі

Ви бачите обличчя людей з будь-якої відстані, а вечірня прогулянка не перетворюється у розмиті вогники. Лазерна корекція – це про якість життя, що формує наш характер і характер наших дітей.

Але люди часто бояться оперативного втручання на очах. Вони побоюються, що під час лазерної корекції можуть кліпнути очима, чи відвести зіницю. Відкладають, бо не розуміють, як скоро вони повернуться до звичного способу життя та які можливості перед ними відкриються, коли вони наважаться на операцію.

Який вік є найкращим для лазерної корекції?

Чи можна всім робити лазерну корекцію?

І, нарешті, що таке свобода від окулярів та лінз?

Безліч питань виникає у людини перед тим, як вона ухвалить одне із важливих рішень у своєму житті – зробити лазерну корекцію та позбутися окулярів і контактних лінз.

Все, що потрібно знати про лазерну корекцію
Потім, вже після лазерної корекції, наші пацієнти пишуть у мережі:
Процедура абсолютна безболісна, зайняла не більше 20 хвилин. Тепер думаю, чому не звернувся раніше. Дивлюся на світ іншими очима)
Делала в клинике «Аилаз» лазерную коррекцию зрения. Результат-отличное зрение и совершенно другое качество жизни. Это «не больно» и «не страшно»)) Огромнейшее спасибо доктору Ковалёву Андрею Ивановичу-настоящему профессионалу с добрым сердцем
Спасибо огромное!!! Это радость буквально до слез, когда после такого смотришь на мир своими глазами и ничего не расплывается. Врачи отмечали, что после операции глаза могут слезиться, но слезились они у меня от радости!))
«Дуже рекомендую! Робила лазерну корекцію у цього доктора ще в 2006 році, і досі «політ нормальний»! :) Доктор з гумором, пам‘ятаю, історії мені розповідав, щоб я менше хвилювалась. Операція була швидкою, зір прорізався наступного ж ранку»

Головний лікар офтальмологічної клініки «АЙЛАЗ» – про лазерну корекцію зору.

  • Лазерна корекція – найпрогнозованіша та найбільш керована процедура в медицині. Ефект – на все життя.
  • Лазерна корекція покращує якість життя, дає свободу від окулярів і лінз.
  • Як правильно вибрати пацієнтові клініку для лазерної корекції?
Подивитись відео
Як вибрати клініку для лазерної корекції

Бути чи не бути лазерній корекції зору?

ТОП питань і відповідей

Ви – успішний кандидат і вам зробили лазерну корекцію, ви отримали хороший зір на все життя.

А що очікує ваших дітей?

Відомо, що наші діти мають підвищені ризики розвитку короткозорості.

Директор офтальмологічної клініки «АЙЛАЗ» про контроль короткозорості у дітей тих батьків, які зробили лазерну корекцію зору

Про пацієнтів на лазерну корекцію: це міопи, які активно працюють, це люди, які цінують комфорт життя та зважилися відмовитися від окулярів і м'яких контактних лінз на користь свободи від них.

Також в період пандеміі COVID-19 збільшилася кількість бажаючих зробити лазерну корекцію, тому що окуляри і маска – це нові складності та обмеження.

Пацієнти лазерної корекції – це люди у віці 25-35+ і у них часто є діти віком від 5-6 років.

Відомо, що у батьків-міопів діти часто самі стають короткозорими. Це генетична схильність і плюс до цього – сьогодні діти в 6 років йдуть в школу, коли система ока ще не сформована, а зорові навантаження різко зростають.

Тому дуже важливо саме в цей період почати регулярне спостереження за зором дитини, щоб вчасно вжити необхідних заходів, і авторитет лікаря в очах дитини – у виконанні рекомендацій щодо обмеження зорових навантажень.

Відомо, що при міопії -4 діоптрії ризики виникнення ускладнень у вигляді раннього розвитку катаракти, розвитку глаукоми, дегенерації сітківки і т.д. збільшуються в два рази. А при міопії -8 ризики підвищуються в 10 разів!

Якщо ж ми побачимо, що почала розвиватися короткозорість, то на сучасному рівні можемо взяти її під контроль та не допустити її подальшого розвитку. У нас для цього є все необхідне: апаратне лікування зору, нічні лінзи Paragon, ортокератологічні лінзи Soflex.

Тому ми відкриваємо програму для дітей«Гарний зір на все життя», чиї батьки зробили лазерну корекцію в нашій клініці. Давайте візьмемо під контроль розвиток короткозорості у наших дітей і таким чином вирішимо майбутнє їх зору.

Подивитись відео
Що входить у програму «Гарний зір на все життя» для дитини від 8 до 16 років:

щорічна повна діагностику зору та консультація досвідченого офтальмолога клініки «АЙЛАЗ» зі знижкою 50% впродовж п'яти років –
1200 600 грн.

Ми розробили унікальну та доступну сімейну програму, що зробить перевірку здоров’я цікавою для вашої дитини, виховає відповідальність і дисципліну щодо здоров’я у всієї родини. Це світовий підхід до якості життя та ми, як фахівці з великим досвідом роботи, маємо на меті запровадити його для українських пацієнтів!

Для нас норма придбати сертифікат у спорт-зал на рік, а для дитини абонемент на танці чи айкідо. Здоров’я теж потребує уваги і чому б не попіклуватися про нього заздалегідь. Особистий офтальмолог не гірше репетитора з англійської мови, а без гарного зору, на жаль, не принесе задоволення жодне хобі.

Для дітей від 8 до 16 років, батьки яких зробили лазерну корекцію в клініці «АЙЛАЗ», пропонуємо щорічне офтальмологічне спостереження.

Протягом 5 років лікарі клініки «АЙЛАЗ» стежитимуть за зоровою системою вашої дитини, це дозволить виявити ранні ознаки і навіть тенденції до розвитку короткозорості та допоможуть уникнути її ускладнень у віддаленому періоді їх життя.

Як відбувається перевірка зору у дітей в сучасній клініці
Читати далі

Хто може стати учасником програми «Гарний зір на все життя»?

Будь-хто з батьків, які зробили лазерну корекцію в клініці «АЙЛАЗ» і мають дитину (дітей) у віці від 8 до 16 років.

Програма розпочинається 1 жовтня 2021 року та триватиме до 31 грудня 2021 року включно.

Що ви отримали?

  • Економію –
  • Краще піклування про здоров'я вашої дитини: щорічне, тривале спостереження за її зором у кваліфікованого офтальмолога зі знижкою 50%.
  • Виховання у дітей обізнаності та відповідальності за своє здоров’я – це допоможе бути здоровішими у майбутньому.
  • Дружність вашої родини та формування сімейних традицій. Ви здобули кращий зір для себе і тепер допомагаєте вашій дитині мати більш здорові очі.
  • Впевненість у майбутньому та висока якість життя – для всієї сім'ї!

«АЙЛАЗ»

Всі фарби світу в ваших очах.

Перевірте ваш зір під час комплексної діагностики в клініці «АЙЛАЗ», аби дізнатися, чи є ви кандидатом для лазерної корекції зору!