+38 044 364 10 01
Ціни
Рус

Сучасна лазерна корекція зору: робити чи ні?

Лазерна корекція зору допомагає людям значно покращити якість життя. Лазерна корекція позбавляє вас залежності від окулярів і контактних лінз. Повна свобода гарного зору!

Лазерна корекція визнана найбезпечнішою операцією серед усіх видів хірургічних втручань!

гортайте донизу

Програми лазерної корекції

Сучасна лазерна корекція зору – це високотехнологічна операція, що надає можливість досягнути високого та якісного зору.

Звичайно, перше завдання клініки – це впевнитися в можливості виконати лазерну корекцію безпечно, для цього застосовується дуже точне обладнання, яке вимірює безліч параметрів рогівки, аналізує та поєднує їх таким чином, щоб не втратити жодної інформації.

Досвід лікарів з усього світу, накопичений за 40 років виконання лазерної корекції, надає нам цінну інформацію не тільки про межі безпеки лазерної корекції. Ми також певною мірою можемо прогнозувати й якість зору після операції.

Діагностичне обладнання, що застосовується в клініці «АЙЛАЗ», вивчає не тільки товщину рогівки, але і її профіль і світлорозсіювання. Отримана інформація комп’ютерно обробляється з метою запропонувати найбільш ефективну програму лазерної корекції в кожному окремому випадку.

Програма лазерної корекції – це дизайн шліфування рогівки задля надання їй потрібної форми.

Різні моделі лазерів формують свої програми лазерної корекції, що мають офіційні назви. Інколи з рекламною метою центри корекції зору надають програмам привабливі назви, застосовуючи слова «супер», «ультра», «IQ» та інше.

Офтальмологічний центр «АЙЛАЗ» поділяє програми лазерної корекції за назвами, що офіційно застосовуються в міжнародній практиці та є специфічними для лазера EX 500 WaveLight ALCON.

Стандартна програма
Стандартна програма

Включає всі елементи швидкості (500 Гц – імпульсів за секунду), точності (1000 Гц), а також після базового шліфування рогівки приводить її до середньо-оптимального профілю.

Ціна
Custom-Q
Custom-Q

Програма, що фіксує малюнок райдужки під час обстеження й транслює його в лазер. Перед корекцією, таким чином, ідентифікується око пацієнта та в процесі лазерної корекції контролюється положення ока за осями, що забезпечує найточнішу корекцію астигматизму. До того ж ця програма дозволяє прибрати короткозорість (що досягається внаслідок зміни товщини й профілю рогівки) та оптимально відновити профіль конкретної рогівки за індивідуальною програмою.

Ціна
Персоналізована лазерна корекція
Персоналізована лазерна корекція

У тих випадках, коли поверхня рогівки має несиметричну форму, лазерна корекція має бути персоналізованою з урахуванням асиметрії. Саме для цього й  існує зазначена програма.

Ціна
Лазерна корекція гіперметропії
Лазерна корекція гіперметропії

Корекція далекозорості потребує окремих розрахунків, створення програми з широкою оптичною зоною. Офтальмологічний центр «АЙЛАЗ» має багатий досвід виконання корекцій далекозорості.

При плануванні лазерної корекції важливо не тільки вибрати найбільш ефективну програму, але й обговорити з пацієнтом, за якою методикою буде виконана лазерна корекція.

Принципово це два варіанти: поверхнева - коли лазерна корекція проводиться з поверхні рогівки, або під клапаном, що формується або хірургічно за допомогою спеціального обладнання - мікрокератома, або за допомогою спеціального фемто-лазера. Таким чином, операція за допомогою фемто-лазера – це метод формування клапана, тобто етап підготовки до самої лазерної корекції.

Поверхнева корекція робиться або з механічним видаленням поверхневого шару рогівки, який самостійно відновлюється за 3-4 доби, або за допомогою лазера, що є найсучаснішою методикою - це так званий Stream Light. І тут всі етапи лазерної корекції – і підготовка поверхні рогівки, і корекція оптичних змін ока – виконуються лазером практично «без втручання» хірурга. Така методика дає можливість рогівці відновитися швидше – за 2-3 доби.

Залежно від стану рогівки та ваших потреб лікар обговорить з вами можливі варіанти, методики та програми лазерної корекції зору, щоб разом вибрати те, що для вас буде найкращим.

Ціна
Причини зробити лазерну корекцію зору
Відновлення гостроти зору

Лазерна корекція виправляє оптичні похибки ока, забезпечує точність фокусування зображення на сітківці, отже – надає чіткій зір.

Позбавлення від «окулярної» залежності

Однією з головних переваг лазерної корекції є звільнення від необхідності використання окулярів або контактних лінз, щоб гарно бачити. Лазерна корекція забезпечує гарний зір кожної хвилини вашого життя. Це – гарний зір без жодних обмежень!

Безпека

Забезпечення чіткого зору незалежно від засобів корекції у будь-яких обставинах і умовах. Гарний зір – це відчуття впевненості в собі.

Покращення якості життя

Лазерна корекція може суттєво покращити якість життя людини, розширюючи можливості вибору будь-яких професій. Насолоджуйтеся повнотою життя, робіть те, на що раніше не наважувались!

Нові можливості для активного способу життя

Лазерна корекція зору дає змогу активно займатися спортом, фітнесом та іншими фізичними активностями без потреби носити окуляри чи контактні лінзи. Подорожуйте, тренуйтеся, пірнайте, літайте. Лазерна корекція здійснює ваші мрії!

Лазерна корекція – найбезпечніша операція серед усіх видів хірургії

Світова статистика стверджує, що саме лазерна корекція зору – найбільш безпечна, прогнозована, точна та ефективна операція не тільки серед офтальмологічних, але і всіх видів хірургії. Скористайтеся можливістю найбільш точної та безпечної операції у світі!

Лазерна корекція – це найшвидша та найкомфортніша операція

Вона триває лише лічені хвилини, після чого ви відразу відчуваєте покращення зору та за найкоротший час повертаєтеся до свого звичного способу життя.

Сьогодні вартість стандартної лазерної корекції становить вартість дворічних витрат на контактні лінзи

Отже, лазерна корекція зору – це захопливий, високотехнологічний і безболісний процес з надійними результатами, що дозволяє пацієнтам значно покращити своє зорове сприйняття світу, досягнути більшого комфорту у соціальних ситуаціях, насолоджуватися повнішим життям без залежності від окулярів або контактних лінз.

Переваги лазерної корекції в офтальмологічному центрі «АЙЛАЗ»
Висококваліфіковані спеціалісти

Проведення лазерної корекції потребує високої кваліфікації спеціаліста. Наші лікарі мають більше ніж 20 років досвіду лазерної хірургії.

Інноваційні методики

В офтальмологічному центрі «АЙЛАЗ» лазерна корекція зору проводиться з використанням найбільш швидкісного лазера EX 500 Wave Light, що надає можливість вибрати для кожного пацієнта найбільш ефективну з 6 доступних найсучасніших програм корекції.

Індивідуальний підхід

За наявності найменших ризиків для лазерної корекції ми запропонуємо вам відмовитися від лазерної корекції. Ми маємо у своєму розпорядженні всі альтернативні сучасні методи та види корекції, що існують у світі.

Альтернативні рішення у складних випадках

При високих ступенях короткозорості та далекозорості, при тонких рогівках, коли безпека лазерної корекції не може бути гарантована, ми пропонуємо технологію преміумкласу – імплантацію внутрішньоочних контактних лінз швейцарської компанії STAAR.

Безпека, точність та якість зору

Результати лазерної корекції залежать великою мірою від діагностичного устаткування. В офтальмологічному центрі «АЙЛАЗ» наявна найповніша діагностична платформа в Україні. Лазерна корекція зору проводиться на лазері Wave Light EX 500. Відсоток можливих ускладнень – менш ніж 1%. Це дуже високий результат у світі.

Експертність

Головний лікар центру корекції зору «АЙЛАЗ» Ковальов Андрій Іванович є експертом з лазерної корекції та має досвід роботи понад 30 років. За результатами своєї роботи був обраний одним із головних консультантів компанії Bausch&Lomb (США) з питань лазерної корекції.

Гарантії

У вартість лазерної корекції входять необхідні медикаменти, лікарський нагляд протягом місяця після проведення процедури – наступного дня після лазерної корекції, через тиждень і через місяць. Протягом цього періоду у вас буде телефонний зв’язок із лікарем.

Нам довіряють

З 2005 року ми обстежили та надали допомогу тисячам пацієнтів. Щирі відгуки та подяки наших пацієнтів – висока оцінка проведеної роботи, якою пишається наша команда.

Чи є економічно доцільною
лазерна корекція зору?

Вартість використання лінз *
Недоліки лінз
Вартість використання лінз *
Вартість лазерної корекції *
Окупність
Гідрогелеві лінзи з
витратними матеріалами
(розчини, краплі), за рік
(122 грн. лінзи + 550 грн. витратні
матеріали) х12 = 8 064 грн.
Можливість занести інфекцію в око
та ймовірність пошкодження ока
Гідрогелеві лінзи
8 064 грн.
37 900 грн.
Лише через 4 роки
та 8,5 місяців!
Силікон-гідрогелеві лінзи з
витратними матеріалами
(розчини, краплі), за рік
(484 грн. лінзи + 550 грн. витратні
матеріали) х 12 = 12 408 грн.
Дискомфорт у повсякденному
житті. Необхідність щодня знімати
та одягати лінзи
Силікон-гідрогелеві лінзи
12 408 грн.
37 900 грн.
Лише через 3 роки
та 1 місяць!
Одноденні лінзи з
витратними матеріалами
(розчини, краплі), за рік
(1 980 грн. лінзи + 300 грн. витратні
матеріали) х 12 = 27 360 грн.
Індивідуальна непереносимість
контактних лінз
Одноденні лінзи
27 360 грн.
37 900 грн.
Лише через 1 рік і
5 місяців!
* - Актуальні ціни на 2024 рік
Хто проводить лазерну корекцію в «АЙЛАЗі»
Ковальов Андрій Іванович КОВАЛЬОВ АНДРІЙ ІВАНОВИЧ
Головний лікар медичного центру «АЙЛАЗ», лікар-офтальмолог вищої категорії, лікар-консультант, кандидат медичних наук; досвід роботи – понад 30 років
Записатися
Бурдига Олена Миколаївна БУРДИГА ОЛЕНА МИКОЛАЇВНА
Лазерний рефракційний хірург, дитячий офтальмолог, лікарка-офтальмолог вищої категорії; досвід роботи – понад 20 років
Записатися
Ковальов Андрій Андрійович КОВАЛЬОВ АНДРІЙ АНДРІЙОВИЧ
Лазерний рефракційний хірург, лікар-офтальмолог другої категорії; досвід роботи – понад 10 років; наразі мобілізований до лав ЗСУ.
Записатися
Лазерна корекція – майже чарівний спосіб миттєво покращити зір, разом з цим він підходить не всім людям Перевірмо, чи підходить він вам:
Старше 19 років
Стабільний зір впродовж 2-х років
Достатня товщина рогівки (необхідна достатня залишкова товщина рогівки, що залишиться після лазерної корекції)
Певний профіль рогівки, що забезпечує безпечну та якісну лазерну корекцію
Відсутність будь-яких інших захворювань очей
Відсутність певних фізіологічних станів
Реалістичні очікування пацієнта від лазерної корекції
Занадто молодий вік (рогівка до 19 років дуже еластична, тож її профіль може бути нестабільним після лазерної корекції)
Нестабільні параметри зору (можуть привести до повторної появи невеликих ступенів короткозорості чи далекозорості через декілька років після корекції)
Тонка рогівка
Надто плоска рогівка, асиметрична рогівка
Захворювання очей, такі як запалення поверхні ока, інфекція, глаукома
Вагітність і грудне вигодовування малечі
Нерозуміння того, що після лазерної корекції іноді можлива додаткова корекція, також може знадобитися трохи часу на адаптацію після процедури, може тимчасово посилитися сухість очей
у випадку певних захворювань (цукровий діабет, аутоімунні загальні захворювання) доцільність проведення лазерної корекції обговорюється окремо та є відносним протипоказом
Перевірте ваш зір під час комплексної діагностики в клініці лазерної корекції «АЙЛАЗ», аби дізнатися, чи є ви кандидатом для лазерної корекції зору!