044 364 10 01

Телефонуйте нам!

Телефонуйте нам! гаряча лінія

044 364 10 01
Запитання до спеціаліста

Офтальмологічний центр повного циклу «АЙЛАЗ»

29.01.2021

Ласкаво просимо в сучасний офтальмологічний центр у самому серці Києва, що втілює в собі якість і високі стандарти модернізованої офтальмології в Україні. Наш заклад – це високий рівень надання сучасної медичної допомоги, де обладнання останнього покоління поєднується із роботою професіоналів в галузі офтальмології.

Особливості офтальмологічного центру «АЙЛАЗ»:

 • сучасне обладнання – наш центр оснащений передовим технічним обладнанням, що дозволяє проводити глибинну (а іноді й унікальну) діагностику зору, надавати інноваційні лікування та хірургію в області офтальмології;
 • визнання в галузі – ми є лідерами офтальмологічної галузі в Україні завдяки плідній роботі та внеску в розвиток новітніх методик і технологій (перші в Україні запровадили такі унікальні технології, як ортокератологія, імплантація факічних лінз, лікування кератоконуса, підбір кастомізованих лінз);
 • досвід і професіоналізм – наша команда має великий досвід у лікуванні різноманітних офтальмологічних захворювань. Професіоналізм і експертність кожного члена нашої команди є гарантією високоякісної медичної допомоги (більш ніж 18 років роботи, 5 кандидатів наук, 2 консультанти міжнародного рівня, 9 лікарів вищої категорії, 2 провідних фахівця експертного рівня в американській компанії Paragon і швейцарській компанії STAAR);
 • операційна зала – офтальмологічний центр «АЙЛАЗ» обладнано власним сучасним операційним  блоком за сучасними стандартами (ламінарні потоки), де виконуються високотехнологічні хірургічні втручання;
 • окрема будівля – наш центр розташований в окремій будівлі, де створено комфортне середовище для пацієнтів, де кожен може відчути турботу та високий стандарт обслуговування.

Ми прагнемо до інновацій, досконалості та дбайливого ставлення до кожного пацієнта. Впевнено обирайте наш офтальмологічний центр в м. Київ, що використовує високі технології та відповідає за результат. Відкрийте для себе світ яскравих вражень і безпеки під дбайливою опікою фахівців-офтальмологів.

Послуги офтальмологічного центру «АЙЛАЗ»:

 1. корекція зору
 • лазерна корекція – сучасні методи, інноваційні програми
 • імплантація факічних лінз – корекція зору у випадках, де неможливо зробити лазерну корекцію, таких як тонка рогівка, надвисокі ступені короткозорості та далекозорості
 • лікування короткозорості двума унікальними дизайнами ортолінз – лінзами Paragon CRT 100 (США) та лінзами Precilens DRL (Франція), що забезпечує індивідуальний підхід до кожного пацієнта для оптимального відновлення зору
 1. хірургія катаракти
 1. лікування захворювань рогівки
 1. лікування та хірургія глаукоми
 • індивідуалізований підхід до контролю та лікування глаукоми, включаючи всі види лазерного лікування та авторські хірургічні методи
 1. лікування та хірургія сітківки
 1. лікування увеїтів
 • спеціалізовані методи діагностики та лікування запалення судинок судинного тракту
 1. лікування та хірургія косоокості
 1. підбір кастомізованих контактних лінз
 • м’які кастомізовані контактні лінзи для будь-яких ступенів короткозорості, далекозорості та астигматизму використовується там, де неможливо розв’язати питання стандартними методами

Наш офтальмологічний центр впевнено стоїть на передових позиціях у сфері офтальмології, де кожен пацієнт може отримати доступ до високотехнологічної та ефективної медичної допомоги у комфортних умовах.

Наші пріоритети: високі стандарти та сучасні підходи до офтальмології.

У нашому офтальмологічному центрі сучасна медицина – це більше, ніж просто допомога. Ми не лише відповідаємо, а й визначаємо стандарти в галузі офтальмології в Україні.  Наші пріоритети відображають зобов’язання до сучасних і професійних підходів стосовно лікування та догляду за зоровим здоров’ям наших пацієнтів.

Широкий асортимент медичних послуг

Розширюючи наш асортимент, ми зосереджуємося на конкретних потребах наших пацієнтів, надаючи широкий вибір послуг у сфері офтальмології.

Інновації та новітні технології

Забезпечуючи розвиток і впровадження новітніх технологій, ми прагнемо підняти рівень лікування серйозних захворювань ока, щоб кожен наш пацієнт мав доступ до передових методик і підходів.

Міжнародні стандарти діагностики та лікування

Наша команда віддана чіткому дотриманню міжнародних стандартів у діагностиці та лікуванні хвороб ока, гарантуючи високий стандарт якості кожному пацієнту.

Розвиток диспансерної служби

Ми активно розвиваємо диспансерну службу для поліпшення спостереження за пацієнтами з хронічними захворюваннями очей (такими як глаукома, макулодистрофія сітківки, захворювання сітківки при цукровому діабеті), забезпечуючи їм ефективний і довготривалий догляд.

Якість медичних послуг

Створюючи умови для розвитку якості медичних послуг, ми робимо наголос на пацієнтоорієнтованому та індивідуалізованому підходу до кожного випадку.

Наукові дослідження

Центр «АЙЛАЗ» – потужна платформа для проведення наукових досліджень у сфері офтальмології, розробки нових шляхів лікування хвороб ока та впровадження інновацій. Наші співробітники регулярно проводять навчальні семінари для українських і закордонних колег, виступають на міжнародних та українських науково-практичних конференціях і симпозіумах, діляться досвідом.

Творчий потенціал команди

Ми максимально використовуємо творчий потенціал та знання кожного нашого співробітника для забезпечення високоякісної медичної допомоги, що відповідає найвищим всесвітньо визнаним стандартам. Співпрацюємо з провідними фахівцями країни в суміжних областях медицини, щоб виявити спеціалізовані проблеми та вчасно надати допомогу.

Наш стиль лікування – це еволюція офтальмології у сучасному світі. Ми прагнемо не лише показати результат, але й зробити весь шлях до цього результату комфортним і доступним для кожної людини, для кожного пацієнта!

Юридичні відомості про клініку «АЙЛАЗ»

ТОВ «АЙЛАЗ»

Юридична адреса: 04073, м. Київ, проспект Степана Бандери, 17/1

Фактична адреса: 04073, м. Київ, проспект Степана Бандери, 17/1

Ліцензія МОЗ України від 03.08.2017 №896.

E-mail: [email protected].

Інтернет-сайт: www.ailas.com.ua.

Відеоекскурсія по центру АЙЛАЗ