044 364 10 01

Телефонуйте нам!

Телефонуйте нам! гаряча лінія

044 364 10 01
Ми лікуємо
Запитання до спеціаліста

Операція з видалення катаракти: як лікувати катаракту

Програма підтримки українських пенсіонерів «Живи та радій»

Катаракта – це здебільше вікова патологія кришталиків, внутрішньоочних лінз  ока, що пропускають і заломлюють світло.

Поступова втрата прозорості кришталика погіршує зір, а разом з цим і значно знижує якість життя. Катаракта не лікується за допомогою медикаментів, а потребує хірургічного втручання. Саме сучасна хірургія катаракти – факоемульсифікація – є найчастішою операцією в офтальмології. Така операція дозволяє за один день з комфортом відновити зір і повернутися до активного життя.

Офтальмологічний центр «АЙЛАЗ» запровадив програму хірургії катаракти для українських пенсіонерів!

Програма діє до 31 травня 2024 року включно.

ЛІКУВАННЯ ВАРТІСТЬ
Програма лояльності пенсіонерів: факоемульсифікація ускладненої катаракти з лінзою, що згинається, за спеціальною ціною
Одне око
21 200 грн.

У суму входить:

 • операція;
 • консультація анестезіолога;
 • перебування у палаті післяопераційного догляду;
 • 1 місяць післяопераційного спостереження та лікування;
 • медикаменти для післяопераційного лікування;
 • консультація лікаря у післяопераційному періоді 24 години на добу (за потребою пацієнта) протягом місяця.

Операція проводиться на швейцарському обладнанні Oertly.

У пенсійній програмі операції на катаракту застосовуються штучні кришталики від україно-британського виробника «Ю Ес ОПТИКС» (ліцензовані моделі лінз, матеріал Contaflex, Велика Британія, виробляються з 1994 року). Лінза гідрофільна, що дозволяє її встановлення в око через мікротунель 2.2 мм. Сучасний дизайн лінзи та ергономіка забезпечують делікатне розгортання лінзи в оці та стабільне положення в капсулі кришталика. Край лінзи перешкоджає утворенню вторинної катаракти. Вбудований фільтр захищає сітківку від ультрафіолету.

Усі витратні матеріали операції катаракти мають високу якість і не відрізняються від матеріалів, що використовуються при імплантації штучних кришталиків преміумрівня.

Тож для пацієнта завжди залишається незмінною висока якість операції.

Медичний центр «АЙЛАЗ» має потужну анестезіологічну службу, тож операція виконується під пильним наглядом фахівців-анестезіологів. Це зменшує ризики загальних ускладнень і дає змогу оперувати пацієнтів зі складними загальними станами (кардіоваскулярні проблеми, тяжкий цукровий діабет, стан після інсульту та інфаркту).

За бажанням або за потребою при операції катаракти можлива загальна анестезія та перебування у стаціонарі під наглядом фахівців.

Поверніть собі зір як у молодості та радійте кожній миті життя!

Подробиці та запис за номером тел.: 044 364 10 01.

Що таке катаракта та як її перемогти?

Що таке катаракта та як її перемогти?

Операція катаракти

Хірургічне лікування катаракти, тобто видалення катаракти, дає можливість майже «чарівного» відновлення чіткого та якісного зору практично одразу після операції.

Результатом операції катаракти є:

 • покращення чіткості зору – як правило, покращення зору ви відчуєте вже наступного дня після операції;
 • покращення колірного зору – кольори набудуть своєї природної насиченості та яскравості;
 • покращення якості життя – ви зможете повернутися до звичного активного життя через кілька днів;
 • зменшення залежності від окулярів і контактних лінз – імплантація штучного кришталика (ІОЛ) замість помутнілого дає можливість коригувати короткозорість або далекозорість і позбутися від існуючих раніше проблем із зором, таких як короткозорість і далекозорість;
 • зменшення залежності від окулярів для читання – імплантація штучних кришталиків спеціального дизайну, застосування спеціальних програм лазерної корекції дає можливість відновити зір не тільки для далечі, але і позбавитись окулярів для близини.

Хірургія катаракти

Сьогодні мікрохірургічна техніка видалення катаракти дає можливість проводити операцію в амбулаторних умовах. Зазвичай операція триває близько 10 хвилин. Зараз ця операція є такою, що проводиться найбільш часто та успішно.

Сучасна методика видалення катаракти називається факоемульсифікацією.

В офтальмологічному центрі «АЙЛАЗ» застосовується методика холодної факоемульсифікації.

Для цього використовується унікальне швейцарське обладнання компанії OERTLY.

Саме цей метод пропонується в медичному центрі «АЙЛАЗ».

Видалений кришталик заміщується штучним, що відповідає за оптичною силою кожному конкретному оку внутрішньоочній лінзі (ІОЛ). Штучний кришталик, що імплантується в око (ІОЛ) дає можливість відновити високий зір.

Гострота і якість зору залежать від точності розрахунків і якості ІОЛ, що використовуються.

Переваги операції катаракти (заміни кришталика) в медичному центрі «АЙЛАЗ»

 • Технологія холодної факоемульсифікації – найбільш делікатна методика видалення кришталика.
 • Використання швейцарського приладу для факоемульсифікації кришталика OS 3 компанії OERTLYпідвищена безпека, надійність і точність, найменший розріз (1.8 мм).
 • Можливість проведення всіх необхідних передопераційних аналізів і консультацій в медичному центрі «АЙЛАЗ» – зручність і економія часу для пацієнта.
 • Можливість стаціонарного перебування в день операції в одномісній палаті класу люкс з постійним контролем терапевта за станом здоров’я – зручність для пацієнта, додаткова гарантія безпеки, особливо для людей похилого віку.
 • Операції  здійснюються в спеціалізованому операційному блоці, який забезпечений найсучаснішим обладнанням для підтримання стерильності. В ході операції проводиться контроль за станом здоров’я пацієнта бригадою високо кваліфікованих спеціалістів – додаткові гарантії безпеки, зниження ризику інфекції.
 • Використання одних із кращих в світі внутрішньоочних лінз, що згинаються, для заміщення кришталика, широкий вибір внутрішньоочних лінз (лінзи всіх наявних в Україні компаній преміум класу є в наявності в медичному центрі «АЙЛАЗ») – висока якість зору, індивідуальний підхід при виборі лінз.

У вартість операції на катаракту входить:

 • розрахунок лінз;
 • консультація терапевта;
 • консультація анестезіолога;
 • супровід анестезіолога в ході операції;
 • седація;
 • медикаменти після операції;
 • перебування в одномісній палаті класу люкс протягом кількох годин після операції;
 • нагляд протягом місяця після операції;
 • можливість зв’язатися з лікарем по телефону протягом 24 годин протягом 1 місяця після операції.

Хто проводить операцію катаракти

Ковальов Андрій Іванович
 • Головний лікар медичного центру «АЙЛАЗ», лікар-офтальмолог вищої категорії, лікар-консультант, кандидат медичних наук;
 • досвід роботи – понад 30 років

Експерт у таких напрямках: лазерна корекція, хірургія катаракти та глаукоми, рефракційна хірургія, лікування кератоконусу, реконструктивні операції переднього сегменту ока.

Максименко Олег Миколайович
 • Лікар-офтальмолог вищої категорії, кандидат медичних наук;
 • стаж роботи – понад 20 років

Досвідчений фахівець у таких напрямках: катарактальна хірургія, хірургія глаукоми.

Розумій Наталія Михайлівна
 • Лікарка-офтальмолог вищої категорії, кандидатка медичних наук, Заслужена лікарка України;
 • досвід роботи – понад 30 років

Експерт у таких напрямках: травма ока, діагностика та лікування глаукоми, хірургія катаракти, діагностика та лікування офтальмологічних захворювань, в тому числі інтравітреальне введення ліків при макулодистрофіях, тромбозах вен сітківки, діабетичних ускладненнях сітківки.

Обов'язкові обстеження для пацієнтів, які проходять оперативне лікування катаракти в офтальмологічному центрі «АЙЛАЗ»

ДОСЛІДЖЕННЯ

Як підготуватися

Термін придатності

АНАЛІЗИ КРОВІ

1. Група крові (АВ0), резус-фактор (Rh)

За 24 години до аналізу виключити алкоголь, інтенсивні фізичні навантаження, прийом лікарських препаратів (за узгодженням з лікарем). За 2 години до здачі крові утриматися від куріння, не вживати сік, чай, каву, можна пити негазовану воду.

Довічний

2. Загальний аналіз крові

Кров здається натщесерце.

10 днів

3. Реакція Вассермана

Кров здається натщесерце. За 30 хв. до здачі аналізу не палити.

10 днів

4. Глюкоза крові

Кров здається вранці натщесерце (через 8 годин після останньої їди). Пити за 8 годин до процедури можна лише просту або мінеральну воду. Алкоголь не вживати протягом двох діб до аналізу.

10 днів

5. Вірус гепатиту В

Кров здається натщесерце. До аналізу не вживати протягом 2-х днів гостру, жирну, смажену їжу та алкоголь. За 30 хв. до здачі аналізу не палити.

10 днів

6. Вірус гепатиту С

Кров здається натщесерце. До аналізу не вживати протягом 2-х днів гостру, жирну, смажену їжу та алкоголь. За 30 хв. до здачі аналізу не палити.

10 днів

7. Тест на ВІЧ (HIV) (ИФА)

Кров можна здавати як вранці натщесерце, так і у будь-який час доби після їди.

10 днів

8. Тест на КОВІД (COVID-19) (ІФА, IgM)

Процедуру проводять вранці натщесерце (через 6-8 годин після останньої їди). За 24 години до дослідження відмовитися від вживання спиртовмісних напоїв; уникати перед процедурою дії ультрафіолету (відкритих сонячних променів); відмовитися від прийому антимікробних і противірусних препаратів (під контролем лікаря); уникати протягом доби важкої фізичної роботи, великих навантажень.

72 години

9. ЗАГАЛЬНИЙ АНАЛІЗ СЕЧІ
(перша ранкова порція сечі)

Попереднє сечовипускання має бути не пізніше 2-х годин ночі. Після туалету зовнішніх статевих органів перші декілька мілілітрів сечі злити в унітаз. Всю порцію ранкової сечі зібрати в сухий чистий контейнер при вільному сечовипусканні. Відлити 40-50 мілілітрів від загального об'єму сечі в спеціальний контейнер і щільно закрити кришкою. Не можна брати сечу з судна, горщика. Зібрану сечу відразу доставити в лабораторію. Допускається зберігання сечі в холодильнику (при t +2°+4°С), але не більше 1,5 годин.

10 днів

10. РЕНТГЕН-ДОСЛІДЖЕННЯ ЛЕГЕНІВ (ФГ)

Утримка від куріння протягом декількох годин до проведення процедури. До початку процедури слід оголити верхню частину тіла, прибрати прикраси (ланцюжки, кольє та інше).

6 міс.

11. ЕКГ

Перед ЕКГ потрібно добре виспатися, а вранці відмовитися від фізичних навантажень. Не варто також перенавантажувати шлунок. Краще за все робити ЕКГ натщесерце. Якщо процедура проводиться після обіду – з'їжте легкий сніданок, але не пізніше, ніж за дві години до процедури.

10 днів

12. КОНСУЛЬТАЦІЯ СТОМАТОЛОГА

УВАГА!!! До операції ротова порожнина має бути санована!!!

10 днів

Всі перелічені обстеження можуть бути проведені за місцем проживання або в клініці «АЙЛАЗ».

За десять днів до операції

 • Записатися на операцію треба заздалегідь за номером телефону: 044 364 10 01

Три дні до операції

Потрібно капати такі препарати:

 • Окомістин  1 крапля 3 рази на день;
 • Дикло-ф  1 крапля 3 рази на день.

Інтервал між краплями – 5-10 хвилин.

За день до операції

 • Не вживайте напої, що містять алкоголь, принаймні за 24 години до операції.
 • Не їжте після 20-ої години в день перед операцією. Ви можете пити воду, натуральний яблучний сік (але не нектар), каву або чай (без молока, вершків і цукру) за 2 години до приходу в медичний центр «AЙЛАЗ». Не пийте жодних газованих напоїв (включаючи мінеральну воду) перед операцією. Якщо у вас діабет, будь ласка, принесіть яблучний сік з собою, якщо він вам буде потрібний.
 • Прийміть душ увечері перед днем операції.

Ранок в день операції

 • Прийміть свої ранкові медикаменти, як ви робите це зазвичай.
 • Не наносьте макіяж на очі та обличчя.
 • Одягніть вільний зручний одяг і туфлі без каблуків.
 • Не надягайте перед операцією ювелірних прикрас.
 • Якщо ви користуєтеся окулярами, зубними протезами, слуховими апаратами, візьміть з собою сумочку, куди їх можна скласти перед операцією. Ви зможете залишити їх в індивідуальній камері схову в клініці.
 • Не беріть з собою грошей більше, ніж вам буде необхідно. Організовуйте так, щоб хто-небудь відвіз вас додому після операції. Сплануйте день так, щоб хто-небудь був з вами вдома після операції.
 • Візьміть з собою в клініку всі необхідні аналізи, змінне взуття, сонцезахисні окуляри.
 • Не за кермом.

Необхідно приїхати на операцію на той час, що обговорено з реєстратором (9.00 або 13:00). 

В день операції в клініці «АЙЛАЗ»

 • Проводиться консультація анестезіолога, який, за потреби, може призначити додаткові обстеження.
 • Перед операцією вас огляне хірург.

Операція проводиться амбулаторно, після операції пацієнт деякий час залишається під спостереженням анестезіолога в післяопераційному відділенні.

В цілому, ви проведете в клініці декілька годин.

Ми прикладаємо всі зусилля, щоб зробити ваше перебування в клініці в день операції комфортним і безпечним.

Через декілька годин після операції ви зможете повернутися додому.

Після операції ви будете оглянуті лікарем післяопераційного відділення.

Видалення катаракти методом факоемульсифікації

Видалення катаракти методом факоемульсифікації

Факоемульсифікація – це найсучасніший спосіб видалення катаракти.

Суть методу факоемульсифікації полягає в тому, що за допомогою ультразвуку кришталик перетворюється в емульсію, яка потім видаляється з ока спеціальним зондом. На місце видаленого кришталика імплантується штучний кришталик.

Переваги видалення катаракти методом факоемульсифікації:

 • мінімальне втручання в оці допомагає швидкому відновленню зору;
 • операція на катаракту проводиться через мікророзріз у декілька міліметрів, який не потребує накладання швів – підвищення безпечності операції, скорочення відновлювального періоду;
 • мінімальний контакт внутрішньоочних середовищ ока з зовнішньою середою – значне зниження ризику інфекції після видалення катаракти;
 • мінімальна травматизація тканин ока й мінімальні коливання внутрішньоочного тиску в ході операції катаракти – значне зниження частоти таких ускладнень, як запалення, крововилив;
 • дає змогу уникнути появи в післяопераційному періоді астигматизму, що сприяє підвищенню гостроти та якості зору.

Всі перераховані переваги зробили операцію факоемульсифікації найбільш популярною на сьогодні. Високий рівень безпеки дозволяє проводити такі операції амбулаторно та через декілька годин після видалення катаракти повернутися додому.

Гострота зору покращується одразу після операції на катаракту, а період максимального відновлення зору займає, як правило, всього декілька днів.

Операція факоемульсифікації кришталика абсолютно безболісна та дуже комфортна для пацієнта, дозволяє практично не обмежувати фізичні та зорові навантаження в післяопераційному періоді та не переривати свого звичного способу життя.

ВПЕРШЕ в Україні в медичному центрі «АЙЛАЗ» факоемульсифікація кришталика проводиться на швейцарському обладнанні OS 3 компанії OERTLY.

Вибір штучного кришталика (внутрішньоочні лінзи)

Вибір штучного кришталика (внутрішньоочні лінзи)

Для того, щоб домогтися високого зору після видалення кришталика, його необхідно замінити штучним кришталиком, так званою інтраокулярною лінзою (ІОЛ).

Штучні кришталики застосовуються з 1948 року і є безпечними. Штучний кришталик залишається в оці назавжди.

Оптична сила ІОЛ розраховується за допомогою спеціальних приладів, на основі анатомічних і оптичних характеристик ока.

Якщо у пацієнта до операції була короткозорість або далекозорість, то ІОЛ розраховується з урахуванням цих попередніх порушень оптичної сили ока. Після успішно проведеної операції та імплантації необхідної ІОЛ пацієнт назавжди позбувається окулярів для далечі.

В медичному центрі «АЙЛАЗ» використовуються внутрішньоочні лінзи преміум класу від провідних компаній світу PhyzIOL, і Zeiss, які сертифіковані в Україні.

Ці лінзи виготовлені з акрилового матеріалу, який має високий коефіцієнт заломлення, що дає можливість зробити лінзи дуже тонкими навіть у випадках, коли необхідна корекція великої оптичної сили.

Лінзи є моноблочними (оптична та опорна зони виконані єдиним блоком), що дає додаткову безпеку при імплантації лінзи в око.

Лінзи виготовлені із матеріалів, які дуже еластичні, що дає можливість імплантувати їх через мінімальні розрізи (менш ніж 1.8 мм!).

Конструкції лінз мають чотири опорні зони, що забезпечує правильне та стабільне положення лінзи в оці та рівномірну напругу задньої капсули.

В медичному центрі «АЙЛАЗ» вперше в Україні представлено лінзи компанії PhyzIOL, які поміщено в спеціальний прилад, через який вони імплантуються в око. Таким чином, під час операції хірург не торкається лінзи, лінза безпосередньо з приладу вводиться в око. Це забезпечує підвищений рівень стерильності, безпеки та повної недоторканності лінзи!

Правильне та стабільне положення лінзи в оці – запорука чіткого та комфортного зору.

В медичному центрі «АЙЛАЗ» використовуються торичні лінзи компанії Zeiss, які дозволяють під час хірургії катаракти коригувати і астигматизм.

Мультифокальні лінзи компанії Zeiss дають можливість отримати високий зір вдалечінь та на близьку відстань. Ці лінзи мають складну оптику, різні відділення її мають різну заломлюючу силу. Ці лінзи серед усіх існуючих на світовому ринку мультифокальних лінз дають найменше світлорозсіювання, не погіршують контрасної чутливості в сутінках, дають високу гостроту зору на далеку, близьку та середню відстань.

Лінзи, що використовуються в «АЙЛАЗі», є найостаннішими досягненнями провідних світових компаній, високотехнологічними та безпечними.

Кожна лінза має свої нюанси, переваги та може бути кращою для того чи іншого випадку.

Медичний центр «АЙЛАЗ» володіє всіма наявними в Україні внутрішньоочними лінзами преміум-класу та має можливість обрати ту з лінз, яка буде максимально відповідати саме вашим потребам, вашому способу життя й підходити саме вашим очам.

Хочете дізнатися все про сучасну хірургію катаракти? Замовте безплатні інформаційні буклети поштою прямо зараз!

Апарат для факоемульсифікації (видалення катаракти) Oertly

Апарат для факоемульсифікації (видалення катаракти) Oertly

Апарат для факоемульсифікації (Oertly, Швейцарія) володіє суттєвими перевагами перед іншими приладами аналогічного призначення: забезпечує більш високу надійність та швидкість, максимальну стабільність роботи, підвищену безпеку, дуже швидкий відновлювальний період, підвищує швидкість операції та її безпечність.

Має ряд переваг перед іншими приладами аналогічного призначення:

 • застосовується унікальний зонд (патент компанії) для ультразвукового дроблення кришталика. Дає можливість дуже швидко виходити на потрібну потужність. За рахунок цього досягаються дуже короткі та сильні імпульси ультразвуку та великі паузи між ними. Такий режим роботи ультразвуку не дозволяє оточуючим тканинам та рідинам нагріватися. Саме це дало можливість розробити принцип холодної факоемульсифікації (найбільш підходящий хірургії катаракти);
 • принцип холодної факоемульсифікації дозволив зменшити діаметр зонду (так як немає охолоджуючого чохла) і зменшити розмір розрізу для операції з 3 мм до 1.8-2.2 мм. На сьогодні це найменший розріз для операції по видаленню кришталика;
 • автоматизована робота побудована не на використанні комп’ютера, а на мікропроцесорах – забезпечує більш високу надійність та швидкість, можливість швидкісних реакцій та зворотнього зв’язку значно вища, ніж у аналогів;
 • основні налаштування виведені на автоматичний рівень, що полегшує та прискорює роботу хірурга – максимальна стабільність роботи приладу – забезпечує підвищену безпеку та дуже швидкий відновлювальний період;
 • має дві системи (два принципу) видалення кришталикових мас (решта приладів використовують тільки одну з двох існуючих систем). Видалення емульгованого ультразвуком кришталика з ока здійснюється двома методами – або за допомогою вакууму, або керованим потоком рідини. В першому випадку процес більш енергійний та швидкий, в другому – більш делікатний, але повільний. На різних етапах операції переважають різні принципи. OS 3 – перший у світі прилад, який поєднав обидві системи. Це надає великі можливості індивідуального підходу, одночасно – підвищує швидкість операції та безпечність.

Саме в офтальмологічному центрі «АЙЛАЗ» вперше в Україні з’явилося обладнання такого рівня для хірургічного лікування катаракти!

Галерея

Найбільш поширені питання з видалення катаракти

Коли краще оперувати катаракту?

Сучасні малоінвазивні технології хірургії катаракти роблять операцію високобезпечною та комфортною для пацієнта. Тому подумати про операцію слід тоді, коли зниження зору не дозволяє Вам продовжувати звичний спосіб життя та займатися улюбленими справами. Видалення катаракти здійснюється шляхом її руйнування ультразвуком, тому «м'якші» кришталики віддаляються легше, ніж при «зрілій» катаракті. Тому і з цієї точки зору немає підстав чекати значної втрати зору.

Який спосіб життя я повинен вести після операції катаракти?

Сучасна хірургія катаракти здійснюється без формування розрізу рогівки, як це було раніше, а через мікротунель, тому в післяопераційному періоді Вам не доведеться дотримувати постільного режиму. Ви можете читати, дивитися телевізор і навіть водити автомобіль вже через декілька днів після операції. Звичайно, після операції Ви будете під спостереженням Вашої лікарки, Вам будуть рекомендовані профілактичні очні краплі у вигляді антибіотика, зволожуючих і вітамінних крапель. Не можна терти очі та займатися контактними видами спорту впродовж місяця.

Як вибрати штучний кришталик?

Принципово штучні кришталики діляться на моно- та мультифокальні. У першому випадку Ви отримаєте максимальний зір на конкретну відстань, наприклад, далечінь, а для близу Вам треба буде використовувати додаткові окуляри. У другому випадку – лінза має складну оптику, яка дає можливість дивитися без додаткових окулярів і вдалину, і поблизу. Якщо говорити про конструкцію лінз, то в різних ситуаціях переважною є та або інша конструкція та Ваш хірург пояснить Вам своє рішення. Звичайно, сучасні штучні кришталики повинні мати захисний фільтр від ультрафіолетового опромінення, що є профілактикою негативної дії ультрафіолету на сітківку.

Дисклеймер

Увага! Результати хірургії катаракти є індивідуальними.

Вартість хірургічного лікування (видалення) катаракти

Лікування
Вартість
Програма лояльності пенсіонерів – факоемульсифікація катаракти Одне око
18100 грн.
Програма лояльності пенсіонерів – факоемульсифікація ускладненої катаракти Одне око
21500 грн.
Факоемульсифікація катаракти з імплантацією гнучкої лінзи CT Asphina 404 (Carl Zeiss) Одне око
25100 грн.
Факоемульсифікація катаракти з імплантацією лінзи Aspina (Zeiss), ускладнений варіант Одне око
28500 грн.
Корекція астигматизму під час рефракційної заміни хрушталику
4800 грн.
Факоемульсифікація катаракти з імплантацією монофокальної торичної лінзи AT LISA 709 M Carl Zeiss (Germany) Одне око
35300 грн.
Факоемульсифікація катаракти з імплантацією трифокальної лінзи AT LISA 839 MР Carl Zeiss (Germany) Одне око
53300 грн.
Факоемульсифікація катаракти з імплантацією трифокальної торичної лінзи AT LISA 939 MР Carl Zeiss (Germany) Одне око
72300 грн.
Факоемульсифікація катаракти з імплантацією лінзи ІОЛ EDOF Symfony ZXR00, Johnson&Johnson Одне око
58800 грн.
Факоемульсифікація катаракти з імплантацією лінзи ІОЛ EDOF Symfony ZXT100-600, Johnson&Johnson Одне око
67800 грн.
Видалення люксованого кришталика (чи інтраокулярної лінзи) з базовою вітректомією та підшивання лінзи
40600 грн.
Імплантація лінзи при афакії з вітректомією
35600 грн.
Анестезіологічний супровід Консультація анестезіолога перед операцією, моніторинг в процесі операції, перебування в палаті післяопераційного спостереження
2100 грн.
Інгаляційна анестезія
5300 грн.

У вартість операції входять медикаменти та спостереження протягом 1 місяця.

Діють знижки за дисконтними картками.
Важлива юридична інформація: ознайомитися.

Записатися на прийом

Вам відправлений СМС з кодом підтвердження запису на приймання.
Звертаємо Вашу увагу, що запис вважається підтвердженим лише після дзвінка реєстратора кол-центру. Будь ласка, дочекайтеся дзвінка реєстратора.