044 364 10 01

Телефонуйте нам!

Телефонуйте нам! гаряча лінія

044 364 10 01
Ми лікуємо
Підписка на новини

Запитання до спеціаліста

Питання та відповіді

Елена, 21.10.2019 (e-mail: olenashtik@gmail.com, тел.: +380504733455)
Добрый вечер. Мы прошли обследование в Дружковке Донецкой обл. на кафедре офтальмологии Донецкого мед. университета ДонНМУ им. Горького. Скажите, возможно получит консультацию по интернету имея обследования и снимки. Женщине 82 года, глаукома.

Присылайте по адресу info@ailas.com.ua.

Роман, 20.10.2019 (e-mail: dshklroman22@gmail.com, тел.: 0972906901)
Доброго дня, хочу поцікавитись, в мене діагнос тотальне більмо правого ока, внаслідок травми в дитинстві, зараз в роздумах чи ставити протез, скільки коштує протезування і лікування, хочу знать в загальному ціну, Дякую!

Можна розглядати можливість косметичної контактної м'ягої лінзи, що більш комфортно, яка закриє бельмо і не буде відрізнятися від здорового ока.

Оксана, 19.10.2019 (e-mail: oksi-klovak@ukr.net, тел.: 0932025659)
Здравствуйте. Заказываю у вас линзы парагон третий год. И только вот примерно месяц назад купила новые линзы и одна просто раскрошилась. Что мне делать?

Привезите эту линзу в клинику. Мы её отправим на экспертизу в компанию. Вам заменим новой.

Ірина, 18.10.2019 (e-mail: irapolguj@gmail.com, тел.: 0997354991)
Баринов Ю. В. У вас оперирует деток?

Да.

noname, 18.10.2019 (e-mail: tok_tv@ukr.net )
Не "позбавитися" катаракти а ПОЗБУТИСЯ!! Також ЗІР не "знижується" а ПОГІРШУЄТЬСЯ!! Тому викиньте свою дурнувату рекламу і запишіть нову, без помилок. До того ж ваш сайт, за законом, повинен відкриватися УКРАЇНСЬКОЮ мовою (за замовчуванням)!! Мені він відкрився росіянською, а це порушує і Закон і мої права. Виправте цей ганж негайно, або переїжджайте до Московії і обдирайте людей там. CAPTCHA ("Я не робот") у вас поганючої якості і теж іноземною мовою, що неприпустимо!!! Я не знаю що таке "пожарньіе гидрантьі", то як мені відповідати???

Дякуємо, noname, за Ваші цінні зауваження. Тільки шкода, що така озлобленість в кожному Вашому слові. Інтелігентність і повага до людей - це не тільки ознака людини, це ще й ідентифікація нації. На жаль, Вам це не притаманно.
Директор Авер'янова

Також хочемо звернути Вашу увагу, що у Вашому повідомленні наявно багато помилкової інформації:
1) «Тому викиньте свою дурнувату рекламу і запишіть нову, без помилок».
В нашій рекламі відсутні тексти, про які Ви повідомляєте. Будьте ласкаві, приведіть приклади помилок, аби було зрозуміло/видно, що мова йже про комунікацію з пацієнтами саме клініки «АЙЛАЗ».
2) «Також ЗІР не "знижується" а ПОГІРШУЄТЬСЯ!!»
Словосполучення «зір знижується», «зниження зору», «зниження гостроти зору» широко застосовується у медичних текстах в Україні нарівні з «погіршенням зору», наприклад: «https://www.google.com/search?client=firefox-b-d&q=зір+знижується», «https://www.google.com/search?client=firefox-b-d&q=зниження+зору». Ваші безапеляційні заяви з приводу українського правопису слід підкріплювати аргументами, що не були надані з Вашого боку;
3) «Мені він відкрився росіянською, а це порушує і Закон і мої права».
Сайт офтальмологічного центру «АЙЛАЗ» відкривається за умовчанням українською мовою: https://ailas.com.ua. Ваша претензія до нас не зрозуміла.
Крім того, Ви посилаєтеся на Закон, про який, вірогідно, чули, але не читали. У відповідності з прикінцевими та перехідними положеннями Закону «Про забезпечення функціонування української мови як державної», частини друга та шоста статті 27 цього Закону набирають чинності через три роки з дня набрання чинності цим Законом, тобто з 2022 року;
4) «CAPTCHA ("Я не робот") у вас поганючої якості і теж іноземною мовою»
Ми використовуємо стандартні сервіси компанії Google, мова яких автоматично налаштовується на параметри мовної локалізації комп'ютерів користувачів сервісу. Це означає, що якщо у Вас сервіс «CAPTCHA» виводиться російською мовою, то саме така мовна локалізація встановлена у Вашій системі. Переадресуйте Вашу претензію до себе.
Ми підтримуємо інтелігентність та об'єктивність у спілкуванні з пацієнтами, колегами та партнерами. Озлобленість не допомагає у розумінні один одного та збереженні свого здоров'я.
Рекламний відділ клініки

Інна, 17.10.2019 (e-mail: mamainna4kids@gmail.com, тел.: 0988206262)
Доброго дня. Дитині (11 років) встановили діагноз "складний міопічний астигматизм". Чи лікують це у вашій клініці, якщо так - то як саме і вартість лікування? Дякую за відповідь.

Так, це може бути нічна корекція спеціальними лінзами. Вартість линз на рік - 4 500 грн. + спостереження річне - 2 000 грн.

Антон, 17.10.2019 (e-mail: desent@ukr.net, тел.: 0674501177)
Доброго дня. Скажіть, а при кератоконусі можливо використовувати нічну коррекцію зору лінзами Парагон?

Ні, для цього існують спеціальні лінзи, які в нас теж є.

лидия, 16.10.2019 (e-mail: aranskalidiy@gmail.com, тел.: 0967542597)
здравствуйте у меня ребенок 1.5 года у нас висеяли стафилоккок что делать куда обращаться

ОХМАТДЕТ.

Галина, 16.10.2019 (e-mail: dgs1985@ukr.net, тел.: +380509522668)
Скажіть будьласка, через який проміжок часу після операції з корекції косоокості жінка може народжувати звичайним шляхом, а не через кесерів розтин? чи може повернутися косоокість після народження дитини звичайним шляхом? які додаткові ризики можуть бути? я робила операцію в вашій клініці в січні 2016 року. Дякую

Можна народжувати вже за 6-8 місяців. Ми не зустрічали сітуацій повертання косоокості після пологів.

Екатерина, 16.10.2019 (e-mail: katerina12tim@gmail.com )
Добрый день, ребенку 5 лет, нужно делать операцию по косоглазию. Кто у вас делает эту операцию? И в прайсе указано, одна мышца, две? Это доктор определяет после консультации?

Оперирует Баринов Юрий Викторович. Объём операции определяет хирург после консультации.

1 2 3 4 5 ... 453
Задати питання