044 364 10 01

Телефонуйте нам!

Телефонуйте нам! гаряча лінія

044 364 10 01
Відео розділу

Катаракта більше не вирок. Чому? Відповіді в ефірі «Лікар знає»

08.12.2020

На ефір ТРК «КИЇВ» був запрошений лікар-офтальмолог першої категорії, кандидат медичних наук Левицький Іван Михайлович. Свою експертну думку та досвід клініки «АЙЛАЗ» лікар професійно представив у програмі «ЛІКАР ЗНАЄ»!

На ефір  ТРК «КИЇВ» був запрошений лікар-офтальмолог першої категорії, кандидат медичних наук Левицький Іван Михайлович. Свою експертну думку та досвід клініки «АЙЛАЗ» лікар професійно представив у програмі «ЛІКАР ЗНАЄ»!

Тема ефіру – хірургія катаракти. Це наймасовіша операція в офтальмології та одна з найбільш успішних. І все ж, прийняття рішення про операцію – питання не просте. Експерти клініки «АЙЛАЗ» допоможуть вам розібратися у всіх важливих деталях цього питання.

Вікова катаракта може розвинутися після 70 років, але бувають випадки, коли її діагностують і в 60 років, інколи навіть і в 45. Катаракта здатна знизити якість життя та з часом позбавити можливості бачити. Сучасний спосіб позбавитися катаракти та повернути зір – холодна факоемульсифікація, що використовується у клініці «АЙЛАЗ». Нині хірургія катаракти справедливо вважається однією з найбезпечніших операцій в сучасній офтальмології, це доведено міжнародними дослідженнями.

Тож дивіться ефір, залишайте коментарі та поширюйте у своїх соцмережах! Давайте робити ці ефективні кроки до офтальмологічної освіти разом!