044 364 10 01

Телефонуйте нам!

Телефонуйте нам! гаряча лінія

044 364 10 01
Відео розділу

Спалахи світла після видалення катаракти

27.02.2023

При катаракті відбувається прогресивне помутніння кришталика ока, що призводить до все більшого погіршення зору. В офтальмологічній клініці «АЙЛАЗ» застосовується ультразвукова факоемульсифікація катаракти – сучасна малотравматична методика видалення катаракти. В процесі операції ультразвукова енергія дрібнить помутнілий кришталик (катаракту), після чого отримана емульсія видаляється з ока, а замість помутнілого кришталика імплантується новий – штучний.

Така операція видалення катаракти є сьогодні найбільш безпечною, хірургія – безболісна та швидка.

Іноді наші пацієнти скаржаться на спалахи світла після видалення катаракти. Це не є післяопераційним ризиком чи наслідком операційного втручання. Всі мушки, лінії та інші спалахи світла вже були присутніми в гелеподібній структурі ока, але були непомітними через поганий зір.

Не варто переживати, пацієнту потрібний деякий час, щоб звикнути до цих елементів, а згодом вони або зникають, або перестають турбувати.

Якщо ж спалахи світла дуже сильні та нагадують спалах камери, або ви помічаєте шторку при бічному зорі, то одразу скажіть нам про це. Відшарування сітківки – рідкісне, але ймовірне явище після хірургії катаракти, що потребує додаткового хірургічного втручання.

Ви в надійних руках! Наша команда завжди шукає шляхи розв’язання найскладніших оптичних проблем і вдало знаходить оптимальний баланс збереження зору для кожного.

Деталі розповідає у відео Жупан Дана Богданівна, лікарка-офтальмолог медичного центру «АЙЛАЗ».