044 364 10 01

Телефонуйте нам!

Телефонуйте нам! гаряча лінія

044 364 10 01
Відео розділу

Як дізнатися, що нічні лінзи мені підходять?

04.09.2023

Перш за все, не займайтеся самолікуванням. Пацієнт не може сам собі прописати нічні лінзи та обрати алгоритм лікування. Навіть якщо після ознайомлення з усією інформацією ви вважаєте себе чи свою дитину кандидатурою для ортокератології – спочатку пройдіть діагностику зору та професійний огляд лікаря.

Око – складний орган. Його конфігурації потребують аналізу на якісному обладнанні та під пильним наглядом спеціаліста. І тільки після консультації офтальмолог може поставити діагноз і запропонувати всі можливі шляхи лікування для вашого випадку.

Ступінь короткозорості, показники рогівки, якість зору та комфорт використання – все це є аспектами ухвалення рішення щодо застосування нічних лінз. Період адаптації – 2 тижні. Зір покращується поступово та якщо за цей час ви все ще відчуваєте дискомфорт – зверніться до свого лікаря. Такі випадки є не частими, разом з цим ми маємо говорити про це та попереджати пацієнта щодо всіх можливих нюансів.

За статисткою клініки «АЙЛАЗ», 85% наших пацієнтів досягають 100% зору завдяки нічним лінзам Paragon. Почніть з консультації, щоб отримати можливість змінити ваше життя чи життя вашої дитини назавжди!

Розповідає Прохвачова Олена Станіславівна, лікарка-офтальмолог вищої категорії медичного центру «АЙЛАЗ».