044 364 10 01

Телефонуйте нам!

Телефонуйте нам! гаряча лінія

044 364 10 01
Відео розділу

Про лазерну корекцію зору: частина 1

11.03.2024

Уявіть собі що вам вже ніколи не знадобляться лінзи чи окуляри. Прокидаєтеся вранці, відкриваєте очі та бачите все добре, якісно й чітко. Лазерна корекція зору – саме таке рішення, що кардинально змінить якість вашого життя. Це безпечна й точна технологія, яка всього за декілька хвилин може створити нову сторінку у вашому житті!

Лазерна корекція з’явилася ще в середині вісімдесятих років минулого століття та досі є найбільш безпечною операцією у світі. Всі медичні та науково-технологічні дослідження не стоять на місці й наразі в нас є можливості практично кожній людині підібрати таку індивідуальну програму з відновлення зору, що дозволить не тільки скоригувати основні недоліки, але й забезпечить максимально чітке та якісне зображення у різних умовах освітлення.

Розпочніть свою подорож до здорового зору прямо зараз! Перша консультація в центрі корекції зору «АЙЛАЗ» допоможе вам зрозуміти, як рухатися далі та яким буде наступний крок на шляху до змін.

Дізнайтеся більше про лазерну корекцію зору.

Розповідає лікарка-офтальмолог вищої категорії (стаж роботи – понад 20 років), лазерний рефракційний хірург Бурдига Олена Миколаївна.