044 364 10 01

Телефонуйте нам!

Телефонуйте нам! гаряча лінія

044 364 10 01
Відео розділу

Про лазерну корекцію зору: частина 2

13.03.2024

Зрозуміло, що кожна людина боїться невідомості, починаючи з того, як пройде лазерна корекція, та закінчуючи реабілітацією після неї. Однак важливо зазначити, що це абсолютно нормально при ухваленні достатньо відповідального рішення у вашому житті. Тому не соромтеся ставити питання, вивчайте тему лазерної корекції самостійно й, звичайно, читайте відгуки та про отриманий досвід інших людей.

В Ютубі можна ознайомитися як з історіями пацієнтів, так і з доповідями лікарів та їх роз’ясненнями щодо особливостей проведення лазерної корекції, з відповідями на найбільш важливі питання стосовно процедури. Це допоможе вам стати більш обізнаними та подолати всі страхи, адже лазерна корекція – це легко, якісно та сучасно!

Процедура відбувається амбулаторно під місцевою анестезією. Робота лазера зараз вкрай швидка, що забезпечує дуже чітке виконання процесу корекції. Процедура триває близько 20 хвилин, після чого пацієнт може відразу повертатися додому та вести свій звичайний спосіб життя.

Тимчасові обмеження в активності після корекції мають профілактичний характер. Дізнайтеся більше деталей про лазерну корекцію зору.

Розповідає лікарка-офтальмолог вищої категорії (стаж роботи – понад 20 років), лазерний рефракційний хірург Бурдига Олена Миколаївна.