044 364 10 01

Телефонуйте нам!

Телефонуйте нам! гаряча лінія

044 364 10 01
Запитання до спеціаліста

Жупан Дана Богданівна

Жупан Дана Богданівна
 • Лікарка-офтальмолог, лікарка діагностичного відділення

Освіта та досвід роботи

Освіта та досвід роботи

Дана Богданівна закінчила Національний медичний університет імені О.О. Богомольця за спеціальністю «Лікувальна справа», медичний факультет №1.

З 2020 по 2022 рік проходила інтернатуру за спеціальністю «Офтальмологія» на базі Олександрівської клінічної лікарні, офтальмологічне відділення, центр травми ока.

З 2021 по 2022 рік працювала  лікарем-офтальмологом у відомій українській мережі оптик «Люксоптика».

У 2022 році вступила до аспірантури на кафедру «Патофізіології» у Національний медичний університет імені О.О. Богомольця.

З червня 2022 року працює у медичному центрі «АЙЛАЗ» лікаркою-офтальмологом діагностичного відділення.

Участь у конференціях

 • Науково-практична конференція з міжнародною участю «Спеціальні питання діагностики та лікування захворювань ЛОР-органів, краніофасціальної ділянки та органа зору»  – березень 2019 року (доповідачка)
 • Науково-практична конференція студентів та молодих вчених з міжнародною участю «Перший крок у науку – 2019» (доповідачка)
 • Науково-практична конференція з міжнародною участю OphlalmicHUB – березень 2019 року (учасниця)
 • Annual Young Medical Scientists` Conference 2019 – November, 22-23, 2019, Kyiv, Ukraine (доповідачка)
 • Всеукраїнська конференція OphlalmicHUB «Помилки в менеджменті  патології  переднього відрізка ока» – квітень 2020 року (учасниця)
 • Науково-практичний семінар «Сучасні досягнення в практиці лікаря офтальмолога. Сесія № 10» – жовтень 2020 року (учасниця)
 • «Філатовські читання – 2021» – травень 2021 року (учасниця)
 • Науково-практична конференція з міжнародною участю OphlalmicHUB – жовтень 2022 року (учасниця)
 • Європейський конгрес офтальмології - Чехія, Прага, 15-17 червня 2023 р.

Наукові роботи

 • «Бойові травми очей»
 • «Дирофіляріоз очного яблука»
 • «Використання фібринового клею VIVOSTAT в офтальмологічній практиці»

Адаптовані переклади наукових публікацій, підготовлені спеціалісткою, доступні в інтернет-журналі «Світ офтальмології» за посиланням.

Дипломи, сертифікати, ліцензії

Особиста інформація

Сімейний статус: в активному пошуку найдостойнішого. :)

Ваше хобі: коли я скидаю свій робочий хірургічний костюм, то вдягаю маленьку чорну сукню з бахромою та взуваю бальні туфлі золотавого кольору. Я приходжу у свою улюблену студію танцю й поринаю у світ румби, сальси, пасодоблю та ча-ча-ча. А ще відкрила для себе напрям, що називається high heels, для цього у мене є підбори 11 (!) см. Під час занять танцями танцює моя душа та відпочиває тіло. Я вважаю, що під час танцю можна відпустити всі негативні думки та натомість отримати набагато більше – окрилення.

А ще люблю лижі взимку, пілатес, граю на піаніно, читаю книги у вільний час, пишу вірші. Час, проведений зі своєю сім’єю, є для мене найціннішим.

Яка головна якість лікаря: любов до професії, що надихає на розвиток і самовдосконалення. Лікар – це покликання, це дар… але водночас це щоденна невтомна праця над собою.

Як Ви обрали медицину: у мене не було шансів. З маленьких років проводила час у батька на роботі, сидячи на колінах у світила світової офтальмології, професора Бакбардіна Юрія Васильовича. Офтальмологія – це кохання дитинства та я не уявляю без неї свого життя.

Ваша улюблена література: «Одні книги змушують нас мріяти, інші занурюють у дійсність, але всі вони пройняті найголовнішим для автора – щирістю» (П. Коельо).

Назву 3 найулюбленіші, що припали до серця:

 1. Лоран Гунель «Бог завжди подорожує інкогніто»;
 2. Бернар Вербер «Імперія янголів»;
 3. Рей Бредбері «Кульбабове вино».

Яку музику любите: сучасну українську.

Чи любите подорожувати? Де були в останній раз? Обожнюю подорожі. Використовую кожну нагоду, щоб побачити цей прекрасний світ. Востаннє подорожувала Європою, побувала у Бельгії, Франції та Нідерландах, де скуштувала «чарівний кексик» зі своєю бабусею у кварталі Червоних ліхтарів в Амстердамі.

Мрія Вашого життя: бути щасливою людиною у моїй Вільній, Перспективній, Незалежній Україні.

Найближчі плани: реалізація пункту номер один (про сімейний статус) Увійти в ТОП-20 найкращих офтальмологів України.

Що Ви цінуєте в «АЙЛАЗі»: можливості, що дає клініка для самореалізації та самовдосконалення, високий рівень технічної оснащеності, колективний дух і люди, які поруч.

Записатися на прийом

Вам відправлений СМС з кодом підтвердження запису на приймання.
Звертаємо Вашу увагу, що запис вважається підтвердженим лише після дзвінка реєстратора кол-центру. Будь ласка, дочекайтеся дзвінка реєстратора.