044 364 10 01

Телефонуйте нам!

Телефонуйте нам! гаряча лінія

044 364 10 01
матеріали за темою
Відео-енциклопедія
Методи лікування
Запитання до спеціаліста

Діагностика зору

Діагностика зору

Діагностика – це основа ефективного та правильного лікування.

Наш центр забезпечений найбільш сучасними діагностичними комплексами останнього покоління компаній Bausch & Lomb, ALCON, Quantel Medical, Reichert, Keeler, Heine, Topcon, Oculus, Leica, Oertly, HAAG-STREIT Diagnostics, Carl Zeiss та іншими. Все перераховане нижче обладнання має сертифікати якості та зареєстровано в Україні. Все обладнання проходить щорічний метрологічний контроль, який забезпечує точність досліджень, що проводяться. Все лазерне обладнання знаходиться на сервісному обслуговуванні інженерів компаній виробників.

Усі прилади сконцентровані в кабінетах діагностичного відділення, що дозволяє максимально зручно та швидко провести основні та додаткові (за потребою) обстеження.

Це дозволяє врахувати всі особливості ваших очей, нюансів та деталей вашого зору, а отже, запропонувати вам оптимальний метод лікування та досягти найкращих результатів.

Робоче місце офтальмолога

У клініці «АЙЛАЗ» одночасно працюють 7 кабінетів первинного обстеження пацієнтів, у кожному з яких вас чекає кваліфікований лікар і сестра. Вони проведуть всі необхідні базові обстеження, намітять додаткові дослідження та супроводжуватимуть вас у діагностичне відділення. По завершенню обстежень ваш лікар ознайомить вас з їх результатами, пояснить їх, поставить діагноз та обговорить лікування. У деяких випадках може знадобитися консультація головного лікаря або вузького спеціаліста певної області.

Всі кабінети для вашої зручності обладнані робочим місцем офтальмолога – спеціальною діагностичною платформою з мобільним кріслом для пацієнта та базовими діагностичними приладами.

Рефрактометрія
Рефрактометрія

Рефрактометрія – це базове дослідження в офтальмології, що визначає оптичну силу наших очей.

Результати цього дослідження показують, чи є у пацієнта короткозорість, далекозорість, астигматизм і чи потребує він корекції окулярами або МКЛ.

Це дуже важливе дослідження проводиться за лічені секунди, безконтактно, та видає письмовий звіт обстеження.

Для зручності наших пацієнтів в клініці «АЙЛАЗ» рефрактометри встановлені у більшості діагностичних кабінетів. Є і мобільний рефрактометр, що дає можливість провести вимірювання у пацієнтів, яким складно пересуватися.

Вимірювання внутрішньоочного тиску

Вимірювання внутрішньоочного тиску – це фундаментальне дослідження в офтальмології. Скринінгове дослідження проводиться безконтактно, проте золотим стандартом вимірювання є апланаційний (контактний) метод за допомогою тонометра Гольдмана. У клініці «АЙЛАЗ» ми використовуємо обидва методи. Всі кабінети для зручності наших пацієнтів забезпечені тонометрами Гольдмана, де вимірювання внутрішньоочного тиску проводиться на щілинній лампі під час огляду ока.

Діагностична платформа Zyoptix 100
Діагностична платформа Zyoptix 100

Діагностична платформа Zyoptix 100 – це унікальний топографічний комплекс, де з'єднані обидва принципи топографії рогівки: заснований на кільцях Плацидо та відеотопограф.

Таке поєднання дає максимально точну оцінку поверхні рогівки, її товщини та конфігурації – як передньої, так і задньої поверхонь.

Крім того, в діагностичну платформу Zyoptix 100 інтегрований аберрометр, що дозволяє оцінити світлорозсіювання всієї оптичної системи кожного конкретного ока.

Це дослідження є незамінним у виборі програми лазерної корекції.

Відеокератотопограф Pentacum
Відеокератотопограф Pentacum

Це сучасний оптичний безконтактний метод дослідження рогівки та переднього сегменту ока.

Апарат вибудовує 3Д-модель рогівки, аналізуючи 25 000 точок за декілька секунд.

Дослідження на Пентакамі дає можливість оцінити товщину, форму, оптичну силу, кривизну передньої та задньої поверхні рогівки, глибину передньої камери, а також оптичну щільність рогівки і кришталика.

Сьогодні проведення безпечної й точної лазерної корекції зору неможливо без проведення відео-кератотопографії рогівки.

Клініка «АЙЛАЗ» має в своєму розпорядженні три різних топографи – Pentacum, Orbiscan і Topolyzer, що підвищує точність дослідження та практично виключає можливість помилки.

Topolyzer (тополайзер)
Topolyzer (тополайзер)

Topolyzer (тополайзер) – один з найбільш точних і сучасних топографів рогівки, визначає конфігурацію передньої поверхні рогівки у 22 тис. точок і створює докладну карту її поверхні. За допомогою тополайзера забезпечується точна оцінка стану рогівки для вирішення питання про безпеку лазерної корекції.

Дослідження незамінне при плануванні персоналізованої лазерної корекції. У клініці «АЙЛАЗ» використовуються три різних топографа, що дозволяє уникнути втрати інформації та забезпечити створення найбільш точною програми лазерної корекції.

Дані Topolyzer використовуються для створення унікальної програми лазерної корекції пресбіопії.

ОКТ-ангіографія
ОКТ-ангіографія

ОКТ-ангіографія – найсучасніший неінвазивний, безконтактний метод дослідження тканин і судин сітківки та судинної оболонки ока.  Це дослідження – останнє світове досягнення в області оптичної та ультразвукової діагностичної офтальмології.

Прилад проводить дослідження всіх структур сітківки та деталізує об'єкти розміром менше 10 мкм.

Це дослідження є незамінним при макулярній дистрофії та діабеті ока, порушенні кровообігу в зоровому нерві.

Ангіо-ОСТ дозволяє детально вивчити, в яких шарах сітківки відбуваються зміни, та ухвалити рішення про тактику її лікування.

Дослідження можна повторювати скільки завгодно разів і контролювати динаміку лікування.

Це дослідження є унікальним і не має аналогів.

У клініці «АЙЛАЗ» використовується обладнання CIRRUS HD OCT 5000 (Німеччина).

Оптична когерентна томографія

Оптична когерентна томографія (ОКТ) – сучасний діагностичний метод неінвазивного прижиттєвого дослідження біологічних тканин. Роздільна здатність сучасних приладів для ОКТ становить менше 10 мікрон і дозволяє отримати зображення шарів сітківки, хоріокапілярів і пігментного епітелію сітківки. У процесі дослідження відбувається сканування шарів сітківки, що дозволяє виявити зміни всередині тканини, не видимі оком, і визначити форму патологічних вогнищ, їх розмір, глибину, виявити приховані набряки, дистрофії, крововиливи, скупчення пігменту, наявність рубців, запальних вогнищ, ішемічного набряку.

Дослідження безконтактне, швидке, абсолютно безпечне та може повторюватися скільки необхідно разів. Діагностика в сучасній офтальмологічній клініці неможлива без цього оснащення.

Оптична когерентна томографія

Застосування методу ОКТ у діагностиці захворювань сітківки.

Застосування методу ОКТ для діагностики структурних змін зорового нерва.

Застосування методу ОКТ для обстеження переднього відрізка ока.

Флюоресцентна ангіографія очного дна (ФАГ)
Флюоресцентна ангіографія очного дна (ФАГ)

Флюоресцентна ангіографія очного дна (ФАГ) – метод діагностичного дослідження судин сітківки ока при їх контрастуванні флюоресцеїном – спеціальним безпечним біологічним барвником, що, потрапляючи в кров, здатний забарвити найдрібніші судини.

Метод використовується для вивчення кровотоку сітківки, є незамінним для виявлення атипових судин і місця їх дефектів. Метод в своєму роді є унікальним і не має аналогів.

У клініці «АЙЛАЗ» використовується сучасне обладнання – ретинальна камера Topcon (Японія).

Точна діагностика та ефективне лікування діабетичних захворювань очей неможливо без цього обладнання.

В-сканування в офтальмології
В-сканування в офтальмології

В-скануюча ультрасонографія (або двовимірна УЗД) – неінвазивний, широко розповсюджений діагностичний метод.

Ця маніпуляція базується на проникненні та відображенні високочастотних хвиль від тканин. Інформація надходить на комп’ютер, аналізується та виводиться на екран у вигляді зображення.

Зазначений метод нетравматичний, безболісний і безпечний. Дозволяється для застосування у дорослих, дітей і вагітних жінок.

В клініці УЗД виконується на сучасному приладі VuMax HD Sonomed Escalon (Швейцарія), що є золотим стандартом в офтальмологічній ультразвуковій діагностиці.

Ультразвукова біомікроскопія ока (UBM)

Ультразвукова біомікроскопія ока (UBM) – високоточний ультразвуковий прилад для неінвазивної діагностики структур ока.

Унікальність його в тому, що прилад працює з дуже великою частотою ультразвукових коливань (80-100 МГц), на відміну від стандартної ультразвукової діагностики (10 МГц).

Така висока частота ультразвукових коливань дозволяє отримати дуже детальне зображення об'єкта з найдрібнішими деталями.

Ультразвукова біомікроскопія ока (UBM)

Іноді це дослідження є єдиним джерелом отримання інформації, необхідної для уточнення діагнозу, при підготовці до операції або плануванні лікування.

У клініці «АЙЛАЗ» використовується сучасний швейцарський прилад – VuMax HD Sonomed Escalon (Швейцарія), що є золотим стандартом в офтальмологічній ультразвуковій діагностиці.

Ендотеліальний мікроскоп
Ендотеліальний мікроскоп

Ендотеліальний мікроскоп використовується для оцінки стану рогівки (стану клітин її внутрішнього шару).

Це дослідження допомагає спланувати додаткові заходи безпеки для операцій на передньому відрізку ока.

Якісна хірургія катаракти вимагає проведення цього важливого дослідження на етапі планування операції.

Аналіз щільності ендотеліальних клітин дозволяє діагностувати певні види дистрофії рогівки ще до того, як вони стають клінічно явними.

Синоптофор

При поганій переносимості очкової корекції, скаргах на двоїння та швидку стомлюваність при зорових навантаженнях пацієнтам необхідно провести поглиблені обстеження координації роботи м'язів очей і можливості зорового аналізатора мозку об'єднувати інформацію, що отримується від обох очей одночасно. Робиться це за допомогою спеціальних тестів та обладнання. Результати отриманих даних використовуються для планування лікування та підбору спеціальної корекції, що усуває ці скарги.

Статична комп'ютерна периметрія
Статична комп'ютерна периметрія

Це дослідження чутливості різних ділянок сітківки за допомогою світлових стимулів різної яскравості. Так ми вивчаємо поле зору. Зміни у полі зору при різних захворюваннях специфічні, допомагають поставити діагноз і визначити стадію багатьох захворювань.

У клініці «АЙЛАЗ» встановлено статичний квантитативний периметр Octopus (Німеччина), що є золотим стандартом периметрії. Дані саме цього периметра включені в міжнародну класифікацію стадій глаукоми.

Дослідження за допомогою периметрії є обов'язковим етапом обстеження при діагностиці та лікуванні глаукоми.

Перевірте ваш зір онлайн
Перевірте ваш зір онлайн

Перевірте ваш зір онлайн з допомогою декількох тестів прямо у нас на сайті.

Звертаємо вашу увагу, що тести зору онлайн не здатні замінити професійного обстеження зору у офтальмолога в клініці.

Вартість діагностики зору
Лікування
Вартість
Первинне офтальмологічне обстеження
1200 грн.
Консультація головного лікаря Ковальова Андрія Івановича (після первинного обстеження)
750 грн.
Первинне офтальмологічне обстеження та консультація к.м.н. Авер’янової О.С.
1500 грн.
Первинне офтальмологічне обстеження та консультація к.м.н. Баринової Г.О.
2000 грн.
Повторне офтальмологічне обстеження
750 грн.
Комп'ютерна периметрія (ПРП)
650 грн.
Фотореєстрація
250 грн.
Ангіо оптична когерентна томографія сітківки (ангіо-ОСТ)
1500 грн.
Ультразвукова біометрія ока (UBM)
650 грн.
Флюоресцентна ангіографія сітківки (ФАГ) Два ока
1200 грн.

До вартості первинного обстеження входять ВСІ ОФТАЛЬМОЛОГІЧНІ ОБСТЕЖЕННЯ (за вийнятком ПРП, ФАГ, ангіо-ОСТ), підбір окулярів, а також один додатковий візит протягом не більше місяця після первинного обстеження.

Діють знижки за дисконтними картками. Діє знижка 50% на діагностику зору для військовослужбовців та учасників ТРО.
Важлива юридична інформація: ознайомитися.

Записатися на прийом
Послуга (за бажанням)
Лікар (за бажанням)
Вам відправлений СМС з кодом підтвердження запису на прийом