044 364 10 01

Телефонуйте нам!

Телефонуйте нам! гаряча лінія

044 364 10 01
Методи лікування
Запитання до спеціаліста

Діагностика зору

Діагностика зору

Діагностика – це основа ефективного та правильного лікування.

Наш центр забезпечений самими сучасними та досконалими діагностичними комплексами останнього покоління компаній Bausch & Lomb, Quantel Medical, Reichert, Keeler, Heine, Topcon.

Все перераховане нижче обладнання має сертифікати якості та зареєстровано в Україні. Все обладнання проходить щорічний метрологічний контроль, який забезпечує точність досліджень які проводяться. Все лазерне обладнання знаходиться на сервісному обслуговуванні інженерів компаній виробників.

Diagnostyka_zoru_01

Всі діагностичні прилади об’єднано в єдиний комплекс, дають можливість провести всі необхідні обстеження на одному робочому місці.

Це означає, що Вам не доведеться переходити з кабінету в кабінет, «з рук одного співробітника клініки в руки іншого». Всі дослідження від початку до кінця проводяться одним лікарем – дипломованим спеціалістом офтальмологом.

Такий індивідуальний підхід забезпечує максимальне врахування всіх особливостей Ваших очей, нюансів та деталей Вашого зору, а отже, дозволяє нам запропонувати Вам оптимальний метод лікування та досягти найкращих результатів.  

Всі дослідження проводяться безконтактно, що забезпечує для Вас максимальний комфорт. Після дослідження Вам не знадобиться час на адаптацію, Ви одразу ж зможете повернутись до звичного способу життя.

Diagnostyka_zoru_02

avtorefsmall
Ауторефкератометр (RK600 Auto Refractor Keratometer, Німеччина, компанія Reichert) – визначає рефракцію ока, центральної та парацентральної зон рогівки, вимірює радіус кривизни рогівки, відстань між зіницями (при погляді вдалеч та зблизька)

 

foropter
Форопторор (Німеччина, компанія Reichert) – дає можливість визначити суб’єктивну рефракцію, максимально точно підібрати корекцію, враховуючи особливості будови обличчя людини, специфіку роботи

 

lensНабір скелець з пробною оправою (PhoroptorRefractingInstrument, Німеччина, компанія Reichert) – дає можливість здійснити підбір окулярів, якщо з будь-яких причин підбір на форопторі неможливий

 

proektorПроектор знаків (TSTrialLensSet, Німеччина, компанія Reichert) – використовується для визначення гостроти зору та цілого ряду тестів, які визначають характер та якість зору

 

pnevtonРучний портативний безконтактний тонометр (AP250 Auto Chart Projector, Німеччина, компанія Reichert) – вимірює внутрішньоочний тиск, не торкаючись поверхні ока за допомогою направленого повітряного імпульсу. Завдяки своїй портативності дає можливість вимірювання при будь-якому положенні пацієнта, що особливо важливо при вимірюванні у дітей. З усіх моделей безконтактних тонометрів володіє найбільш м’яким повітряним імпульсом

 

kontonomАпланаційний тонометр Гольдмана (PT100 PortableNon-ContactTonometer, Німеччина, компанія Reichert) – класичний інструмент вимірювання внутрішньоочного тиску, «золотий стандарт точності»

 

lampЩільова лампа (XCEL 400 Slit Lamp, Німеччина, компанія Reichert) – прекрасна оптика, володіє високою розподільною здатністю, освітлювач холодного світла з великим вибором світлофільтрів дають можливість диференціювати найдрібніші деталі переднього та заднього відділів ока

 

omega180bioЗворотний офтальмоскоп HAINE – має великий набір світлофільтрів, дає можливість детально вивчити найдрібніші деталі очного дна, включаючи ДЗН, судини, макулярну область та периферію сітківки

 

cinescanproductУльтразвук (Cine Scan Франція. Компанія Quantel Medical) – дає можливість визначити зміни в структурі ока надточно (до 0,01см) навіть якщо середовище непрозоре (помутніння рогівки, кришталика, скловидного тіла), дає можливість  виміряти анатомічні структури, патологічні зміни, чужорідні тіла (незалежно від матеріалу), дає можливість провести розрахунок сили ІОЛ, враховуючи всі оптичні параметри

 

stantsiyaМедичний центр АІЛАЗ забезпечено унікальною діагностичною платформою (США, компанія Bausch&Lomb), об’єднуючою в єдине ціле три діагностичних прилади: Orbiscan – рогівковий топограф, Zywave – аберрометр, і Treatment Planner – програму, яка об’єднує та аналізує дані всіх обстежень..

Діагностична платформа ZYOPTIX дає можливість досконало обстежити всю оптичну систему ока, обробляти та аналізувати отримані дані та пропонувати оптимальні варіанти лазерної корекції.

palm-scan_01Palm-Scan (Micri Medical Devices, США) – комбінований прилад для ультразвукового аксіального дослідження ока, розрахунку лінз і пахіметрії рогівки (частота 20-56 Грц)

 

funduskamera_01Фундус-камера (Carl Zeiss Meditec A6, Німеччина) – прилад для проведення фото та відеореєстрації очного дна та проведення флуоресцентної ангіографії сітківки

 

kompjuternyjanalizatorpoljazrenijaКомп’ютерний аналізатор поля зору (Humphry Field Analyzer, Німеччина) – дослідження поля зору, виявлення найтонших порушень чутливості сітківки, спеціальні тести для виявлення глаукоми на ранніх стадіях, динамічне спостереження за пацієнтами

 

oct-rtvue00ОСТ – комп'ютерна когерентна томографія – одна з найостанніших технологій вивчення стану зорового нерву та сітківки. Медичний центр АЙЛАЗ має в своєму розпорядженні найсучасніше обладнання ОСТ - Rtvue американської компанії Optovue.

ОСТ – RTVue дає можливість провести 26 000 сканувань сітківки в секунду (!) та отримати 3-Д зображення сітківки з розподільною здатністю в 5 мікрон! Це дає можливість провести дуже детальне та точне обстеження сітківки та виявити найменші зміни в сітківці та зоровому нерві.

rtvuefrontДослідження застосовується для діагностики макулодистрофії, діабетичної ретинопатії, макулярного набряку та розривів. За допомогою даного методу можна не тільки дуже чітко вивчити всі деталі зміненої сітківки, але і визначити розміри цих змін.

При глаукомі ОСТ – RTVue дає можливість визначити товщину нервових волокон навколо диска зорового нерву, площі та об’єми структур диска зорового нерву. Вважається, що саме оптична когерентна томографія є самим чутливим методом у виявленні перших ознак глаукоми.

oct-rtvue01Дуже важливою перевагою OCT – RTVue є можливість отримувати об’єктивні дані про динаміку процесу протягом лікування або спостереження. Всі зміни проводяться в мікронах і дуже точно відображають найменші зміни в сітківці.

За допомогою OCT – RTVue можна провести й пошарове вивчення рогівки, та кута передньої камери, визначити товщину рогівки та структур переднього відрізка ока, оцінити розповсюдженість та глибину осередку ураження.

oct-rtvue02

Ці дані дуже важливі при вирішенні питань щодо лікування запальних захворювань рогівки, кератоконусу, глаукоми.

Дослідження також можна виконати в процесі лікування та оцінити ефективність лікування.

Подивитись відеоролики про медичний центр «АІЛАЗ» та його послуги можна тут.

Всі обстеження проводяться висококваліфікованими спеціалістами, лікарями вищої категорії, кандидатами медичних наук, які мають багатий клінічний досвід.

Відгуки пацієнтів Залишити відгук

Андрей Истомин, 13.04.2019 15:05

Розкрити

Уважаемые господа! Позвольте выразить огромную благодарность всему коллективу клиники "АЙЛАЗ" за профессиональный подход и, что очень важно, заботливое отношение к клиентам. Это ощущается на всех этапах работы персонала, от рецепции до операционной! Особая признательность врачам Аверьяновой Оксане Сергеевне и Ковалеву Андрею Ивановичу за отличный результат диагностики и операции по замене моего хрусталика. Около года у меня ушло на то, чтобы решиться... Думаю, это не только моя проблема. Каждый из нас пытается сделать все, чтобы "само рассосалось"... Но, в поддержку тем из вас, пациентам с катарактой, которые сомневаются или опасасаются, хочу пожелать такого же успешного лечения, которое я прошел в клинике "АЙЛАЗ". Сегодня, через 2,5 недели после операции по установке мультифокальной ИОЛ Сarl Zeis, зрение для чтения - 1,0 , вдаль - 0,7, глазное дно - норма. Ощущение цветов - абсолютно естественное. Отдельно о боли: под местной анестезией ее не было ни в ходе диагностики, ни в ходе операции, ни после нее... Респект анестезиологу! В заключение, еще раз большое спасибо всему персоналу клиники за беспрецедентно ответст веннное отношение к своему делу, всем с кем пришлось общаться в ходе лечения - низко кланяюсь!

Олександра, 11.03.2019 21:10

Розкрити

Так трапилося, що саме в суботу мені було конче потрібно пройти термінове діагностичне обстеження очей. І саме клініка ,,АЙЛАЗ" не відмовила, знайшла можливість прийняти і надати повноцінну медичну консультацію! Висловлюю щиро подяку лікарю Левицькому Івану Михайловичу за професійність, уважність і чуйність до мене, як пацієнта схвильованого та нервового! Також від усієї душі дякую медсестрі, що працювала в парі з офтальмологом. На жаль, імені не знаю, але шановна пані була дуже тактовною, ввічливою і просто людяною! Близько двох годин проходила діагностика на сучасному обладнанні. Був поставлений діагноз і запропоновано спостереження в динаміцію Бажаю залишатися Професіоналами з великої літери, не зупинятися на досягнутому, втілювати новітні технології!

Ольга, 30.01.2019 12:15

Розкрити

Робила лазерную корекцію зору, було до -5,0. Мені 45, тому бачила близько вже теж не дуже чітко, був астигматизм. В нас в Луцьку, у Львові лікарі запевняли, що пізно робити корекцію, але так як бажання було дуже сильним, а мрія давньою, я потрапила до Авер‘яновоі Оксани Сергїівни і почула, що все можливо. Місцеві лікарі дивилися дуже здивовано на мої потуги, але я зібралася і поіхала. Оперував лікар Кірєєв. Все проходило чітко, спокійно і швидко. На двір вийшла і очам не вірила - роздивлялася предмети, обличчя... просто немає слів передати це відчуття. Велике дякую лікарю Кірєєву Володимиру за професіоналізм, всім, хто допомагає йому на операціях теж окремий низький уклін. Оксана Сергіївна Авер‘янова! Я дуже рада, що лікування моє почалося саме з Вас! Дякую, що вислухали тисячу моїх питань, розвіяли мої сумніви. Напевне іншому лікарю я б не повірила і ще довго б вагалася, слухала місцевих своіх окулістів, думала що таке неможливо... Я щиро дякую Вам за все, бажаю Вам міцного здоров‘я, душевного спокою, тепла, любові від близьких, Божої допомоги у Вашому житті!!!! Окремо дякую щодо порад для мого сина (він сліпий на одне очко внаслідок пухлини). Коли читаю тут якісь негативні коментарі, то просто дивуюся - ті люди напевне лікарів не чують і пишуть просто неправду. Зробила ще підтяжку повік, рекомендувала теж Оксана Сергіівна хірурга Барінову Анну. Обличчя супер, помолодшало, чекаю остаточного результату, тоді коментар напишу окремий обов‘язково. Все супер! Всім раджу! Довіртеся цим лікарям і ви не будете шкодувати!

Вартість діагностики зору
Лікування
Вартість
Первинне офтальмологічне обстеження
680 грн.
Комп'ютерна периметрія
430 грн.
Фотореєстрація
250 грн.
Автоматизована тонографія + сфігмографія
350 грн.
Оптична когерентна томографія сітківки (ОСТ)
550 грн.
Ультразвукова біометрія ока (UBM)
550 грн.
Флюоресцентна ангіографія сітківки Два ока
850 грн.
Записатися на прийом
Загальна інформація
Вам відправлений СМС з кодом підтвердження запису на прийом