044 364 10 01

Телефонуйте нам!

Телефонуйте нам! гаряча лінія

044 364 10 01
Ми лікуємо
Підписка на новини

Запитання до спеціаліста

Публікації фахівців

Ковальов Андрій Андрійович
Ковальов Андрій Андрійович

Феєрверки: будьте обережні! - 01.12.2021

Феєрверки – це чудові винаходи, що приносять задоволення всім (крім, можливо, собак і людей похилого віку). Але це також невеликі небезпечні ракети, начинені порохом, які стріляють «корисними вантажами» зі швидкістю сотні кілометрів на годину в небо, щоб вибухнути (сподіваюся) керованим та артистичним способом.

Завжди пам'ятайте, що феєрверки можуть призвести до виникнення пожеж. Температура спалаху феєрверка може досягнути 1100 градусів за Цельсієм (понад 2000 градусів за Фаренгейтом). Це настільки гаряче, що розплавить деякі метали.

Можна з упевненістю сказати, що коли справа стосується феєрверків, не варто нехтувати обережністю. Особливо, коли мова йде про догляд за зором.

Залишайтесь у безпеці в новорічну ніч

Першим у списку порад щодо забезпечення безпеки та захисту очей у новорічну ніч, як би це не було банально, повинно стояти дотримання техніки безпеки й перебування на безпечній відстані від джерела займання – це чудовий спосіб переконатися, що ви зможете побачити наступний день.

Далі йдуть бенгальські вогні – це, по суті, металеві стрижні, що горять і виглядають при цьому красиво. Коли вони загоряться – вони, не вагаючись, випромінюють іскри, які летять вам в обличчя та обпалюють очі.

У такому разі посібник з використання бенгальських вогнів досить простий: не давайте їх дітям молодше п'яти років, тримайте їх на відстані витягнутої руки та ніколи не наближайте до обличчя. Завжди використовуйте їх у безпечному середовищі, де є багато місця та відро з водою під рукою.

Далі, якщо ви все-таки вирішили влаштувати шоу з феєрверками, є кілька основних правил, яких ви повинні дотримуватися.

Перш за все, купуючи феєрверк, переконайтеся, що ви робите це у надійного продавця та що продукт відповідає стандартам якості. Багато інцидентів з феєрверками можна уникнути, просто дотримуючись цього правила, не в останню чергу тому, що існує великий ринок дешевих феєрверків, які часто не відповідають необхідним стандартам і, що несподівано, не спрацьовують, як очікувалося.

Коли справа доходить до їх підпалювання, не забудьте одягнути окуляри. Це не означає, що потрібно одягати звичайні окуляри або намагатися закрити обличчя капелюхом і шарфом. Лінзи з полікарбонату, доступні в більшості будівельних супермаркетів, потрібні, якщо ви хочете повністю захистити свої очі (ви можете носити їх поверх своїх окулярів).

Потім переконайтеся, що ви тримаєте феєрверк на відстані витягнутої руки, перш ніж запалювати його за допомогою спеціально розробленого конуса та відійти від нього – не менше п'яти-восьми метрів для садових феєрверків і двадцяти п'яти метрів для демонстраційних феєрверків (примітка: ви ніколи не захочете переплутати ці два види). Переконайтеся, що ви знаєте, що купуєте, та уважно прочитали етикетку на пакуванні перед використанням. Якщо феєрверк не вибухнув, не повертайтеся до нього – у нього може бути пошкоджений запобіжник і він може вибухнути будь-якої миті. Ви вже знаєте, що вони небезпечні.

фільтр за автором:
Поплавець Олена Володимирівна
Поплавець Олена Володимирівна

Тест Амслера: перевірка на макулодистрофію - 14.05.2021

Поплавець Олена Володимирівна
Поплавець Олена Володимирівна

Коли можна повертатися до спорту після операції на очах - 13.05.2021

Домашенко (Гетьман) Марина Валеріївна
Домашенко (Гетьман) Марина Валеріївна

Нові мультисенсорні технології, основані на нейрології, щоб до... - 12.05.2021

Бурдига Олена Миколаївна
Бурдига Олена Миколаївна

Ретинобластома – непомітний ворог дитячих очей - 09.04.2021

Цаберяба Ганна Володимирівна
Цаберяба Ганна Володимирівна

Поради щодо здоров’я очей - 06.04.2021

Прохвачова Олена Станіславівна
Прохвачова Олена Станіславівна

Темніє в очах: про що сигналізує організм - 05.03.2021

1 2 3 4 ... 32