044 364 10 01

Телефонуйте нам!

Телефонуйте нам! гаряча лінія

044 364 10 01
Ми лікуємо
Підписка на новини

Запитання до спеціаліста

Сухість в очах після видалення катаракти. Що з нею робити?

До вашої уваги продовження серії відео про найактуальніші питання від наших пацієнтів.

Катаракта – одне з захворювань ока, що оперується найчастіше та водночас найбільш успішно. Сьогодні видалення катаракти – це малоінвазивне втручання без розтинів і швів. Період відновлення комфортний для пацієнта та майже не потребує зміни образу життя.

Інколи після операції пацієнт може зіткнутися з певними дискомфортними відчуттями, наприклад сухістю очей. Такі труднощі після хірургічного втручання є допустимими та при правильному догляді достатньо швидко усуваються. Вони є нормальним явищем, якого не треба боятися, а лише розуміти анатомію ока, оптимізувати гідробаланс і досягнути комфортного стану.

Найбільший строк дискомфорту, що відчувають наші пацієнти – 3 місяці, але в більшості випадків сухість ока завершується раніше. Це зумовлено тим, що після операції око виділяє менше сльози та йому треба допомогти спеціальними краплями. Якщо ваше око було с ознаками сухості ще до хірургічного втручання, то дискомфорт посилиться, але це також можна відрегулювати завдяки краплям або спеціальним процедурам у нашій клініці.

Більш детально дивіться у нашому відео:

Ви в надійних руках наших спеціалістів, звертайтеся!