044 364 10 01

Телефонуйте нам!

Телефонуйте нам! гаряча лінія

044 364 10 01
Ми лікуємо
Підписка на новини

Запитання до спеціаліста

Українська офтальмологія в нових реаліях

Вже більше ніж 30 років тому Україна здобула незалежність, яка торкнулася всіх галузей, включаючи медицину. Звичайно, у спадщину ми отримали радянські установи та обладнання того зразка, але технічну частину при доброму фінансуванні завжди можна замінити. А ось що робити з ментальністю? З уявленням людей про медицину як про довгі черги, бюрократію з документами, незадоволений персонал і сумнівну якість лікування?

На жаль, ще й досі у наших державних медустановах пацієнти мають сплачувати за витратні матеріали, робити «добровільні внески». Проте система потроху змінюється, Україна перебуває на шляху до міжнародних медичних стандартів, а найголовніше, до якісного й чесного фінансування медицини та сплати податків, що у відповідному відсотку йдуть на покращення охорони здоров’я українців.

За роки незалежності стереотипи наших громадян змінилися, приватні клініки продовжують завойовувати все більшу довіру та авторитет. Чистота й охайність, повага, кваліфікований персонал та європейське обладнання чітко відрізняють клініки приватного типу. Ціна на лікування встановлюється згідно з нормами праці, переплати за дизайн приміщення або відношення персоналу до пацієнтів немає. Бо це більше не є розкіш – це є норма.

І це слушно. Приватна медицина розвивається, удосконалюється та міцно стає на ноги. Вона знає, куди йти та що робити! Приватні клініки пропонують сучасний стиль роботи, високий рівень медичного обслуговування та широкий вибір фахівців.

У всіх розвинених країнах державна та приватна медицина існують і розвиваються поруч, це дає можливість здорової конкуренції в умовах страхової медицини, а отже, розвитку та надання реальної безоплатної допомоги незахищеним групам населення.

Приватні клініки розвиваються на базі впровадження нових технологій, з одного боку, й тверезої оцінки своїх фінансових можливостей, з іншого, пропонуючи ринку унікальний продукт.

Яскравим прикладом є офтальмологія – одна з найбільш витратних областей медицини, що потребує висококласного обладнання та висококваліфікованих спеціалістів. В Україні діють як офтальмологічні мережі клінік, так і унікальні центри.

Мережа клінік пропонує швидшу та доступнішу кваліфіковану допомогу, локально зручну для пацієнта, надаючи стандартні та одночасно якісні послуги. Єдина клініка зосереджена на наданні послуг з високим рівнем специфічності й унікальності, впроваджуючи передові технології та об’єднуючи кращих фахівців в одному місці. Така клініка неминуче стає не лише потужною клінічною базою, а й науковим центром розробки власних, інноваційних, унікальних методів лікування, як це зробила клініка «АЙЛАЗ».

За 20 років своєї роботи клініка «АЙЛАЗ» привнесла в Україну чимало революційних офтальмологічних технологій:

  • застосування хвильових технологій у лазерній корекції зору для досягнення максимально високої якості зору;
  • ортокератологію від компанії Paragon (перші нічні лінзи в Україні) – корекція зору уві сні, що зупиняє прогрес короткозорості у дітей;
  • крос-лінкінг – лікування кератоконуса методом ультрафіолетового зрощення рогівки (кератоконус – захворювання, що раніше лікувалося лише пересадкою рогівки);
  • імплантацію внутрішньоочних контактних лінз для пацієнтів з високими ступенями порушення оптики очей;
  • впровадження нової хірургічної технології – лікування дистрофії рогівки Фукса.

Ці технології раніше не застосовувалися в Україні.

Важливо зазначити, що перелічені інновації з’явилися в Україні лише через кілька років після того, як вони стали доступними у світі. Україна є дійсно розвиненою та передовою державою, з креативними й цілеспрямованими людьми, про яких знає весь світ. Ми вистояли під час російського вторгнення, продовжуємо лікувати під час повітряних тривог і ще більше досягнень чекає на нас після Перемоги.

Слава Україні, слава Героям! Розвитку та сил незалежній українській офтальмології!