044 364 10 01

Телефонуйте нам!

Телефонуйте нам! гаряча лінія

044 364 10 01

Офтальмологія в Києві під час війни

03.05.2022

Руйнівна війна, що розгорнулася на території України з російськими окупантами, виявилася складним випробуванням для медичного бізнесу. Багато приватних клінік, зокрема в столиці України, не витримали небезпек війни та згорнули свою діяльність або переїхали у західні області країни.

Офтальмологічна клініка «АЙЛАЗ», що знаходиться у м. Києві (біля ст. метро «Почайна»), від самого початку війни, всупереч всім складнощам і небезпекам, не припиняла своєї роботи, проводила діагностику зору та його лікування всім пацієнтам, хто потребував офтальмологічної допомоги. Допомога надавалася як захисникам України зі ЗСУ та київської тероборони, так і простим громадянам.

Частина спеціалістів «АЙЛАЗу» мобілізувалися та виконують відповідальну місію захисту України в лавах ЗСУ та тероборони. Попри це, команда клініки зробила все можливе та неможливе, щоб зараз, під час війни, українська офтальмологія продовжувала працювати заради збереження та покращення зору своїх пацієнтів.

У клініці проводяться всі види діагностики та лікування очних хвороб. Операцію катаракти та лазерної корекції зору можна зробити у день обстеження. Для військовослужбовців та учасників тероборони лазерна корекція зору проводиться зі знижкою 20% на всі рівні складності.

Команда клініки наближає Перемогу України, роблячи для цього все необхідне. «АЙЛАЗ» вірить у ЗСУ та працює на своєму робочому місці!