044 364 10 01

Телефонуйте нам!

Телефонуйте нам! гаряча лінія

044 364 10 01
Ми лікуємо
Запитання до спеціаліста

Оптика

«АЙЛАЗ-Оптика» на Петрівці

Ми допоможемо зробити ваш зір краще – на всі відстані, будь-якій людині, будь-якого віку!

Перш за все, «АЙЛАЗ-Оптика» команда професіоналів і креативних людей. Лікар-офтальмолог якісно проведе діагностику зору, використовуючи високоточне обладнання виявить проблему, випише рецепт і дасть необхідні рекомендації. Оптик-консультант грамотно підбере оправу, яка підкреслить ваш стиль або оновить імідж. Майстер завершить процес і окуляри будуть готові... щоб красуватися на вашому обличчі!

Ми також займаємося контактною корекцією зору. Вам не подобається в окулярах? Ви відчуваєте, що вони заважають займатися спортом, або дуже важкі, тиснуть на ніс і сильно обмежують «бічний» зір?.. Виходячи з потреб в роботі та хобі, ми підберемо вам лінзи нового покоління, що рятують від усіх цих обмежень.

У нас в Києві є не тільки окуляри для корекції зору і м’які контактні лінзи, але і великий вибір якісних і доступних сонцезахисних окулярів. Ви можете замовити у нас окуляри для компютера, прогресивні, «офісні» окуляри, рідери. Є навіть коригувальні окуляри для плавання і для лижного спорту! Наші окуляри – брендові та стильні.

Ми вміємо класно підбирати оправи, ми знаємо основи антропометрії людини, враховуємо індивідуальні особливості кожного і не обмежуємося правилом: «квадратному обличчю – круглі окуляри». Якщо вам стало нудно в старих окулярах, якщо вам подобається бачити яскраво та чітко, тоді відвідайте нашу оптику на Петрівці, і ми зуміємо змінити ваш образ за кілька хвилин! У наших оптиках в Києві ми проведемо вам діагностику та корекцію зору.

А ще ми займаємося апаратним лікуванням з дітьми та дорослими, робота яких повязана з підвищеним зоровим навантаженням. Ми виліковуємо дефекти, допомагаємо відновлювати «природні» можливості очей, зняти напругу, натренувати та привести в тонус «тендітні» мязи акомодації.

Ми завжди «тримаємо ніс за вітром» активно відвідуємо семінари та майстер-класи, що дозволяє нам розбиратися в тонкощах офтальмології та оптометрії, а складні терміни пояснювати простими словами. При цьому наші оптики в центрі Києва та на лівому березі надають професійний підхід до діагностики зору, до підбору лінз і окулярів.

Ми любимо свою роботу та любимо клієнтів, а ще більше любимо задоволених клієнтів, тому ми готові шукати індивідуальний підхід до кожного, знаходити оптимальне рішення, безперервно вдосконалюватися, взагалі, завжди готові бути на гребені хвилі разом з вами!)

Приходьте до нас! Ми робимо зір краще – перевірено!

«АЙЛАЗ-Оптика» – центр твоєї індивідуальної корекції.

Координати оптики на Петрівці

Координати оптики на Петрівці

Україна, м. Київ
просп. С. Бандери, 17/1 (ст. метро «Почайна» - колишня «Петрівка», в 12 хв. ходи від метро), 1-ий поверх (зліва).
Розклад роботи: понеділок-п'ятниця – з 9.00 до 19.00, субота – з 9.00 до 18.00.
Тел.: (067) 231 63 63
[email protected]

Як дістатися від м. «Почайна»:

Map

Лінзи для дальтоніків

Лінзи для дальтоніків

У медичному центрі «АЙЛАЗ» з'явилася можливість підібрати лінзи для окулярів та м'які контактні лінзи, що коригують кольоросприйняття.

Такі лінзи розроблені для дальтоніків – людей, які неправильно сприймають кольори.

Порушення кольоросприйняття може істотно впливати на безпеку в поведінці людини (наприклад, при водінні автомобіля, для пілотів, спортсменів) або обмежувати професійну діяльність.

До останнього часу медицина не могла запропонувати методу корекції та лікування дальтонізму.

Австралійська компанія Gelflex Lab. спільно з німецькою компанією ZEISS розробили спеціальні лінзи, що успішно застосовуються у всьому світі протягом близько 5 років. Тисячі людей, які страждають на дальтонізм, змогли оцінити всю повноту фарб світу, використовуючи ці лінзи.

Лінзи влаштовані за принципом використання фільтрів для відсікання перехідних кольорів і посилення червоного та зеленого.

Сьогодні ці лінзи доступні і в Україні в клініці «АЙЛАЗ».

Ви можете пройти тест на правильність кольоросприйняття.

Підбір лінз простий і здійснюється в оптиці клініки «АЙЛАЗ».

Чекаємо на ваші дзвінки за тел. (044) 364 10 01 і (067) 231 63 63.

Окуляри

Окуляри – найдавніший вид корекції зору.

Незважаючи на розвиток технологій та альтернативи, що з'явилися у вигляді контактних лінз, лазерної корекції та інших рефракційних втручань, окуляри залишаються популярним видом корекції.

Сучасні технології в оптиці дозволили отримати високу якість лінз, запропонувати різні матеріали оптичних лінз.

Багато відомих дизайнерських компаній, брендів зі світовим ім'ям, працюють над створенням зручних і красивих оправ, що можуть стати деталлю вашого туалету, підкреслити ваш стиль і підтримати ваш імідж.

Наша оптика гідно представляє останні технологічні досягнення в області окулярної оптики.

Ми представляємо великий асортимент окулярів від різних виробників і дизайнерів.

Наші фахівці добре знають специфіку лінз, оправ і окулярів.

Ми допоможемо вибрати вам саме ті окуляри, що ви шукаєте та в яких ви будете себе почувати максимально комфортно і виглядати красиво!

Оптичні лінзи

Оптичні лінзи

Лінзи можуть бути як мінеральними (скляними), так і органічними (пластиковими).

Скляні (мінеральні) лінзи мають більш низьку ціну і стійкі до появи подряпин. Однак скляні більш травмонебезпечні та можуть серйозно травмувати око в разі їх пошкодження.

Найбільш сучасними з точки зору технологій, легкими, безпечними та комфортними можна вважати пластикові лінзи для окулярів.

Їх переваги:

 • легше очкових лінз з мінерального скла;
 • більш стійкі до ударних навантажень;
 • можуть бути пофарбовані в будь-який колір і відтінок;
 • поглинають ультрафіолетове світло, захищаючи очі від шкідливого ультрафіолетового випромінювання.

В «АЙЛАЗ-Оптиці» ми пропонуємо лінзи від кращих світових виробників: Seiko, Hoya, Essilor, R+H і Dagas.

Для поліпшення властивостей органічних лінз на їх поверхню наносять спеціальні покриття. Залежно від виконуваних ними функцій покриття підрозділяються на наступні види:

 • такі, що зміцнюють;
 • такі, що просвітлюють;
 • такі, що відштовхують воду та бруд.

Покриття, що зміцнюють

Оптичні пластмаси, з яких виготовляють органічні лінзи, набагато м’якші за мінеральне скло. Тому на поверхні органічних лінз без покриття, що зміцнює, легко утворюються подряпини, через які органічні лінзи швидко втрачають свої оптичні властивості.

В даний час покрияття, що зміцнюють, частіше застосовуються як складова частина багатофункціонального покриття лінз у вигляді окремого шару.

Покриття, що просвітлюють

Віддзеркалення світла на межі лінза-повітря не тільки зменшує кількість світла, що сягнуло очей, але і призводить до появи помилкових зображень і гало навколо яскравих джерел світла. Все це в цілому знижує контраст зображення і погіршує зоровий комфорт. Крім того, відблиски на поверхні лінз заважають співрозмовнику бачити очі людини за лінзами, погіршують зовнішній вигляд користувача окулярами. Для ефективного зменшення відбиття світла в усьому видимому діапазоні світла застосовуються багатошарові покриття, що просвітлюють (з числом шарів від 3 до 7 і більше). Завдяки таким покриттям, що просвітлюють, відбиття світла від лінзи може бути зменшено до 1% і нижче.

Залишкові відображення світла від поверхні лінзи з покриттям (залишковий рефлекс) залежить від кількості та якості шарів і має для кожного фірмового покриття свій характерний колір. Високоякісні покриття, що просвітлюють, мають слабкий залишковий рефлекс нейтральних тонів. 

Завдяки нанесенню на лінзу покрияття, що просвітлює, до очей надходить більше світла, що сприяє підвищенню чіткості, підвищується контраст зображення, поліпшується зоровий комфорт.

Покриття, що відштовхують воду та бруд

ochki-08_01

Ці покриття перешкоджають прилипанню бруду до поверхні лінзи, краплі води просто скочуються з поверхні, а не висихають, залишаючи бруд. Гідрофобні властивості поверхня набуває в результаті нанесення надтонкого шару спеціальних речовин, що не впливає на ефект просвітлення. Лінзи з гідрофобними покриттями не тільки більш стійкі до забруднення, але і легше очищаються від води і бруду.

 

Багатофункціональні покриття

ochki-06_01

Багатофункціональними покриттями називають покриття, що володіють усіма розглянутими вище властивостями. Тобто вони захищають лінзу від подряпин, зменшують відбиття світла від поверхні лінзи та надають їй властивості відштовхувати воду та бруд.

Останні новинки в цій галузі пов’язані з наданням верхньому шару властивості зменшувати електростатичний заряд поверхні. В результаті цього до лінзи менше притягуються частинки, що забруднюють. 

Останні розробки в області оптичних властивостей лінз – асферичні лінзи.

ochki-11_01

Асферичні лінзи більш тонкі, легкі, плоскі, що дозволяє ставити їх в витончені оправи. Важливо й те, що розміри очей при носінні таких лінз не спотворюються при погляді з боку. Такі лінзи особливо підійдуть тим, у кого висока діоптрійність окулярів.

Лінзи асферичного дизайну мають і ряд інших переваг:

 • покращують якість зору в периферійній зоні лінз;
 • забезпечують більш природне зображення предметів, що спостерігаються;
 • мають більш широке поле чіткого зору;
 • забезпечують більш привабливий вигляд готових окулярів.

Зробити зір більш комфортним в літню пору допоможуть тоновані, фотохромні та поляризаційні лінзи. Вони надійно захищають сітківку очей від надмірної дії ультрафіолетового випромінювання.

Тоновані лінзи виконують цілий ряд функцій: легкі тонування надають зору комфортність у звичайних умовах; сонцезахисні лінзи підсилюють контрастність і захищають від дратівливих відблисків і небезпечних УФ-променів. 

Існує також градієнтне фарбування лінзи. Це привабливе поєднання дизайну та функціональності. В цьому випадку лінза є найбільш темною у верхній частині, там, де її пронизують яскраві сонячні промені.

ochki-04_02

Фотохромні лінзи для окулярів здатні одночасно коригувати зір і, коли це необхідно, захищати очі від ультрафіолету. Часто такі лінзи називають також «хамелеонами».

Можливості фотохромної оптики:

 

 • одна і та ж пара окулярів може використовуватися і в приміщенні, і на сонці;
 • надійно захищають від яскравого сонця та ультрафіолетового випромінювання;
 • бувають як мінеральними, так і органічними;
 • забезпечують захист від ультрафіолетового випромінювання при будь-якому рівні затемнення.

ochki-10_03

Фотохромні лінзи «ColorMatic Extra» і «ColorMatic Contrast» виробництва концерну «Rodenstock». Слід зазначити, що ці лінзи виробляються за технологією полімеризації в масі, яка забезпечує рівномірний розподіл органічного фотохромного пігменту по всьому об’єму очкової лінзи. Ось чому термін служби цих лінз значно більше, а фотохромні властивості зберігаються навіть при утворенні глибоких подряпин на поверхні.

 

Якісні сонцезахисні окуляри відрізають промені УФ-діапазону. Виробники окулярів часто вказують на спеціальній наклейці межу повного обрізання небезпечного випромінювання в нанометрах. Якщо межа повного поглинання УФ-випромінювань вище 350 нм, то цього цілком достатньо для ефективного запобігання очей.

ochki-05_04

Фільтри сонцезахисних окулярів розподіляються на категорії від 0 до 4-х. Призначення лінзи, що відповідає силі фільтра, може бути позначено на завушнику після символу «CE».

Чим вище категорія, тим лінзи темніші:

 • 0 – легкий фільтр зі слабким світлозахистом;
 • 1 і 2 – середній фільтр для європейських територій;
 • 3 – темний фільтр для тропіків, гір або відпочинку на воді;
 • 4 – дуже темний фільтр для екстремальних умов, наприклад для льодовиків.

 

Слід знати, що категорія «4» завжди означає, що в цих сонцезахисних окулярах не можна водити машину через занадто сильне затемнення.

ochki01_01

Вважається, що найкраще захищають очі від яскравого сонця лінзи коричневих і сірих відтінків. Однак, ви можете вибрати окуляри й інших кольорів. Наприклад: жовті лінзи покращують видимість в похмурі дні, збільшуючи контрастність шляхом фільтрування фонового синього не сфокусованого кольору. Такі окуляри можуть стати в нагоді мисливцям, льотчикам, тенісистам, а також автомобілістам в негоду, рано вранці або при тумані на дорогах.

Прогресивні лінзи – корекція вікової далекозорості 

Спеціальні прогресивні лінзи дозволяють бачити добре на будь-якій відстані людям, у яких з’явилася пресбіопія.

ochki-12_02

Це лінзи з плавним переходом оптичної сили для різних відстаней. У різних ситуаціях людина просто дивиться через різні зони. Прогресивні лінзи також можуть бути асферичними (витонченими), тонованими, з різними покриттями, органічними (пластиковими), мінеральними (скляними), фотохромними.

На сьогоднішній день прогресивні лінзи – метод корекції, що широко впроваджується.

 

Наші фахівці допоможуть вам вибрати саме ті лінзи, які будуть відповідати вашим вимогам та забезпечать максимальний комфорт.

Вибір оправи

Вибір оправи

Вибір оправи – дуже відповідальна частина виготовлення окулярів.

Адже оправа повинна бути комфортною, легкою, міцною, відповідати призначенню (близь, далечінь), обраною для корекції зору та прикрашати свого господаря.

АЙЛАЗ-Оптика має дуже великий асортимент оправ, що відповідає будь-яким вимогам дизайну і з широким діапазоном цін.

Ми зможемо запропонувати вам як металеві, так і пластикові та ацетатні оправи, з різними кріпленнями заушників і фіксаторів.

Ми допоможемо вибрати для вас оправу відповідно до ваших вимог серед таких марок, як: Furla, Givenchy, Missoni, Bikkembergs, Blumarine, Lozza, Christian Lacroix, Lina Latini, Hackett, Ted Baker і багато інших.

Наші фахівці прекрасно знають тренди, історію компаній та їх особливості.

Ми із задоволенням допоможемо вам вибрати ті окуляри, про які ви мрієте.

Покупка стане для вас цікавим заходом, а вибрані окуляри будуть радувати і прикрашати вас!

Рідери

Рідери дуже зручно брати з собою – вони не товщі за піряну ручку!

Дитячі оправи

Нова колекція дитячих оправ – в АЙЛАЗ-Оптиці!

 

Шановні відвідувачі клініки АЙЛАЗ, пропонуємо вашій увазі нову колекцію оправ для дітей.

Окуляри для спорту

Окуляри для спорту

Не всі пацієнти, що мають короткозорість або далекозорість, виконали лазерну корекцію і позбулися окулярів.

Відомо, що окуляри створюють певні складності для занять спортом і екстремальними захопленнями.

Для таких пацієнтів ми пропонуємо окуляри для плавання та окуляри для лижного спорту.

Ведіть активний спосіб життя і будьте впевнені в своєму зорі.

 

АЙЛАЗ пропонує окуляри для плавання та окуляри для лиж.

Окуляри для плавання з корекцією

Окуляри для плавання з корекцією

Корекція можлива від -1.0 діоптрії до -8.0 діоптрій з кроком в 0.5 діоптрій.

Підбір окулярів – індивідуальний, відповідно до оптичної сили ваших очей.

Тепер під час плавання вам не треба ризикувати і плавати в м’яких лінзах.

Просто надягніть свої нові окуляри для плавання з корекцією та отримуйте задоволення від чудового зору під час плавання!

Плавайте на здоров’я та без жодного ризику!

Детальна інформація за телефоном (067) 231 62 22.

Окуляри для лиж з корекцією

Окуляри для лиж з корекцією

Попереду новорічні канікули і багато хто з вас хотіли б провести їх активно, катаючись на лижах.

Клініка АЙЛАЗ пропонує просте рішення для тих, хто ще з якихось причин не зробив лазерну корекцію зору.

«Користуюся вставкою окулярами для лиж. Дуже зручно. У мене вона вже 3 роки (одна і та ж). Якщо протягом дня через погоду доводиться міняти окуляри, просто вставляю вставку і добре бачу. Рекомендую !! Дуже просто».

Універсальна вставка-оправа для будь-яких форм і розмірів лижних очок. Міцний, легкий і дуже гнучкий пластик дозволить вставити оправу в лижні окуляри практично будь-якої форми і розміру. В оправу можна вставити скло з будь-якого рецепту, і ось ви маєте 100% зір на схилі гори!

Ми дбаємо про ваш комфорт, не відмовляйте собі в улюбленому відпочинку, будьте вільні та впевнені в собі.

 

Вартість такої вставки-оправи – 1200 грн.

Сонцезахисні окуляри

Сонцезахисні окуляри

Сонцезахисні окуляри – це не тільки красивий і модний аксесуар, що доповнює ваш образ, але і необхідна річ при яскравому сонячному світлі для захисту ваших очей.

Тільки якісні сонцезахисні окуляри виконують цю важливу функцію.

Особливо важливим є захист очей від ультрафіолету після лазерної корекції.

Саме тому клініка АЙЛАЗ пропонує тільки якісні сонцезахисні окуляри, що гарантують повноцінний захист для очей.

Якісні сонцезахисні окуляри

Якісні сонцезахисні окуляри відрізають промені УФ-діапазону. Виробники окулярів часто вказують на спеціальній наклейці межу повного обрізання небезпечного випромінювання в нанометрах. Якщо межа повного поглинання УФ-випромінювань вище 350 нм, то цього цілком достатньо для ефективного захисту очей.

Фільтри сонцезахисних окулярів діляться на категорії від 0 до 4-х. Призначення лінзи, що відповідає силі фільтра, може бути позначено на завушнику після символу «CE».

Чим вище категорія, тим лінзи темніші:

 • 0 – легкий фільтр зі слабким світлозахистом;
 • 1 і 2 – середній фільтр для європейських територій;
 • 3 – темний фільтр для тропіків, гір або відпочинку на воді;
 • 4 – дуже темний фільтр для екстремальних умов, наприклад, для льодовиків.

 

Слід знати, що категорія «4» завжди означає, що в цих сонцезахисних окулярах не можна водити машину через занадто сильне затемнення.

ochki01_02

Вважається, що найкраще захищають очі від яскравого сонця лінзи коричневих і сірих відтінків.

Однак, ви можете вибрати окуляри й інших кольорів.

Наприклад, жовті лінзи покращують видимість в похмурі дні, збільшуючи контрастність шляхом фільтрування фонового синього не сфокусованого кольору. Такі окуляри можуть стати в нагоді мисливцям, льотчикам, тенісистам, автомобілістам в негоду, рано вранці, а також при тумані на дорогах.

Найбільш міцні пластикові лінзи зроблені з полікарбонату. Їх в прямому розумінні слова не розбити молотком! Полікарбонат є термопластичнм синтетичним матеріалом, який вдало поєднує цілий ряд виняткових якостей, таких як механічна міцність і еластичність, прозорість і оптична однорідність, довговічність і низька питома вага.

Міцність дозволяє рекомендувати ці лінзи дітям і в тих ситуаціях, де пред’являються особливі вимоги до безпеки окулярів.

Крім того, полікарбонат повністю відрізає ультрафіолетове випромінювання у видимому діапазоні.

Звичайно, для користувачів сонцезахисних окулярів важливі дизайн і комфортність.

Саме тому ми вибрали сонцезахисні окуляри від кращих світових виробників, що забезпечують одночасно унікальний дизайн, інноваційні технології виробництва та пропонують цікаві деталі, які часто є візитною карткою компанії.

Ми пропонуємо вам сонцезахисні окуляри від провідних виробників сонцезахисних окулярів DERIGO, Safilo і Rodetstock.

Ви зможете вибрати окуляри за своїм смаком серед таких марок, як: Police, Sting, Porsche Design, Escada, Furla, Givenchy, Missoni, Bikkembergs, Blumarine, Lozza, HIS, Christian Lacroix і багато інших.

Наші фахівці прекрасно знають тренди, історію компаній, їх сильні сторони і особливості дизайну.

Ми із задоволенням допоможемо вам вибрати ті окуляри, про які ви мрієте.

І покупка стане для вас цікавим заходом, а вибрані окуляри будуть радувати та прикрашати вас все літо!

 

Деякі варіанти сонячних окулярів і деякі варіанти оправ ви можете подивитися в галереї внизу цієї сторінки. Ви також можете прийти до нас в офіс, щоб познайомитися краще з цією або будь-якою іншою оправою.

Компанії оптичних лінз

Компанії оптичних лінз

Компанії оптичних лінз

Nikon

Nikon – японська корпорація, заснована в 1917 році, здобула світову популярність завдяки виробництву фотоапаратів, біноклів, мікроскопів, вимірювальних і геодезичних приладів. Компанія Nikon почала виробляти лінзи в 1950 році та на сьогоднішній день є одним з провідних виробників оптичних лінз в світі.

В асортименті лінз Nikon представлені 22 види, що розділені на три групи:

 • CLASSIC – ця група представлена матеріалом із середнім показником заломлення від 1,5 до 1,56, лінзи випускаються в сферичному та асферичному дизайні. Асферичний дизайн дозволяє зменшити викривлення предметів в крайовій зоні, а також уникнути явища збільшення або зменшення очей і обличчя;
 • MOVING – ця група представлена лінзами з матеріалу полікарбонат, який має високий показник заломлення – 1,59, і унікальну ударостійкість. Ці лінзи випускаються в сферичному та асферичному дизайні. Лінзи групи Moving рекомендуються для пацієнтів з високими ступенями короткозорості та далекозорості, а також для тих, хто надає перевагу оправам на волосіні або гвинтах;
 • ZEN – ця група представлена лінзами з матеріалу з дуже високим показником – 1,67 і найвищим в світі – 1,74. Випускається тільки в асферичному дизайні. Настільки високий показник заломлення дозволяє виготовити тонкі лінзи і при цьому з максимально високими оптичними властивостями. Спеціально розроблена для людей, які потребують корекції зору від 4,0 дптр. і вище, і пред’являють особливі вимоги до товщини та ваги лінз в оправі.

Rodenstock

Лідерство в світі по виробництву оптичної лінзи займає концерн Rodenstock.

Величезні інвестиції в наукові дослідження з розробки нових оптичних технологій дали свої результати.

Це єдина в світі компанія, яка виробляє і лінзи та оправи з моменту свого заснування понад 125 років.

Оптичні лінзи Rodenstock промарковані знаком фірмової торгової марки – оригінальним логотипом «R». За його наявності ви можете переконатися в достовірності лінз. Категорії однофокальних лінз: Rodenstock Perfection – для перфекціоністів; Rodenstock Excellence – для знавців; Rodenstock Superior – для цінителів якості.

Dagas

Оптичні полімерні лінзи торгової марки Dagas виготовляються в Південній Кореї концерном DAEMYUNG OPTICAL CO Ltd. з полімерних заготовок японського виробництва.

Лінзи поставляються в країни Європи, США, Японії.

Ці лінзи виготовляються на заводах із застосуванням ексклюзивних технологій відповідно до вимог світових стандартів.

В асортименті представлені сферичні, асферичні та астигматичні лінзи, що мають високий індекс заломлення, двостороннє багатошарове покриття, захист від ультрафіолетового випромінювання UV-400.

Також представлена полімерна фотохромна лінза з двостороннім багатошаровим покриттям.

Головною гідністю оптичних лінз Дагас є висока якість і доступна ціна для споживача. Найкраще співвідношення ціна-якість роблять ці лінзи популярними й такими, що активно продаються. 

Наші фахівці добре знають специфіку оптичних лінз і допоможуть вибрати вам саме ті лінзи, що максимально проявлять свої переваги та сильні риси саме у вашому випадку.

Лінзи Seiko

Лінзи Seiko

Лінзи Nikon

NIKON (виробник Японія)

NIKON Moving 1,59

Сферична монофокальна лінза:

 • матеріал – полікарбонат, ударостійкі;
 • тонкі, дуже легкі та плоскі;
 • 100% захист UVB і UVA;
 • рекомендовані в оправи на гвинтах.

NICON Moving AS 1,59

Асферична монофокальна лінза:

 • матеріал – полікарбонат, ударостійкі;
 • тонкі, дуже легкі та більш плоскі;
 • 100% захист UVB і UVA;
 • рекомендовані в оправи на гвинтах;
 • немає ефекту збільшення очей.

NIKON Classic 1,5

Сферична монофокальна лінза:

 • рекомендовано для оправ в повному окулярі та оправ на волосині;
 • високі оптичні властивості.

 

NIKON Classic 1,6

Сферична монофокальна лінза:

 • тонка, легка, тому що має високий індекс заломлення 1,6;
 • рекомендовано для всіх видів оправ;
 • 100% захист UVB-UVA.

NIKON Moving 1,59

Сферична монофокальна лінза:

 • матеріал - полікарбонат, ударостійкі;
 • тонкі, дуже легкі та плоскі;
 • 100% захист UVB і UVA;
 • рекомендовані в оправи на гвинтах.

NICON Moving AS 1,59

Асферична монофокальна лінза:

 • матеріал – полікарбонат, ударостійкі;
 • тонкі, дуже легкі та більш плоскі;
 • 100% захист UVB і UVA;
 • рекомендовані в оправи на гвинтах;
 • немає ефекту збільшення очей.

NICON Zen AS 1,67

Асферична монофокальна лінза:

 • високий індекс заломлення 1,67;
 • дуже легка, тонка та плоска лінза;
 • немає ефекту збільшення очей;
 • 100% захист UVB-UVA;
 • рекомендовані для всіх видів оправ.

NICON Zen AS 1,74

Асферична монофокальна лінза:

 

 • найвищий індекс заломлення 1,74;
 • дуже легка, тонка та плоска лінза;
 • немає ефекту збільшення очей;
 • 100% захист UVB-UVA;
 • рекомендовані для всіх видів оправ.

Лінзи Hoya

Лінзи Hoya

Лінзи Rodenstock:

PUNKTULIT 1,5

Однофокальні полімерні лінзи:

 • мають високі оптичні властивості;
 • 100% захист від UV (до 350 nm);
 • лінзи можна тонувати;
 • лінза не має покриття антивідблиску, тому не рекомендовано використовувати при роботі за комп’ютером і водінні автомобіля;
 • рекомендовано встановлювати в оправи з повним окуляром і з невеликими діоптріями;
 • на 40-50% легше за мінеральні лінзи.

PERFALIT 1,5

Однофокальні полімерні марочні лінзи, з покриттям антивідблиску:

 • мають високі оптичні властивості;
 • 100% захист від UV (до 350 nm);
 • мають двостороннє багатошарове антиблікове, таке, що відштовхує воду, покриття;
 • рекомендовано встановлювати в оправи з повним окуляром, оправи на гвинтах, в оправи під волосінь і з невеликими діоптріями;
 • рекомендовані для водіння автомобіля, для роботи за комп’ютером;
 • на 40-50% легше за мінеральні лінзи.

COSMOLIT 1,6

Однофокальні асферичні полімерні марочні лінзи, з покриттям антивідблиску:

 • мають хороші оптичні властивості;
 • 100% захист від UV (до 380 nm);
 • більш плоскі та тонкі по краю лінзи;
 • лінза витончена (на 10-15% тонше, ніж Cosmolit 1.5), окуляри виглядають естетичніше;
 • на 50% легше, ніж мінеральні лінзи;
 • рекомендовано встановлювати в оправи з повним окуляром, без обідка на волосині й на гвинтах;
 • також підходять для плюсових рефракцій;
 • рекомендовані для водіння автомобілем, для роботи за комп’ютером.

COSMOLIT 1,67

Однофокальні асферичні полімерні марочні лінзи з покриттям антивідблиску:

 • мають хороші оптичні властивості;
 • 100% захист від UV (до 400 nm);
 • оскільки лінзи витончені й більш плоскі (тонше, ніж Cosmolit 1.6, на 15%), окуляри виглядають не так потужно та естетично;
 • на 60% легше, ніж мінеральні лінзи;
 • рекомендовано встановлювати в оправи з повним окуляром, в оправи без обідка на волосіні і на гвинтах, а також підходять для плюсових рефракцій;
 • рекомендовано для водіння автомобіля, при роботі за комп’ютером.

PERFALIT 1,54 Color Matic (Brown, Grey)

Однофокальні полімерні фотохромні марочні лінзи з покриттям антивідблиску:

 • 100% захист від UV (до 400 nm);
 • швидко затемнюється в сонячну погоду (до 85%), стає світлою в приміщеннях і в похмуру погоду (близько 8%);
 • дозволено користуватися в автомобілі вдень і в нічний час;
 • підсилює контрастність, чіткість зображення, не спотворює сприйняття кольорів;
 • рекомендовано встановлювати в оправи з повним окуляром, гвинтові та волосочні оправи;
 • рекомендовано для роботи за комп’ютером.Вартість окулярів з лінзами Rodenstock: від 1715 грн. до 3480 грн.

Лінзи Dagas

Лінзи Dagas

Лінзи Dagas

DAGAS (виробник Корея)

DAGAS 1.55 AS

Однофокальна полімерна асферична лінза:

 • двостороннє багатошарове антіблікове покриття (забезпечує більше пропускання світла, прибирає небажані відблиски);
 • забезпечує пропускання світла (близько 98,5%);
 • захист від УФ-випромінювання 100%;
 • остаточний рефлекс – зелений;
 • підходить для оправ з повним окуляром.

DAGAS 1.6 AS

Однофокальна асферична полімерна лінза:

 • легка, тонка;
 • якісна передача зображення;
 • двостороннє багатошарове антіблікове покриття (забезпечує більше пропускання світла, прибирає небажані відблиски);
 • двостороннє покриття, що зміцнює (забезпечує стійкість поверхонь до пошкоджень, збільшує термін служби лінз);
 • двосторонне водовідштовхувальне та антистатичне покриття (оберігає лінзу від забруднення, робить догляд за лінзою простішим);
 • забезпечує більше пропускання світла (близько 99%);
 • покращує зорове сприйняття;
 • захист від УФ-випромінювання 100%;
 • остаточний рефлекс – зелений;
 • підходить для оправ з повним окуляром, оправ на волосіні.

DAGAS 1.67 AS

Однофокальна асферична полімерна лінза:

 • забезпечує більше пропускання світла (близько 99%);
 • легка, тонка, міцна;
 • найбільш якісна передача зображення;
 • природна передача розміру ваших очей за лінзою;
 • двостороннє багатошарове антіблікове покриття (забезпечує більше пропускання світла, прибирає небажані відблиски);
 • двостороннє зміцнююче покриття (забезпечує стійкість поверхонь до пошкоджень, збільшує термін служби лінз);
 • двосторонне водовідштовхувальне та антистатичне покриття (оберігає лінзу від забруднення, робить догляд за лінзою простішим;
 • покращує зорове сприйняття та знижує стомлюваність очей;
 • захист від УФ-випромінювання 100%;
 • остаточний рефлекс – зелений;
 • підходить для оправ з повним окуляром, оправ на волосіні, оправ на гвинтах.

DAGAS 1.74 AS

Однофокальна, полімерна, асферична лінза, плоска:

 • ультралегка, тонка, міцна;
 • найбільш якісна передача зображення;
 • природна передача розміру ваших очей за лінзою;
 • двостороннє багатошарове антіблікове покриття (забезпечує більше пропускання світла, прибирає небажані відблиски);
 • двостороннє зміцнююче покриття (забезпечує стійкість поверхонь до пошкоджень, збільшує термін служби лінз);
 • двосторонне водовідштовхувальне та антистатичне покриття (оберігає лінзу від забруднення, робить догляд за лінзою простішим, забезпечує більше пропускання світла (близько 99%);
 • покращує зорове сприйняття і знижує стомлюваність очей;
 • захист від УФ-випромінювання 100%;
 • остаточний рефлекс – зелений;
 • підходить для оправ з повним окуляром, оправ на волосіні, оправ на гвинтах.

Ramia 1.55 HMC PhotoBrown / PhotoGrey

Однофокальні полімерні сферичні фотохромні лінзи:

 

 • двостороннє багатошарове антіблікове покриття;
 • захист від ультрафіолетового випромінювання;
 • в наявності коричневий і сірий кольори.

Галерея

Записатися на прийом

Вам відправлений СМС з кодом підтвердження запису на приймання.
Звертаємо Вашу увагу, що запис вважається підтвердженим лише після дзвінка реєстратора кол-центру. Будь ласка, дочекайтеся дзвінка реєстратора.