044 364 10 01

Телефонуйте нам!

Телефонуйте нам! гаряча лінія

044 364 10 01
Ми лікуємо
Підписка на новини

Запитання до спеціаліста

Вибираєте оправу для вашої дитини? Зробіть це правильно!

Анатомічні особливості дорослих і дітей сильно відрізняються. Це обов’язково треба враховувати під час вибору дитячої оправи.

Один із найважливіших моментів при підборі оправи для дітей – це правильна посадка окулярів на носі: носова кістка дитини плоска й невисока, формується лише до 12-15 років, тому треба подумати про розподіл ваги оправи на обличчі, щоб не деформувалося перенісся. Окуляри мають бути легкі та зручні.

Металеві оправи мають регульовані носоупори, тому їх можна посадити на будь-який носик.

Оправи з пластику спеціально виготовляють для різних вікових груп, що може забезпечити правильну посадку.

Особливу увагу потрібно приділити довжині завушника, що охоплює дитяче вухо. Окуляри не повинні сповзати вниз і падати з дитини, натискати на скроневу зону та порушувати кровообіг. Для найменших ми можемо запропонувати оправи зі спеціальним фіксатором, що утримують окуляри в правильному положенні навіть у найактивнішої та найрухливішої дитини. Також завушники можуть бути оснащені флексовими шарнірами, що забезпечить хорошу посадку й довговічність окулярів (при знятті окулярів однією рукою – не розбовтаються).

Слід звертати увагу на фронтальну ширину оправи та форму окуляра. У дітей часто зустрічається широке, кругле обличчя та маленька відстань між очима. Це треба враховувати під час виборів оправи.

Якщо порушити рецепт, виписаний лікарем, це може призвести до спотворення зображення, поганої переносності окулярів і навіть відмови дитини користуватися ними.

Форма окуляра для найменших рекомендується кругла, оскільки саме круглий окуляр забезпечить хороше поле огляду, що важливо для активних маленьких користувачів окулярів.

Під час вибору окулярів для ваших дітей зверніть увагу на якість матеріалу, з якого вони виготовлені. Оправа може бути титанова – вона дуже легка, зі сталі або пластику. Основна вимога до матеріалу – міцність, легкість і гіпоалергенність. Звичайно, окуляри повинні радувати й дитину і вас за своїм кольором, дизайном і комфортністю.

Дуже важливим є вибір лінзи, що коригує. Зверніть увагу на полімерні лінзи.

Це матеріал, що має особливу міцність, більш стійкий до ударних навантажень, легше у багато разів у порівнянні з мінеральною (скло)лінзою. Ці лінзи мають спеціальне покриття, яке виконують зміцнювальну, просвітлювальну, водо- та брудовідштовхувальну функції.

Зміцнювальне покриття особливо важливе для окулярів дитини, оскільки довше зберігає поверхню скла гладкою та без подряпин, попри те, що дитина не завжди дотримується правил догляду за склом.

В «АЙЛАЗ-Оптиці» є можливість виготовити окуляри будь-якої складності – біфокальні, прогресивні, оптичні лінзи з високими діоптріями, із призматичними склом і лінзами Франеля (що використовуються при косоокості).

Наші фахівці-офтальмологи допоможуть вам правильно вибрати лінзу та оправу для вашої дитини. Наша оптика оснащена всім необхідним обладнанням.

При замовленні окулярів ми обов’язково перевіримо правильність рецепта, зір вашої дитини, переносність окулярів.

«АЙЛАЗ-Оптика» має для цього всі необхідні ресурси.

Нехай ваша дитина отримує задоволення від гарного зору та зручних окулярів!