044 364 10 01

Телефонуйте нам!

Телефонуйте нам! гаряча лінія

044 364 10 01

«АЙЛАЗ» допомагає у реабілітації Олександра, бійця ЗСУ

04.04.2024

Основний діагноз Олександра МВТ (19.09.2023) – вогнепальне осколкове цервіко-торакальне поранення, що включає сліпе проникного хребетно-спинномозкове поранення на рівні С4 з ушкодженням спинного мозку, переломом дужки та остистого відростка С4 хребця, металевий уламок в спинному мозку, синдром Броун-Секара та сліпе поранення м’яких тканин ділянки лопатки справа.

Погодьтеся, цей перелік дуже вражає та задає нестерпного болю, як і сама війна. Все, що в наших силах – допомагати один одному. Спільними зусиллями нам вдалося зібрати необхідну суму на реабілітацію Олександра. Пацієнт також страждає від лівобічного гемапарезу, парестезій і тазових розладів. Стан після проникного хребетно-спинномозкового поранення, лямінектомії С4, ревізії хребтового каналу та видалення металевого осколка інтрамедулярної локалізації (20.09.23 р.). Пацієнт брав участь у реабілітації протягом 30 днів з 23.01.2024 по 21.02.2024. Він отримав такі послуги:

  • індивідуальні заняття з фізичним терапевтом – 50 годин;
  • індивідуальні заняття з ерготерапевтом – 18 годин;
  • індивідуальні та групові заняття з нейропсихологом – 4 години;
  • індивідуальні та групові заняття з рекреації – 38 годин.

Результати реабілітації відповідають поставленим цілям. Обстеження ФТ показало покращення у таких параметрах, як баланс, швидкість ходьби на короткі та середні дистанції, а також у гнучкості шийного відділу хребта. Результати обстеження ЕТ підтвердили покращення у функціональності верхніх кінцівок і загальну психофізичну готовність.

Рекомендації включають продовження активної реабілітації для поліпшення сили м’язів, функціональності верхніх кінцівок, покращення загальної фізичної підготовки та відновлення функції бігу. Олександр продовжує жити – і це найголовніше! Ми бажаємо йому сили духу та особистих перемог!

Допомагайте реабілітації бійців ЗСУ разом з нами. Ваш внесок у спільні зусилля завжди потрібний.