044 364 10 01

Телефонуйте нам!

Телефонуйте нам! гаряча лінія

044 364 10 01

Золотий важок: офтальмологічне лікування паралічу лицьового нерву в центрі «АЙЛАЗ»

14.12.2019

При паралічі лицьового нерву уражається орбікулярний м’яз ока. Саме він відповідає за правильне функціонування, а точніше, за закриття нашого очного яблука. При його ураженні ми бачимо лагофтальм. Лагофта́льм – офтальмологічне захворювання, неможливість повного закриття повік при паралічі лицьового нерву, вродженої короткості повік або їх рубцевому вивороті.

Це неповне змикання очної щілини та часте моргання є не тільки небезпечною патологією, але являють собою соціальний дискомфорт, несуть невпевненість і неприємні відчуття для пацієнта. Симптоми даного захворювання не припиняються навіть під час сну. Вночі людина все так само засинає з дефектом моргання, що загрожує підсиханням очей і викликає проблеми з рогівкою на тлі сухого ока, її помутніння та інших небажаних наслідків.

Золотий грузик підшивається для того, щоб обважнити повіку та створити певну гравітаційну вагу. Під вагою цього грузика моргательна функція повіки відновлюється. Це повертає оку нормальне функціонування, зволожує рогівку, запобігає іншим захворюванням і надає пацієнтові соціальний комфорт, впевненість в спілкуванні з іншими людьми, сприяє зміні його стилю життя.

Операція проводиться за 20 хвилин, з абсолютною якістю контролю анестезіолога, який використовує місцеву анестезію. Оснащена операційна та ламінарні потоки повітря дозволяють зберігати максимально існуючу на сьогодні стерильність протягом усього хірургічного втручання. До операції проводиться кілька консультацій, а також, в залежності від складності клінічного випадку, призначаються очні краплі.

У підсумку такий вид офтальмологічної пластики є абсолютно безпечним, безболісним і таким, що швидко показує результат. Ми готові розвивати своїх фахівців і можливості клініки «АЙЛАЗ» для того, щоб перевести офтальмологію в Україні на новий рівень, надавши пацієнтам шлях для отримання якісного лікування в нашій країні та за цінами, що є доступнішими, ніж у закордонних центрах.

Пацієнти, яким дана процедура вже була виконана, задоволені своїм результатом і вже діляться першими враженнями про радикальні зміни в своєму житті. Раді брати участь в ваших перемогах, і – тільки вперед!