044 364 10 01

Телефонуйте нам!

Телефонуйте нам! гаряча лінія

044 364 10 01

Нічні лінзи Парагон: свобода від окулярів для вашої дитини

14.12.2019

Офтальмологічна клініка АЙЛАЗ готова запропонувати своїм пацієнтам повний список послуг з корекції зору згідно з вашими перевагами, способом життя та індивідуальними особливостями. Досить часто ми консультуємо батьків, які переживають за комфорт своїх дітей під час використання окулярів. І дійсно, якщо дитина веде досить активний спосіб життя, займається плаванням, волейболом, танцями або будь-якими іншими виду спорту – оправа може нести з собою деякі незручність і дискомфорт.

Вихід є! Завдяки нашій тісній співпраці з компанією Парагон, ми вже протягом 14 років надаємо можливість нічної корекції зору для дітей. Принцип дії лінз полягає у благотворній дії на рогівку під час сну. Впродовж подальшого дня дитина бачить чітко та не потребує оптики. Лінзи можна використати цілий рік!

Лінзи Парагон дуже зручні та легкі у використанні, абсолютно безпечні, не несуть з собою ризиків, а також не мають негативних наслідків в майбутньому. Відгуки наших пацієнтів дають нам абсолютну впевненість в рішенні радити та рекомендувати їх кожній активній дитині з такими патологіями, як короткозорість і астигматизм. Лінзи сертифіковані в Україні, пройшли усі необхідні клінічні дослідження та офіційно дозволені для використання дітям у всьому світі.

Ми підготували відеоматеріал з одним з наших пацієнтів, для того, щоб в легкій і доступній формі пояснити вам усі переваги цього виду поліпшення зору, а також допомогти батькам прийняти правильне рішення. Спілкуйтеся зі своїми дітьми, дізнавайтеся про їх потреби і не нехтуйте здоров’ям. Хороший зір – це завжди впевненість і тільки продуктивний результат в розвитку!

Звертайтеся до нас за консультацією і не соромтеся ставити питання. Наші координатори з радістю проконсультують вас і запишуть на зручний для вас час. Дійте і не втрачайте час!