044 364 10 01

Телефонуйте нам!

Телефонуйте нам! гаряча лінія

044 364 10 01

Сучасне лікування косоокості в Україні

14.12.2019

Гострий розвиток косоокості (частіше травматичної або неврологічної природи) супроводжується двоїнням предметів. У дітей в переважній більшості випадків при розвитку косоокості двоїння не виникає, оскільки зображення від ока, що косить пригнічується корковим відділом зорового аналізатора. Тривале пригнічення зображення призводить до стійкої ситуації зниження зору на оці, що косить, так званої амбліопії (ледаче око).

Окрім косметичного недоліку, вельми тяжкого в психологічному відношенні, косоокість супроводжується серйозним розладом бінокулярних функцій очей.

Як правило, діти не пред'являють скарг при косоокості і завдання батьків вчасно звернутися до лікаря при появі перших, навіть періодичних ознак косоокості.

Незважаючи на удавану простоту постановки діагнозу косоокості, уточнення діагнозу, його причин, виду косоокості, ступеня його прояву, кута відхилення ока, ступеня амбліопії, характеру фіксації ока, потрібен досвід лікаря і відповідне обладнання.

Тактика лікування косоокості залежить від причин її появи і ступеня вираженості симптомів. Дізнайтеся більше про лікування косоокості.