044 364 10 01

Телефонуйте нам!

Телефонуйте нам! гаряча лінія

044 364 10 01
Ми лікуємо
Запитання до спеціаліста

Внутрішньоочні контактні лінзи

За межами можливостей лазерної корекції зору
За межами можливостей лазерної корекції зору

При високих ступенях порушення рефракції або дуже тонкій рогівці лазерну корекцію зору зробити неможливо.

Для корекції зору цих пацієнтів спеціально розроблені та ось уже більш ніж 10 років успішно застосовуються в усьому світі спеціальні факічні лінзи швейцарсько-американської компанії STAAR (що імплантуються без видалення власного кришталика, а додатково до нього), які компанія назвала внутрішньоочними контактними лінзами ICL.

Сьогодні більш ніж 750 000 пацієнтів насолоджуються високим та чітким зором, позбувшись короткозорості до -20.0 Діоптрій, далекозорості до +10.0 Діоптрій і астигматизму до 6.0 Діоптрій за допомогою ICL.

Факічні лінзи ICLце спеціально розроблені лінзи, які виготовлені з запатентованого унікального матеріалу «Colomar» який є сополімером колагену людини і може довічно знаходитися в оці людини, не викликаючи жодних реакцій.

Це перші біосумісні лінзи, які виготовлені з такого близького до тканин людини матеріалу, що їх можна назвати «живими».

Завдяки тому, що лінза дуже тонка та м’яка, вона може бути зігнута і безболісно протягом декількох хвилин введена в око через мікротунель в рогівці.

Введена в тунель внутрішньоочна контактна лінза розправляється і займає положення в рідині ока між природним кришталиком і райдужкою.

ICL працює так само, як і звичайна контактна лінза. Різниця лише в тому, що, розташовуючись всередині ока, вона корегує зір раз і назавжди, є невидимою та не викликає ніяких відчуттів. Лінза імплантується в око довічно, але за необхідності може бути вилучена, не викликаючи ніяких негативних наслідків.

Зір відновлюється практично відразу після операції.

Внутрішньоочні контактні лінзи вперше в Україні почали застосовувати в медичному центрі АІЛАЗ в 2007 році і сьогодні ми маємо найбільший досвід в Україні.

icl062

Головний лікар клініки АЙЛАЗ Ковальов Андрій Іванович в 2006 році пройшов стажування в США та Швейцарії, підтвердив свою хірургічну техніку, отримав досвід проведення імплантацій внутрішньоочних контактних лінз і має міжнародний сертифікат, що рекомендує його як спеціаліста з імплантації ICL.

Медичний центр АЙЛАЗ занесено в Міжнародний реєстр клінік, рекомендованих для проведення операцій з імплантації внутрішньоочних контактних лінз.

Хто підходить для імплантації ICL?

Вирішити питання щодо можливості та доцільності імплантації ICL можете лише Ви з вашим лікарем після детального обстеження Ваших очей.

ICL коригують більшість порушень рефракції: далекозорість до +10.0 Діоптрій, короткозорість до -20.0 Діоптрій і астигматизму до 6.0 Діоптрій.

В 2013 році з’явились нові моделі лінз, які коригують також змішаний астигматизм і гіперметропічний астигматизм.

Тепер стало можливим коригувати БУДЬ-ЯКІ порушення рефракції ока.

Особливо показані ICL тим,  у кого порушення рефракції не можуть бути виправлені шляхом лазерної корекції зору:

 • високі ступені далекозорості, короткозорості та астигматизму;
 • при тонкій рогівці;
 • при синдромі сухого ока;
 • при кератоконусі після терапевтичного зміцнення рогівки;
 • для пацієнтів з широкими зіницями та при підвищеним вимогам до якості нічного зору.

Переваги ICL:

 • ICL можуть коригувати порушення рефракції там, де лазерна корекція не може бути проведена;
 • ICL одночасно коригує як високу ступінь короткозорості та далекозорості, так і астигматизм;
 • ICL забезпечують точну корекцію зору, високу якість зору та стабільний результат;
 • імплантація ICL здійснюється через мікротунель без розрізу рогівки та не потребує накладення швів;
 • ICL розташовується в оці найбільш фізіологічно – за райдужкою і не контактує ні з райдужкою, ні з рогівкою та не викликає в зв’язку з цим їх дистрофічних змін;
 • ICL є абсолютно непомітною і оці!
 • ICL зроблені з запатентованого біосумісного матеріалу, який є сополімером колагену людини та найкращим чином сприймається оком. В цей матеріал вбудовано спеціальний хромофор, який володіє здатністю відфільтровувати ультрафіолетову частину сонячного світла та захищати природний кришталик та сітківку від його впливу. Це уповільнює процес розвитку макулодистрофії та інших змін в сітківці, до яких схильні пацієнти з високим ступенем короткозорості.

ICL пройшли тривалі клінічні випробування, довели свою безпечність і точність і отримали сертифікат FDA (комісія конгресу США з харчових продуктів і медичних технологій).

Як проводиться імплантація внутрішньоочних контактних лінз

Дуже швидкою та безболісною процедурою імплантації лінзи передує тривале та докладне обстеження ваших очей, в ході якого будуть проведені всі необхідні розрахунки оптичної сили та розмірів необхідної вам лінзи.

Оскільки лінзи є індивідуальними та виготовляються в Швейцарії чітко у відповідності до параметрів вашого ока, після обстеження пройде деякий час, перш ніж ваші лінзи будуть виготовлені та доставлені в клініку.

Перед імплантацією лінзи закапуються знеболюючі краплі. Цього буде достатньо, щоб не відчувати ніякого дискомфорту в ході операції і після неї.

На периферії рогівки буде зроблено мікротунель, через який спеціальним інжектором буде введено в згорнутому стані лінзу, а потім обережно розміщена за райдужкою перед кришталиком. Таке положення лінзи є найбільш фізіологічним і дає максимально високу якість і гостроту зору при високих ступенях короткозорості та астигматизму. Ваш кришталик при цьому не видаляється, що дасть можливість природного фокусування ока на різні відстані та позбавить від окулярів як для далечі, так і для близької відстані.

Імплантація лінзи через мікротунель спеціальним інжектором

Лінза самостійно вільно розгортається в оці та делікатно розміщується за райдужкою перед кришталиком

Положення лінзи в оці в кінці операції

Операція амбулаторна, займає не більше 10 хвилин, і вже через декілька годин Ви зможете залишити клініку та повернутись до свого звичного способу життя, насолоджуючись свободою, яку дає нам високий зір.

Вже наступного дня після операції (після природного звуження зіниці) Ви зможете повернутись до свого звичного способу життя, насолоджуючись свободою, яку дає нам високий зір.

Зовнішній вигляд ока пацієнта через декілька годин після операції
Хто займається імплантацією внутрішньоочних контактних лінз
Ковальов Андрій Іванович

Головний лікар медичного центру АЙЛАЗ

 • лікар-офтальмолог вищої категорії, кандидат медичних наук;
 • досвід роботи більш ніж 33 роки

Спеціалізація: лазерна корекція, хірургія катаракти та глаукоми, рефракційна хірургія, лікування кератоконусу.

Відеокоментар лікаря А.І. Ковальова про внутрішньоочні контактні лінзи
Відгуки пацієнтів Залишити відгук

Алексей , 20.07.2018 10:57

Розкрити

Замечательный медицинский центр АЙЛАЗ!!! Только здесь, не выезжая с Украины могут поставить правильный диагноз и решать вопросы со сложными глазными диагнозами, предложить наилучшие методы решения проблем с глазами. 9 лет назад сделали обычную коррекцию зрения моей жене - все замечательно. 5 лет назад имплантировали мне линзы - все замечательно. Своих детей при необходимости буду лечить только в этом центре. Огромное спасибо команде профессионалов медицинского центра АЙЛАЗ !!!

Марина, 05.06.2018 12:37

Розкрити

Добрый день! Хочу выразить благодарность Ковалёву Андрею Ивановичу за проведённую операцию по имплантации факичных линз. Операция была проведена 18.04.18. Зрение было хуже минус 12. Вот уже два месяца я не пользуюсь ни очками, ни линзами. И наслаждаюсь зрением, которого не было у меня с рождения! Через месяц вернулась к занятиям спортом в тренажерном зале. Также большое спасибо врачу Палехе Ольге, и всему персоналу вашей клиники. С чистой совестью могу рекомендовать клинику знакомым. Перед операцией я проходила обследования в трёх клиниках и в итоге выбрала АЙЛАЗ (понравилось отношение врачей и понимание проблемы) и не ошиблась! Спасибо!

Владимир Кучеренко, 07.08.2014 17:26

Розкрити

Хочу выразить благодарность гл. врачу клиники, и доктору Елене Николаевне Бурдыге. за высокий професионализм. За помощь и добрую улыбку. В этом году обратился с проблемой зрения (миопия высокой степени -8 и -9 а также астигматизм.) прошел обследования и доктор сказала мне вердикт, что делать лазерную коррекция мне не можно. Но есть метод - имплантация заднекамерных ИОЛ. Я промониторил весь интернет, пересмотрел кучу видео, кто, как и как вообще происходит эта операция. После чего принял решение - делать. И не прогадал. упущу моменты как происходит сама операция (кому интересно, есть мой номер тел. можно позвонить, я прокомментирую) но боли никакой нет. Максимум чего испугался, это врача в белом халате и маске. После операции на второй день зрение у меня стало 0,7 а через неделю - практически 100%. Тут нужно учитывать индивидуальные особенности, но все равно - риск того стоил. Качество зрения в очках и в внутри глазных линзах, как разница между Землёй и Небом. Все цвета насыщены, бликов нет, ореолов вокруг источника света тоже нет. Еще раз большое спасибо доктору что дала возможность смотреть на мир по "новому".
kswz@mail.ru; 097 885 82 71

Вартість внутрішньоочних контактних лінз
Лікування
Вартість
Імплантація факічної задньокамерної лінзи ICL (STAAR) з проведенням ірідектомії Одне око, без вартості лінз
43500 грн.
Імплантація факічної задньокамерної торичної лінзи ТICL (STAAR) з проведенням ірідектомії Одне око, без вартості лінз
48500 грн.
Записатися на прийом
Загальна інформація
Вам відправлений СМС з кодом підтвердження запису на прийом