044 364 10 01

Телефонуйте нам!

Телефонуйте нам! гаряча лінія

044 364 10 01
Ми лікуємо
Підписка на новини

Запитання до спеціаліста

Відкриття музею зору та здорових очей

Американська академія офтальмології оголосила про те, що спільнота офтальмологів виділила 8,5 млн. дол. США для роботи першого в світі публічного музею, присвяченого питанням зору та здоров’я очей. Новий музей буде розташований в штаб-квартирі Академії в Сан-Франциско. Очікується, що  відкриття відбудеться на початку 2020 року.

«Від імені міста та округу Сан-Франциско я хочу привітати Американську академію офтальмології з роботою по доставці Музею Зору на рибальську пристань», – сказала мер Лондона Брід. – «Цей новий центр буде вітати відвідувачів з усього світу і надасть унікальні інтерактивні можливості для вивчення науки та історії нашого найціннішого відчуття – зору. Я хочу побажати Академії успіхів і виразити вдячність Станлі M. Тралсну, доктору медичних наук, і Майклу Ф. Мармору, MD, який зробив значні пожертви, щоб закласти основу для нового музею». Він названий на їх честь: Музей зору Трухльсена-Мармора.

Музей також став можливим завдяки окремим офтальмологам по всій країні та корпоративним спонсорам, включаючи Johnson Johnson Vision, Alcon, Carl Zeiss Meditec і Glaukos Corp. 

Відкриття музею дозволяє Академії продемонструвати свою колекцію з більш ніж 38 000 експонатів, книг та інструментів. Ці скарби були зібрані понад 30 років тому, але можливості їх перегляду були обмежені. 

Виведення цієї великої колекції у відкритий доступ для ознайомлення  допоможе людям зрозуміти своє власне здоров’я очей і те, що роблять офтальмологи, щоб захистити зір, надихаючи нове покоління лікарів і хірургів.

Гарнітури віртуальної реальності та інтерактивні екрани дозволять відвідувачам познайомитися з історією офтальмології, її технологічними досягненнями, досягненнями в області медицини та останніми інноваціями, що рятують зір сьогодні. 

Архітектор з Сан-Франциско Шад Бізер зі студії TwentyTwo Design виконав плани поверхів для галереї з чотирма холами, а фірма з дизайну виставок Novato Weldon Exhibits LLC в даний час працює над виготовленням експонатів.

Починаючи з 2020 року, приблизно 30 000 відвідувачів на рік зможуть безкоштовно відвідувати виставки та заходи в цьому тепер популярному місці Рибальської пристані.