044 364 10 01

Телефонуйте нам!

Телефонуйте нам! гаряча лінія

044 364 10 01
Ми лікуємо
Підписка на новини

Запитання до спеціаліста

Випадають вії – небезпечний симптом

Є багато причин, через які можуть випадати вії, але про що ж саме сигналізує цей неприємний симптом?

Роздратування від косметики: втрата вій також може бути викликана алергією на туш і клей, що використовується для нарощування вій.

Блефарит: свербіж або печіння, що супроводжується почервонінням або припухлістю повік, можуть вказувати на блефарит. Це стан, що виникає, коли сальні залози поблизу вій викликають хронічне запалення та проблеми з фолікулами вій.

Рак шкіри: локалізована втрата вій може бути симптомом раку шкіри на повіках. Рак може припинити зростання вій у міру поширення шкідливих клітин.

Інші менш поширені причини втрати вій включають хронічні або рецидивні виразки та бактеріальні або грибкові інфекції в одному або обох очах. Коли випадання вій супроводжується іншою втратою волосся, наприклад брів і волосся, це може бути ознакою системної проблеми зі здоров'ям. Найбільш поширеними причинами загального випадання волосся, включаючи вії, є: алопеція – захворювання, що атакує волосяні фолікули, викликаючи повне, часткове або епізодичне випадання волосся на тілі, голові. Тривала алопеція часто буває спадковою. Гостра алопеція – раптове тимчасове випадання волосся – може бути викликана хірургічним втручанням, хронічним захворюванням, лихоманкою, грипом, анемією, народженням дитини або старінням.

Ще однією причиною втрати вій може бути розлад щитовидної залози. Щитовидна залоза – це залоза в шиї, що контролює гормони організму. Гіпертиреоз (перевантаження гормонами) і гіпотиреоз (занадто мало гормонів) можуть викликати випадання вії та втрату волосся.

Наша клініка-партнер CitiDoctor може провести усі необхідні аналізи та проконсультувати вас по кожному з цих діагнозів. Не займайтеся самолікуванням та не встановлюйте причини захворювань через Інтернет, ваш організм – унікальна та неповторна одиниця, що реагує на подразник за власними можливостями, які зможе попередити та усунити тільки кваліфікований спеціаліст.

Не нехтуйте своїм здоров’ям та будьте відповідальними!