044 364 10 01

Телефонуйте нам!

Телефонуйте нам! гаряча лінія

044 364 10 01
Ми лікуємо
Підписка на новини

Запитання до спеціаліста

Розумні контактні лінзи

Спеціалісти медичного центру «АЙЛАЗ» завжди тримають руку на пульсі щодо світових нових з офтальмології. Так, цього місяця ми були приємно здивовані новинами від бельгійської компанії Azalea Vision, що оголосила про успішну демонстрацію об’єктива ALMA Lens, який ознаменував собою дебют першого функціонального прототипу для платформи розумних контактних лінз Azalea.

Запатентований пристрій розроблено для забезпечення нехірургічного рішення для людей, які страждають на такі захворювання, як кератоконус, нерівності рогівки, світлобоязнь і пресбіопія.

Об’єктив ALMA від Azalea містить вбудовану діафрагму з апертурою, що регулюється. Ця інноваційна конструкція являє собою новаторське рішення, яке об’єднує технологію рідкого кристала, мікрочип, радіочастотну антену, мікробатарею медичного класу та настроюване керування освітленням. Зручний і програмований характер цієї розумної лінзи дає можливість як пацієнтам, так і лікарям впроваджувати індивідуальну терапію, значно покращуючи гостроту зору без необхідності внутрішньоочної хірургії.

Початкова увага при застосуванні Azalea зосереджена на допомозі людям із нерегулярним астигматизмом, спричиненим такими захворюваннями, як кератоконус (що характеризується витонченням і деформацією рогівки в конічну форму) та іншими нерівностями рогівки. Вибірково фільтруючи периферійне світло, розумна лінза гарантує, що лише сфокусоване світло досягає сітківки.

Ця перша програма має потенціал для забезпечення лікування майже півмільйона пацієнтів лише в ЄС і США, що представляє загальний доступний ринок і перевищує 2 мільярди євро на рік. Такий ринок є поновлюваним, оскільки наявні окуляри та контактні лінзи не повністю усувають серйозні спотворення зору, на які націлені ці нові лінзи.

Як тільки розумні контактні лінзи пройдуть належне тестування й будуть введені на ринок, вони обов’язково будуть представлені в «АЙЛАЗ-Оптиці»!