044 364 10 01

Телефонуйте нам!

Телефонуйте нам! гаряча лінія

044 364 10 01
Ми лікуємо
Підписка на новини

Запитання до спеціаліста

Татуаж очного яблука: нова мода чи ризик для зору

Не виключено, що ви вже чули про відносно нову моду робити тату очних яблук. В інтернеті можна знайти десятки фотографій людей з чорними, синіми або навіть кольоровими очима. Однак те, що цим людям пощастило, ще не робить метод безпечним.

Нещодавно у Канаді 24-річний молодий чоловік осліп на одне око після татуювання. Барвник було введено занадто глибоко (всередину ока, а не під кон'юнктиву), та в ході процедури був пошкоджений кришталик. Крім того, при ін'єкції всередину ока проникли бактерії.

У спробі зберегти пацієнту зір, було видалено склоподібне тіло та кришталик. Однак в результаті, не дивлячись на всі зусилля лікарів, око врятувати не вдалося. Навіть якби лікарям це вдалося, добре бачити він би вже не зміг.

Зрозуміло, офтальмологи не схвалюють подібні методи декоративної модифікації тіла. А якщо змінити колір очей вже зовсім не терпиться, можна придбати спеціальні контактні лінзи, але обов'язково за рецептом лікаря та у перевірених виробників.

Оптика «АЙЛАЗ» співпрацює тільки з якісними та перевіреними роками лінзами, дбає про здоров’я та естетичний вигляд наших пацієнтів. Яка б оптична корекція вам не знадобилася – ми надаємо послуги завжди максимально ефективно та гармонійно. Пам’ятайте, при будь-яких експериментах із зовнішністю спочатку потрібна згода лікаря, а потім – втілення мрій та зміна іміджу. Бережіть себе!