044 364 10 01

Телефонуйте нам!

Телефонуйте нам! гаряча лінія

044 364 10 01
Ми лікуємо
Підписка на новини

Запитання до спеціаліста

Чи існують ускладнення після лазерної корекції зору

Наші спеціалісти вже звикли до щоденної низки актуальних питань від пацієнтів, і це цілком природньо. Лікування, перш за все, починається з психологічного комфорту людини, її впевненості у знаннях спеціаліста, професійності клініки та вміння працювати з індивідуальними випадками. І це, звісно, так. Кожен пацієнт звертається до нас зі своєю унікальною історією і нам достатньо досвіду, щоб вирішити кожен ваш запит.

1. Після лазерної корекції зору пацієнти іноді помічають почервоніння білкової оболонки ока (склери) у вигляді різноманітних плям, що знаходяться довкола рогівки.

Це викликає тривогу і багато запитань... Насправді, лякатись не потрібно – це звичайний синець, невеликий крововилив під слизову оболонку ока. Виникає він через сильне присмоктування вакуумного кільця, яке потрібно для формуванні клапана на поверхні рогівки, щоб провести лазерну корекцію. Такий крововилив розсмоктується самостійно протягом 2-4 тижнів і не має негативних наслідків.

2. Ефект відновлення (помутніння).

Після лазерної корекції зору пацієнти можуть стикатися з легким помутнінням рогівки ока протягом 3-4 тижнів після проведення операції. Це нормальна відновна реакція для прооперованої області. Помутніння рогівки ока найчастіше слабко виражене, і більшість пацієнтів його не помічають.

Дуже рідко і в окремих випадках помутніння рогівки проходить через 6-12 місяців. У такому разі, ваш лікар надасть вам всі необхідні рекомендації та розробить індивідуальний курс лікування. У деяких випадках лікар може призначити стероїдні краплі, що можна придбати в будь-якій аптеці, або інші методи лікування, які вирішать цю проблему.

Під пильним наглядом лікаря і дотриманням усіх рекомендацій ви на 100% будете відчувати себе комфортно та впевнено, а лазерна корекція зору подарує вам нові можливості, свободу руху та новий стиль життя!