044 364 10 01

Телефонуйте нам!

Телефонуйте нам! гаряча лінія

044 364 10 01
Ми лікуємо
Підписка на новини

Запитання до спеціаліста

Шкідливі звички, що впливають на наш зір

На здоров’я очей людини впливає спадковість і спосіб життя, що вона веде. У кожної людини є ті чи інші шкідливі звички. Ви, напевно, навіть не замислювалися, як вони можуть відобразитися на якості зору ваших очей. Давайте розглянемо ті звички, що негативно впливають на роботу ока.

Зловживання алкоголем

Надмірне захоплення алкогольними напоями призводить до ураження очних нервів, і, як результат, до зниження зору.

Паління

Сигарети викликають дегенерацію жовтої плями та значне зниження гостроти зору. Тютюн сприяє помутнінню кришталика ока і, в підсумку, появі катаракти. Крім того, сигаретний дим провокує почервоніння очей і навіть кон’юнктивіт.

Фаст-фуд

Консерванти та харчові барвники чинять негативний вплив на здоров’я організму людини в цілому та на зорову систему зокрема. Введіть в свій раціон більше овочів і фруктів, що багаті на вітаміни, корисні для очей.

Тривала безперервна робота за компютером

Під час того, як ви сидите перед монітором, ваші очі втомлюються, оскільки кліпають дуже рідко, звідси виникає сухість очей і зниження зору. Частіше відривайтеся від монітора та намагайтеся робити вправи для очей.

Лягати спати, не видаливши макіяж

Частинки туші можуть потрапити в очі й травмувати рогівку, тим самим, викликати запалення, кон’юнктивіт.

Неправильний догляд за контактними лінзами

Якщо надягати та знімати лінзи брудними руками, то можна занести в очі інфекцію. А обробка лінз звичайною водопровідною водою замість спеціального розчину дуже небезпечна для очей. Справа в тому, що в воді знаходиться безліч бактерій, що можуть забруднити лінзи та викликати різні захворювання.

Недотримання термінів використання контактних лінз

В жодному разі не можна носити контактні лінзи довше визначеного терміну та спати в тих з них, що не призначені для цього. Наслідки можуть бути дуже сумними, іноді доходить до втрати зору.

Будьте відповідальними та корегуйте свій стиль життя заради вашого здоров’я та щасливого, впевненого майбутнього!