044 364 10 01

Телефонуйте нам!

Телефонуйте нам! гаряча лінія

044 364 10 01
Ми лікуємо
Підписка на новини

Запитання до спеціаліста

Нові сигаретні етикетки тепер ілюструють сліпоту

Управління з контролю за продуктами та ліками США нещодавно запропонувало нові попереджувальні написи для реклами сигарет. Ярлики спрямовані на те, щоб краще показати, як паління шкодить здоров’ю. Нові попередження включають деякі шкідливі впливи, що люди можуть не пов’язувати з курінням. Два з нових попереджень стосуються основних причин сліпоти:

  • вікова макулярна дегенерація;
  • катаракта.

Ось дві з 13 нових пропонованих етикеток з попередженням про шкоду куріння FDA, що містять ефекти куріння, які пов’язані з очима та зором. Щоправда, згідно статистики FDA, поточні ярлики практично невидимі – не приваблюють багато уваги та не зупиняють курців.

Пропоновані попередження використовуватимуть реалістичні зображення та додатковий текст. Оновлений текст попередження більш детально описує, як куріння завдає шкоди організму. Американська академія офтальмології давно рекомендує людям кинути палити та уникати пасивного куріння. Відмова від куріння знижує ризик розвитку серйозних проблем зі здоров'ям.

Попереджувальні ярлики будуть з’являтися на всіх пачках сигарет і рекламних оголошеннях в Сполучених Штатах.

Сподіваємось, таке нове правило матиме відгук і в нашій державі та сприятиме оновленню та перегляду багатьох медичних реформ, що стосуються збереження здоров’я людини та попередження її шкідливих звичок. Кожен з нас є відповідальним за своє майбутнє – давайте будувати його вже сьогодні.