044 364 10 01

Телефонуйте нам!

Телефонуйте нам! гаряча лінія

044 364 10 01
Ми лікуємо
Підписка на новини

Запитання до спеціаліста

Контактні лінзи для корекції сприйняття кольору у пацієнтів з дальтонізмом

Окуляри для корекції кольору доступні вже кілька останніх років і налічують багато конкурентоспроможних фірм в цій сфері виробництва. Незважаючи на те, що вони дають вражаючі результати, використання подібних окулярів допомагає не всім, так як не завжди легко домогтися об’єднання потрібних кольорокорегуючих фільтрів в одній складній лінзі.

В даний час дослідники з Бірмінгемського університету у Великобританії розробили контактну лінзу з корекцією кольору, що виконує функції, аналогічні наявним на сьогодні у продажу кольорокорегуючим окулярам.

Її технологія заснована на використанні бюджетного нетоксичного барвника з родаміну, матеріалу, що поглинає світло певної довжини хвилі. Використання родаміну в лінзах, певним чином, покращує сприйняття та можливість відрізняти кольори.

«Контактні лінзи представляють інтерес для корекції дальтонізму, тому що ними легше відкоригувати все поле зору», - наголошує доктор Хайдер Батт, провідний дослідник проекту. - «Обробка барвника, що ми проводимо, не вимагає будь-якої складної підготовки, вона не токсична для людського ока, і наш метод може бути легко використаний і для окулярів, і для контактних лінз при низькій вартості».

Одже, радіємо новим відкриттям колег, і продовжуємо пишатись власними досягненнями. Адже «АЙЛАЗ Оптика» вже сьогодні презентує лінійку кастомізованих контактних лінз для пацієнтів з дальтонізмом та іншими аномаліями з сприйняття кольорів. Продукцію офіційно в Україні представляє компанія «Крістал Зір», що допомагає українським пацієнтам при найскладніших діагнозах. Звертайтесь і ви – наші лікарі-консультанти допоможуть вам точно діагностувати проблему та знайти її оптимальне оптичне рішення за допомогою як лінз, так і окулярів.