044 364 10 01

Телефонуйте нам!

Телефонуйте нам! гаряча лінія

044 364 10 01
Ми лікуємо
Підписка на новини

Запитання до спеціаліста

Іграшкові пістолети небезпечні для ваших очей

Деякі батьки думають, що Дартс – гра в дротики – є цілком безпечною і розробленою спеціально для дітей. Але, час від часу, в офтальмологічні клініки надходять діти зі скаргами на біль в області ока і погіршення зору після травми іграшковими дротиками.

Звіт, опублікований в BMJ Case Reports, підтверджує те, що неодноразово публікувала Американська академія офтальмології. Снарядні іграшки небезпечні і можуть викликати серйозні травми очей. Очні подряпини, кровотеча, катаракта, підвищений очний тиск і постійна втрата зору – все це свідомі ризики таких забаванок.

Академія закликає до дотримання певних рекомендацій в експлуатації снарядних іграшок:

  • Гра в дротики небезпечна, і ви повинні давати відповідальність за її придбання;
  • якщо ви купуєте дартс для своїх дітей, доглядайте за ними, поки вони грають.
  • завжди дотримуйтесь вказівок виробника і віковим нормам.

Згідно зі звітом Комісії з безпеки споживчих товарів США за 2018 рік, відділення невідкладної лікували понад чверть мільйона травм, пов'язаних з іграшками. Переконайтеся, що ви вибрали безпечні іграшки для здоров'я своїх дітей і для власного спокою.

Інші метальні іграшки, яких слід уникати

Ми рекомендуємо також уникати покупок іграшок для стрільби зі снарядами. Якщо ваші діти грають з іграшками такого типу, то всі, навіть дорослі, повинні носити засоби захисту очей, щоб блокувати потрапляння літаючих предметів в очі.

Деякі іграшкові арбалети можуть стріляти стрілами майже на 150 метрів. Навіть якщо стрілки з пінопласту і пластика, удар з близької відстані може привести до серйозного пошкодження очей. Типові травми від пластикових снарядів включають пошкодження рогівки, які можуть зарубцюватися при загоєнні, що назавжди вплине на зір.

Сталеві дротики стали одним з головних розваг на відкритому повітрі, але були заборонені в кінці 1980-х років після того, як значна кількість дітей отримали травми, а деякі загинули. Інші види дротиків залишаються на ринку і можуть впливати на очі, викликаючи травми, такі як, кровотеча в оці (відома як гифема), що само по собі підвищує ризик розвитку глаукоми у подальшому.

Джерело: https://youtu.be/jbi-6FmxuRA