044 364 10 01

Телефонуйте нам!

Телефонуйте нам! гаряча лінія

044 364 10 01

Круглий стіл: «Промоція лазерної корекції зору, аналіз підходів, сегментація, оптимізація»

08.12.2019

Креативний відділ офтальмологічного центру «АЙЛАЗ» взяв участь у круглому столі за темою: «Промоція лазерної корекції зору, аналіз підходів, сегментація, оптимізація».

Зустріч пройшла у форматі живих дискусій на предмет ефективного просування лазерної корекції в медіапросторі. Для якісної медицини важливо не просто створити інформаційне поле навколо послуги, що пропонується, але, в першу чергу, донести пацієнтові переваги та користь оперативного втручання. Колеги виступали з корисними доповідями про те, якими методами в сучасній рекламі можна добитися високої впізнаваності продукту, а також ділилися кейсами з своєї практики, що дозволило втілити ідею організаторів та обмінятися досвідом.

У програму круглого столу була включена лекція-презентація рекламного агентства про «портрет» клієнта, який потребує лазерної корекції, а також майстер-клас після оптимізації та просування каналів комунікації. Місце та час проведення круглого столу: 7 грудня 2019, Київ, конференц-простір готелю «Park Inn».

Креативний відділ клініки «АЙЛАЗ» виступає за формат колегіальної, професійної та такої, що розвиває, реклами. В умовах конкуренції наші фахівці завжди йдуть шляхом чесної взаємодії і з колегами, і з потенційними пацієнтами. Саме про це ми і розповіли в нашому виступі. Дякуємо колегам за запрошення, а також за надану довіру. Ми раді бути в числі тих, хто стояв у витоків розвитку лазерної корекції в Україні та докладатимемо зусиль для просування цієї послуги для наших пацієнтів надалі. До нових зустрічей!