044 364 10 01

Телефонуйте нам!

Телефонуйте нам! гаряча лінія

044 364 10 01

До уваги батьків: довгостроковий сімейний проєкт від клініки «АЙЛАЗ»

11.10.2021

Лазерна корекція – це шанс на гарний зір один раз і на все життя. На сьогодні це найсучасніша та максимально безпечна операція на очах, що стала доступною й потрібною для пацієнтів в усьому світі.

Українські пацієнти не виключення. Щодня офтальмологічний центр повного циклу «АЙЛАЗ» дієво допомагає десяткам пацієнтів, які прагнуть покращити свій зір. Інформація щодо лазерної корекції є відкритою та прозорою для кожного – це безболісно, це швидко, це надійно. Людина повертається до звичного способу життя, але з новими можливостями та повною свободою зору!

Ми вирішили стати ще ближче до наших пацієнтів і тому розробили проєкт для батьків «Гарний зір на все життя», що спрямований на те, аби ваші діти своєчасно слідкували за зором і вся ваша родина були здоровою та щасливою!

У чому суть проєкту?

Якщо ви виправили свій зір, використовуючи лазерну корекцію в клініці «АЙЛАЗ», тоді ваші діти у віці від 8 до 16 років автоматично отримують повну щорічну діагностику зору та консультацію досвідченого офтальмолога клініки «АЙЛАЗ» зі знижкою 50% (1200 600 грн.) впродовж п'яти років!

Отже, очі вашої дитини до 16 років будуть під наглядом і захистом профільних фахівців.

Дізнайтеся у відео, як відбувається діагностика зору дітей у сучасній офтальмологічній клініці:

Тепер перевірка зору стане систематичною та цікавою для вашої дитини, виховає відповідальність і дисципліну щодо здоров’я у всієї родини.

Програма діє з до 31 травня 2022 року включно.

Всі деталі на зручному інтерфейсі «Гарний зір на все життя», де комфортний дизайн і доступна інфографіка допоможуть вашим дітям ніколи не боятися лікарів, навчать любити себе та піклуватися про своє майбутнє. Дізнавайтеся більше та користуйтеся всіма можливостями, що надає клініка «АЙЛАЗ»!