044 364 10 01

Телефонуйте нам!

Телефонуйте нам! гаряча лінія

044 364 10 01

Спецпропозиція по діагностиці глаукоми с 1 по 12 березня

01.03.2018

Глаукома – грізне захворювання очей, що залишається однією з головних причин сліпоти у всьому світі.

6 березня оголошений Всесвітнім днем боротьби з глаукомою для того, щоб привернути увагу людей до цієї проблеми.

Ми повинні знати, що вік є чинником ризику розвитку глаукоми, тому кожній людині після 50 років слід періодично проходіть обстеження у офтальмолога, навіть якщо немає жодних скарг. Глаукома починається непомітно і людина довгий час може не здогадуватися про свою хворобу, що почалася.

Діагноз глаукоми не завжди легко поставити. Для точної діагностики необхідно провести комплекс досліджень, що проводяться за допомогою спеціального дорогого устаткування. Таке устаткування далеке не у всіх клініках, тому і рівень обстеження різний.

Крім того, вартість комплексу таких досліджень може стримувати пацієнтів від їх проведення.

Офтальмологічна клініка АЙЛАЗ спеціалізується в області глаукоми. Ми маємо все устаткування, що по міжнародних стандартах використовується в діагностиці глаукоми.

Ви можете пройти тест і дізнатися, чи є у вас ризик глаукоми і як часто саме вам слід проходити обстеження у офтальмолога.

І з 1 по 12 березня ми пропонуємо пройти весь комплекс обстеження на глаукому в рамках діагностики. Сюди увійдуть – повне стандартне обстеження пацієнта (680 грн.) + оптична когерентна томографія зорового нерву (550 грн.) + квантитативна периметрія (430 грн.) + консультація фахівця.

Ви зможете заощадити час і гроші та отримати повну інформацію про стан ваших очей. Якщо у вас є глаукома, то таке обстеження дозволить уточнити стадію хвороби і дізнатися, чи є те лікування, яке ви проводите зараз, ефективним.

Скористайтеся можливістю зберегти здоров'я ваших очей!

Телефонуйте за номером 044 364 10 01 або залишьте свій контактний номер телефону та наш адміністратор зателефонує вам у найближчий робочий час.