044 364 10 01

Телефонуйте нам!

Телефонуйте нам! гаряча лінія

044 364 10 01

Конференція офтальмологічної клініки АЙЛАЗ «Сучасна офтальмологія. Досягнення і протиріччя»

29.11.2017

25 листопада в Міжнародному конгрес-центрі Український Дім відбулася конференція офтальмологічної клініки АЙЛАЗ «Сучасна офтальмологія. Досягнення і протиріччя».

Конференція стала подією в колах офтальмологів і зібрала понад 500 лікарів. Різноманітна тематика доповідей, лекції провідних фахівців в області корекції та відновлення зору з Франції та Ізраїлю, дискусія в залі та кулуарах в черговий раз показали високий рівень української офтальмології.

Перед конференцією відбувся показ нової клініки АЙЛАЗ, що відповідає всім сучасним стандартам кращих клінік Європи. Логістика приймання пацієнтів, повний цикл офтальмологічної діагностики, унікальний по обладнанню, безпеці та стерильності операційний блок не залишили байдужими гостей.

Сьогодні клініка АЙЛАЗ є офіційним науково-методичним центром таких провідних світових офтальмологічних брендів, як американська компанія Paragon (лідер ортокератологічної корекції) та швейцарської компанії STAAR (факічні лінзи). Тут проходять навчання фахівці Східної Європи, проводяться мультицентрові наукові та клінічні дослідження.

Клініка АЙЛАЗ підтверджує своє становище лідера і новатора в українській офтальмології.