044 364 10 01

Телефонуйте нам!

Телефонуйте нам! гаряча лінія

044 364 10 01
Ми лікуємо
Запитання до спеціаліста

АЙЛАЗ-Оптика на Петрівці

Ми допоможемо зробити ваш зір краще – на всі відстані, будь-якій людині, будь-якого віку!

Перш за все, АЙЛАЗ Оптика команда професіоналів і креативних людей. Лікар-офтальмолог якісно проведе діагностику зору, використовуючи високоточне обладнання виявить проблему, випише рецепт і дасть необхідні рекомендації. Оптик-консультант грамотно підбере оправу, яка підкреслить ваш стиль або оновить імідж. Майстер завершить процес і окуляри будуть готові... щоб красуватися на вашому обличчі!

Ми також займаємося контактною корекцією зору. Вам не подобається в окулярах? Ви відчуваєте, що вони заважають займатися спортом, або дуже важкі, тиснуть на ніс і сильно обмежують «бічний» зір?.. Виходячи з потреб в роботі та хобі, ми підберемо вам лінзи нового покоління, що рятують від усіх цих обмежень.

У нас в Києві є не тільки окуляри для корекції зору і м’які контактні лінзи, але і великий вибір якісних і доступних сонцезахисних окулярів. Ви можете замовити у нас окуляри для компютера, прогресивні, «офісні» окуляри, рідери. Є навіть коригувальні окуляри для плавання і для лижного спорту! Наші окуляри – брендові та стильні.

Ми вміємо класно підбирати оправи, ми знаємо основи антропометрії людини, враховуємо індивідуальні особливості кожного і не обмежуємося правилом: «квадратному обличчю – круглі окуляри». Якщо вам стало нудно в старих окулярах, якщо вам подобається бачити яскраво та чітко, тоді відвідайте нашу оптику на Петрівці, і ми зуміємо змінити ваш образ за кілька хвилин! У наших оптиках в Києві ми проведемо вам діагностику та корекцію зору.

А ще ми займаємося апаратним лікуванням з дітьми та дорослими, робота яких повязана з підвищеним зоровим навантаженням. Ми виліковуємо дефекти, допомагаємо відновлювати «природні» можливості очей, зняти напругу, натренувати та привести в тонус «тендітні» мязи акомодації.

Ми завжди «тримаємо ніс за вітром» активно відвідуємо семінари та майстер-класи, що дозволяє нам розбиратися в тонкощах офтальмології та оптометрії, а складні терміни пояснювати простими словами. При цьому наші оптики в центрі Києва та на лівому березі надають професійний підхід до діагностики зору, до підбору лінз і окулярів.

Ми любимо свою роботу та любимо клієнтів, а ще більше любимо задоволених клієнтів, тому ми готові шукати індивідуальний підхід до кожного, знаходити оптимальне рішення, безперервно вдосконалюватися, взагалі, завжди готові бути на гребені хвилі разом з вами!)

Приходьте до нас! Ми робимо зір краще – перевірено!

АЙЛАЗ-Оптика – центр твоєї індивідуальної корекції.

Записатися на прийом
Послуга (за бажанням)
Лікар (за бажанням)
Вам відправлений СМС з кодом підтвердження запису на прийом