044 364 10 01

Телефонуйте нам!

Телефонуйте нам! гаряча лінія

044 364 10 01
Ми лікуємо
Запитання до спеціаліста

Програми лазерної корекції зору

Методика ЛАСІК (LASIK)

Назва ЛАСІК від англомовного акроніму LASIK – Laser-assisted in situ keratomileusis.

При проведенні ЛАСІК спочатку за допомогою спеціального автоматизованого приладу – мікрокератому – хірург викроює з поверхневих шарів рогівки дуже тонкий клапан.

Можливість створення такого ультратонкого клапану дозволяє зберегти максимальну товщину рогівки, а це, як наслідок, забезпечує найбільш стабільний результат лазерної корекції. Окрім того, клапан у 90 мікрон (для порівняння: товщина людського  волосу дорівнює 70 +/- 20 мікрон) сприяє найбільш швидкому та комфортному відновлювальному періоду. Вже через декілька годин слідів лазерної корекції не видно!

Саме лазерна корекція проводиться під поверхневим клапаном, згідно із відповідною програмою. 

По закінченню лазерної корекції клапан вкладається на місце. Повна адаптація клапану відбувається протягом перших 24 годин! Така лазерна  корекція дуже комфортна для пацієнта, бо вже наступного дня після операції людина повертається до свого звичайного образу життя з гарним зором.

На цей час лазерна корекція з формуванням такого ультратонкого клапану є найбільш передовою та отримала спеціальну назву – лепто-ЛАСІК. І саме така методика застосовується у наших пацієнтів.

 

Методика ЛАСЕК (LASEK), або PRK

ЛАСЕК – це теж акронім, від LASEK – Laser Assisted Sub-Epithelial Keratectomy, або PRK – PhotoRefractive Keratectomy.

У деяких випадках лазерна корекція виконується без формування поверхневого клапану. Такий вид корекції називається ЛАСЕК, або PRK (Photo Refractive Keratectomy).

Його застосовують у випадках тонких рогівок, а також при специфічній – дуже крутій або пласкій – рогівці, коли технічне формування клапану ускладнене. При проведенні ЛАСЕКу поверхневий шар захисних клітин (епітелій) рогівки у центральній зоні видаляється механічним (PRK), або хімічним (ЛАСЕК) методом, після чого проводиться лазерна корекція згідно відповідної програми. Наприкінці процедури на рогівку одягається м’яка контактна лінза, що знаходиться на рогівці до повного відновлення поверхневого шару клітин. Як правило, цей процес займає від 4 до 6 діб. В цей час пацієнт може відчувати виражений дискомфорт, світлобоязнь, сльозотечу.

 

Методика StreamLight (СтрімЛайт)

Це найновітніша методика лазерної корекції, в якій усі етапи корекції, включаючи видалення поверхневого шару (епітелію), проводяться виключно за допомогою лазера. Це найкомфортніша та найшвидша методика лазерної корекції, уся процедура (кожне око) займає біля однієї хвилини.

Завдяки тому, що видалення епітелію проводиться лазером виключно (прецизійно) у зоні корекції, повне загоєння після корекції за методом StreamLight проходить за 2-3 доби.

Записатися на прийом
Послуга (за бажанням)
Лікар (за бажанням)
Вам відправлений СМС з кодом підтвердження запису на прийом