044 364 10 01

Телефонуйте нам!

Телефонуйте нам! гаряча лінія

044 364 10 01
Ми лікуємо
Запитання до спеціаліста

Діагностика при підготовці до лазерної корекції

Діагностична платформа ZYOPTIX 100

Всі етапи діагностики проводяться на єдиній платформі і замкнуті в єдиний цикл. Ні одне з десятків вимірювань, ні одна з десятків тисяч цифр не лишаються неврахованими, послідовно автоматично переносяться з одного діагностичного вузла в наступний, підсумовуються, обробляються та аналізуються. Втрата навіть малої частки інформації виключена. Спеціально розроблений для максимально комфортної, безпечної, швидкої та ефективної діагностики і корекції.

Високотехнологічні можливості діагностики ZYOPTIX 100:

  • Оптична система для дослідження топографії переднього сегменту ока ORBISCAN – за 2.5 секунди безконтактно виробляє вимірювання в 9 тисячах точок за наступними параметрами: 

- повна топографія передньої поверхні рогівки,
- повна топографія задньої поверхні рогівки,
- повна оптична пахіметрія – товщина рогівки по всій площі,
- глибина передньої камери ока,
- діаметр зіниці,
- ширина кута передньої камери ока.

За отриманими даними проводиться тривимірний аналіз конфігурації рогівки і оцінюється безпечність лазерної корекції.

  • Повна аберометрія ока ZYWAVE – дозволяє вивчити та візуалізувати індивідуальний характер всіх світлорозсіювань, виявити всі нечіткості зображення, моделювати та аналізувати характер та ступінь світлорозсіювання на світлі, в сутінках, в темряві. 
  • Система розпізнавання малюнка райдужки – під час дослідження ваша райдужка буде сфотографована і її зображення буде передане в лазер.

Перед проведенням лазерної корекції ваше око буде ідентифіковане за малюнком райдужки і тільки після цього буде проведено лазерну корекцію зору. Окрім того, саме за малюнком райдужки будуть зорієнтовані вісі астигматизму в процесі проведення лазерної корекції.

Коли б пацієнт не обстежувався повторно, система моментально ідентифікує його за малюнком райдужки, надасть всі його архівні документи й порівняє їх з теперішніми. Помилку виключено!

Оптичний топограф TopoLyzer

  • Прилад для оптичного сканування рогівки, який дуже детально аналізує передню поверхню рогівки та її товщину.
  • Вбудований кератометр дозволяє порівняти результати двох методів вимірювання однієї і тієї ж поверхні рогівки і, таким чином, контролювати точність дослідження.
  • TopoLyzer фотографує та зберігає в пам’яті малюнок райдужки і діаметр зіниці за різних умов освітлення.
  • В подальшому ці данні передаються в лазер для ідентифікації ока за малюнком райдужки перед початком корекції. Ця система дозволяє контролювати положення ока під час корекції не тільки в тривимірному просторі (3-Д), але і слідкувати за ротацією ока навколо зорової осі. Така технологія значно підвищує точність корекції, що особливо важливо, якщо мова йде про корекцію астигматизму.
  • При оцінці профілю рогівки TopoLyzer дає інформацію і про ступінь асферичності її поверхні (таким чином, характеризуючи рівень наявного у конкретної людини світлорозсіювання). Дана інформація використовується для проведення персоналізованої та топографічно орієнтованих програм лазерної корекції.
  • Тільки використання приладу TopoLyzer дає можливість здійснити лазерну корекцію по персоналізованим програмам.
  • Цей прилад в Україні є в двох клініках – «АЙЛАЗ» і «Тарус».

Pentacam модель AXL

Pentacam модель AXL (едина в Україні), що має розширений набір діагностичних функцій, розраховує тривимірну модель переднього сегменту ока на підставі аналізу 25 000 дійсних крапок.

Сьогодні є золотим стандартом обстеження при плануванні лазерної корекції зору. Розроблена система оцінки індексів рогівки дозволяє відмітити мінімальні зміни конфігурації, товщини та профілю рогівки, що можуть бути несприятливими показниками для проведення лазерної корекції.

Pentacam OCULUS дозволяє підвищити рівень безпеки проведення лазерної корекції.

У клініці «АЙЛАЗ» питанню безпеки приділяється велика увага. Тому в нашій клініці використовуються три топографи, результати яких порівнюються для здобуття максимальної точності.

Записатися на прийом

Вам відправлений СМС з кодом підтвердження запису на приймання.
Звертаємо Вашу увагу, що запис вважається підтвердженим лише після дзвінка реєстратора кол-центру. Будь ласка, дочекайтеся дзвінка реєстратора.