044 364 10 01

Телефонуйте нам!

Телефонуйте нам! гаряча лінія

044 364 10 01
Ми лікуємо
Запитання до спеціаліста

Що таке лазерна корекція зору

Лазерна корекція зору – найбільш безпечний та ефективний метод виправлення короткозорості, далекозорості та астигматизму низького й середнього ступеня. Лазерна корекція забезпечує покращення зору, а також дає можливість позбутися необхідності носити окуляри та контактні лінзи.

У клініці «АЙЛАЗ» лазерна корекція зору проводиться з використанням унікальної (єдиної в Україні) функції – орієнтацією роботи лазера по малюнку райдужної оболонки в режимі реального часу.

Лазерна корекція зору полягає в тому, що холодний промінь лазера точково випаровує найтонший шар рогівки очей, тим самим змінюючи її кривизну. Це дозволяє змінити заломлення світла в оці, сфокусувати його прямо на сітківку та отримати чітке зображення предметів на різних відстанях.

Для проведення лазерної корекції використовується дві методики – ЛАСІК або ЛАСЕК.

Методика ЛАСІК

При проведенні ЛАСІК спочатку за допомогою спеціального автоматизованого приладу – мікрокератому – хірург викроює з поверхневих шарів рогівки дуже тонкий клапан.

Можливість створення такого ультратонкого клапану дозволяє зберегти максимальну товщину рогівки, а, як наслідок, забезпечує найбільш стабільний результат лазерної корекції. Окрім того, клапан в 90 мікрон сприяє самому швидкому та комфортному відновлювальному періоду. Вже через декілька годин слідів лазерної корекції не видно!

На сьогодні лазерна корекція з формуванням такого тонкого клапана є найбільш передовою та отримала спеціальну назву – лепто-ЛАСІК.

По закінченню лазерної корекції клапан вкладається на місце та гоїться природним шляхом. Повна адаптація клапану відбувається на протязі перших 24 годин!

Методика ЛАСЕК

В деяких випадках лазерна корекція виконується без формування поверхневого клапану. Такий вид корекції називається ЛАСЕК. Його застосовують у випадках більш тонких рогівок, а також при специфічній – дуже крутій або пласкій рогівці, коли технічне формування клапану ускладнене. При проведенні ЛАСЕК поверхневий шар захисних клітин (епітелій) рогівки видаляється в центральній зоні, а потім проводиться лазерна корекція згідно відповідної програми. В кінці процедури на рогівку одягається м’яка контактна лінза, яка знаходиться на рогівці до повного відновлення поверхневого шару клітин. Як правило, цей процес займає від 4 до 6 днів. В цей час пацієнт може відчувати деякий дискомфорт, світлобоязнь, для зменшення яких необхідно користуватись зволожуючими краплями та сонцезахисними окулярами.

Записатися на прийом
Послуга (за бажанням)
Лікар (за бажанням)
Вам відправлений СМС з кодом підтвердження запису на прийом