044 364 10 01

Телефонуйте нам!

Телефонуйте нам! гаряча лінія

044 364 10 01
Ми лікуємо
Запитання до спеціаліста

10 причин зняти окуляри, або 10 причин подумати над лазерною корекцією зору

1. Безпечність лазерної корекції.

Сьогодні з використанням нових технологій лазерна корекція стала високоточною, безпечною і передбачуваною процедурою. У 2011 році лазерна корекція була визнана самою безпечною операцією в офтальмології.

2. Швидке досягнення ефекту.

Як правило, одразу після корекції ваш зір буде високим і ви зможете повернутися до звичного способу життя вже наступного дея, не відчуваючи ніякого дискомфорту.

3. Складності (проблеми) з окулярами.

Особливо при високій короткозорості та/або астигматизмі окуляри дещо спотворюють зображення, а оправа звужує поле зору. Хтось не може підібрати достатньо комфортну корекцію. Комусь просто не подобається, як він виглядає в окулярах.

4. Непереносимість контактних лінз.

У багатьох людей при тривалому використанні контактних лінз з’являється сухість очей, іноді виникає непереносимість (алергія) на матеріал контактних лінз, розчини для зберігання лінз, білкові відкладення, що накопичуються за день на поверхні лінзи.

5. Ризик, повязаний з контактними лінзами.

Ризики інфікування рогівки та розвитку запалення при тривалому користуванні м’якими контактними лінзами (згідно світової статистики) в 10 разів вищий (!), ніж у випадку лазерної корекції зору.

6. Професійні причини.

Багато професій, особливо ті, що стосуються фізичної праці, пов’язані і з труднощами використання окулярів та контактних лінз. Іноді наявність окулярів звужує вибір професії та заважає хорошій кар’єрі.

7. Спосіб життя також може бути причиною для лазерної корекції.

Будь-яка людина, яка коли-небудь займалася спортом, а особливо водним спортом, знає, як непросто, а часто і неможливо, користуватись окулярами і контактними лінзами в цей час.

8. Виключити, або зменшити свою залежність від окулярів чи контактних лінз.

Не обов’язково ненавидіти свої окуляри або мати проблеми з контактними лінзами для того, щоб задуматися над можливістю лазерної корекції зору. Зменшення «залежності» від окулярів може значно спростити та прикрасити ваше життя.

9. Безпека в повсякденному житті й екстремальних умовах.

Знайти і надягти окуляри або контактні лінзи в терміновій та/або критичній ситуації може бути складно або неможливо. В таких випадках доводиться покладатись на власний зір.

10. Змінити своє життя.

Багато наших пацієнтів кажуть після лазерної корекції, що отримали нову ступінь свободи та впевненості в собі. Відкривши очі, їм не потрібно шукати окуляри та надягати лінзи, не треба перейматися розчинами і контейнерами. В першу ж мить – прекрасний зір. Це важливо! А багатьом більше подобається, як вони виглядають без окулярів.

Записатися на прийом
Послуга (за бажанням)
Лікар (за бажанням)
Вам відправлений СМС з кодом підтвердження запису на прийом